bedaki na cesti

vellno

Pripravnik
10. jan 2009
383
0
16
Dodaten problem v našem prometu pa so neprimerni avtomobili. Ne govorim o avtomobilih, ki bi jih cas in tehnika povozila ampak o avtomobilih, ki si jih folk kupuje zato da razkazuje svojo bogo mentaliteto. Terenci po mestih so resen problem. Zavzamejo vec parikirnega prostora, bolj onesnažujejo in delajo več škode kot pa navadno osebno vozilo. Že razni nemci višjega cenvnega razreda je bolje da ostanejo v garažah saj so le ti namenjeni predvsem razdaljam in ne stopicljanju v guzvah po Slo. mestih.
Ocitno bo potrebno se bolj dvigniti davke na prostornino in kilovate motorja da se bo stvar sama po sebi zregulirala.
Zanimivo pa mi je dejstvo, da v prej omenjenih terencih po vecini sedijo zenske. Mogoce bi lahko razdelali psiholoski profil take gospodične ali gospe ki rada vozi kravo (terenca).
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Primer od danes:

Ženska v kombiju zapelje z neprednostne ceste na pol na prednostno, nakar se ustavi.
Čez 10 sekund pripelje po prednostni šleper in se ustavi, valda, ker zaradi kure ne more mimo. Pomaha ji, naj gre.
Gospođa namesto tega gre meter in pol nazaj. Verjetno je samo sreča povzročila, da se ni zaletela v tistega za njo.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Jaz se nisem videl zenske v terencu. Ponavadi sedijo v raznih igrackaj tipa SUV, kot je BMW X-nekaj, KIA sportage in podobne kocije. To niso zaresni terenci, so samo malo bolj storasti dvignjeni avtomobili. Zakaj so v njim ? Ker ima dedec se vecjega (avtomobil namrec) in mora imeti baba naslednjo manjso stvar. Ce ima dedec Landcruiserja, mora imeti baba Sportage, e ima dedec BMW X5, mora imeti baba X3, ce da dedec kaj nase ... pacienti pac, ki ne pomislijo na to kje se bodo v resnici vozili.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Mislim da pa ni samo to, babe so rade varne in furat otroka v vrtec z X5 je pač bolj varno kot z bmw 3 (že zaradi višine, kje je še masa)
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ja pred vrtci je zjutraj ful placa za manevrirat
cheer.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Evo včeraj zlat BMW e46 compact. Neki mulo. Registrske se nism zapolnu. Prehitevanje čez križišče in izseljevanje. Če nebi mel froca v avtu....jao....
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Ta jih bo dobu enkarat k mulo pr H- Lev
cheer.gif


Neki sta se dajala z enim mulcem; mulo prleti vn in da en direkt fotru, fotr pa v R in na polno do šajbe na tanovem polotu
hysterical-1.gif


Fotr mel nek kvazi terenc kot je Sorento
smile-1.gif
njemu nč, par prask...
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Aaaa, hvala. Ampak kljub vsemu, je Polo dobil kupon od tastarega, pa verjetno poziv na sodišče
smile-1.gif
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Samo ni ravno tako kot piše v članku
ne-ne-1.gif

Ta dva ki sta to poslikala sta vrjetno "kolega" od mulca pa svojo štorijo povedala!
Konc koncev, gospod se je vključeval , mulo pa z polnim gasom proti njemu pred rdečim semaforjem

Kot je možakar izjavu: Od udarca sm bil v takem šoku da sm nehote všaltal v vzvratno in hotel pobegniti nasilnežu
evil.gif
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Bedaki na cesti so motoristi nekulturni, edini na svetu. Zanje ni pravil???

[censored] se mi je skor na havbo zložil in pol avta sesul, ker se je kobilil s tistim motorjem, bolje da se ni, ker bi ga šla zbrcat ven.. naslednjič ko bom na rdečem semaforju in da bo motorist pred mano, bom zapeljala pred motorista, tako kot motorist zapelje pred mano. Mamico jim.

jezen.gif
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Hehe
smile-1.gif
ne, sem bila s svojim karavanom, ki je povrh vsega še prodan, bi mi samo še to manjkalo, da mi ga en štorast motoris sesuje.
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Če ne zna normalno speljati, naj se ne rine naprej, taki tudi mene jezijo. Ce pa normalno spelje, je pa on ze cez krizisce v tem, ko ti prides cez svojo crto. Taki ne motijo nobenega, kvecjemu vecja pretocnost je.

Najboljsi so pa seveda gospodje/gospe, ki se ustavijo za dolzino avta ali dve pred semaforju. wtf?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Samo ni ravno tako kot piše v članku
ne-ne-1.gif

Ta dva ki sta to poslikala sta vrjetno "kolega" od mulca pa svojo štorijo povedala!
Konc koncev, gospod se je vključeval , mulo pa z polnim gasom proti njemu pred rdečim semaforjem

Kot je možakar izjavu: Od udarca sm bil v takem šoku da sm nehote všaltal v vzvratno in hotel pobegniti nasilnežu
evil.gif

Vsa čast staremu
cool-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik vellno pravi:
. Terenci po mestih so resen problem. Zavzamejo vec parikirnega prostora, bolj onesnažujejo in delajo več škode kot pa navadno osebno vozilo. .

Lažeš ali pa nimaš pojma ...
BMW5 ali BMW X5? X5 zavzame manj prostora ... In enako se zgodi pri praktično vseh takih primerjavah ... Tako da: nehaj trest bedarije.

In kaj imajo s tem kilovati? Davke na klovate bi bilo treba kvečjemu zmanjšat, ker se v istem avtomobilskem razrediu moči počasi višajo (poraba pa niža) ... V bistvu bi jih bilo treba popolnoma ukinit in vezat na izpuhe (pa ne na CO2, ampak ne kombinacijo vsega, vključno s trednimi delci) ...