URE tretji del

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Ja, se strinjam, Nomos pa npr. Sinn, Damasko tudi pri Stowa ne boš izgubil nič kaj veliko ob nakupu, je pa to jasno razred 1000€ plus. Pri cenejših pa kakšen Seiko Alpinist, SKX007, cocktail time pa Orient Makoti pa Bambinoti ipd. priljubljeni modeli tudi ni straha, da bi pretirano izgubil na ceni.

Kar se Rolex Sub-a tiče je pa itak samo kopija Blancpain-a in je vseeno ali imaš RS, Steinharta ali pa Orienta...
tongue-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Runo pravi:
Rolex so sigurno high-end ure, vendar se jih trenutno ne splača kupovati, ker so njihove cene enostavno previsoke (to priznajo tudi zagrizeni "roleksači"). Se spomnim, ko sem pred leti v Grazu gledal no date suba in je stal prb. 3500€. Isti modeli se sedaj rabljeni prodajajo tudi za dvakratnik te cene. Koliko te pride v SLO ganz novi sub? 8 jurijev? Za uro iz jekla? Ne hvala.
Saj veš da samo potrjuješ mojo teorijo, da se nakup rabljenega Rolex splača?
smile-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Mogoče sedaj zadnjič. Kaj pravite na Roamer? Konkretno ta: Searock v modri barvi.
Tako da sedaj odločam med tem Roamerjem in Hamilton Khaki Field 42mm. Oba sta ETA 2824-2.
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Roamer je bolj bleščeča, bolj vpladljiva, moti me pa mogoče leča nad datumom. Pri roamerju je to top ura za njihov brand, pri Hamiltonu pa je omenjen Field bolj vstopni model. Roamer je celo malo dražji.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.416
113
Ko sem videl tukaj Mido ure, sem seveda jih malo prelistal itd. ter spotoma se lajkal njihov page in igral nagradno igro.
Pol pa mi posljejo msg, ki ga je FB filtriral:

Dear mr_, I am very pleased to announce you that you are the winner of our MIDO contest #beinspiredbyarchitecture. Please contact us within tomorrow at : mido@mido.ch in order to organize the invoice of the watch. Congratulations ! Mikael Mazzoleni, E-Marketing Manager of MIDO

Zna bit to resnicno? Poslal sem jim mail in pisal temu tipu na FB, pa je rekel, da bo kljub 'zamudi' uredil. Kaj dobim uro ali obvestilo naj nakazem dnar?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.416
113
Sicer pa nagradna igra v kateri podarijo vsak teden eno uro, se vedno poteka na fb mido warches...ce koga zanima. Jaz bom pa obveščal kaj se bo dogajalo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Evo... končno bom nehal gnjavit. Švicar automatic je na roki.




Mogoče še kdaj kak usnjen pašček nabavim in bo mir.
 
Nazadnje urejeno:

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.416
113
Danes so mi odpisali:





Thank you again for your participation in the #BeInspiredByArchitecture contest.
Congratulations! We are happy to announce that, out of all the participants, you were randomly selected as winner of the watch!

In order to send you the watch, please let us know your complete address (+name and phone number).

We would need your approval to use your name on our next Facebook post.

Thank you in advance for your quick feedback.

Yours sincerely,

MIDO SA
Delphine Grossot


Zgleda zaenkrat res legit. Zdej pa upam da ce je vse res, da podarijo Mido uro, ne pa kakšne Swatch...
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Sem ti mislil zadnjič napisati, da vzemi rajši Hamiltona (če bi se ga naveličal bi ga lažje prodal)... Ampak, ni kaj, ta model je res lep!
smile-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Ura je za 40 letnico, tako da je vsaj jaz ne bom prodajal. Tudi s to sem vesel in zadovoljen. Tale je bolj shiny in debelejša. Tako da na roki izgleda večja. Hamilton pa ima bolj zapolnjeno številčnico. Mehanizme pa imata enake.
 
Nazadnje urejeno: