URE tretji del

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Come on, no...
smirk-1.gif


Za te fejke po 100 EUR prepoznat pa res ne rabiš bit majster...


Ni varjante, da ga na roki drugega prepoznaš. Da maš res srečo, da je sonce tako, da pol safirno steklo pride do izraza.

Je pa res, da ko ga dobiš v roke ga samo prisloniš na uho, pa takoj veš kok je ura. Pa še tega ne rabiš ker ga na otip
takoj prepoznaš, tut če še nisi mel nikol roleksa,
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Come on, no...
smirk-1.gif


Za te fejke po 100 EUR prepoznat pa res ne rabiš bit majster...


Ni varjante, da ga na roki drugega prepoznaš. Da maš res srečo, da je sonce tako, da pol safirno steklo pride do izraza.

Je pa res, da ko ga dobiš v roke ga samo prisloniš na uho, pa takoj veš kok je ura. Pa še tega ne rabiš ker ga na otip
takoj prepoznaš, tut če še nisi mel nikol roleksa,


Majster, ne seri. Točno od tega "dobavitelja" sem videl Breitlinga.... že krona zgleda bolj na pol narejena, da se o tem, da so fonti na številčnici samo približno taki, kot bi morali biti sploh ne menimo... tak da STFU
smirk-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ma ti govoriš o kopijah s kitajske, ki stanejo 20 dolarjev.


Kupi repliko za 300€, pa ni varajnte da jo skužiš na oko.



Tisto o fontih pa prihrani, rekel sem dok je nimaš v roki nemoreš bit prepričan, če pa ti fonte razlikuješ na 2m ko gledaš uro nekega modela, pol pa maš zajebano hud vid.


Brajtlingi pa so tut slabi za primerjat, ker je na trgu nekaj kopij, kateri orginalni model sploh ne obstaja
smile-1.gif
 

el_diablo

Zelenc'
20. mar 2011
2
0
1
pozdravljeni! že nekaj časa spremljam debato o urah in vidim da je tu nekaj mojstrov,ki bojo verjetno znali odgovoriti na moje vprašanje.

oče ima staro originalno delujočo uro tissot pr 516 gl od njegovega očeta. rad bi jo dal očistiti in servisirati. zanima me okvirna cena takšnega posega. sicer ura ni naprodaj,ampak me vseeno zanima okvirna cena takšne ure. računa in certifikata nima več,saj je stara nekje 35 let,če ne še več. je možno kako nakdnadno pridobiti certifikat? hvala!
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Ma ti govoriš o kopijah s kitajske, ki stanejo 20 dolarjev.


Kupi repliko za 300€, pa ni varajnte da jo skužiš na oko.



Tisto o fontih pa prihrani, rekel sem dok je nimaš v roki nemoreš bit prepričan, če pa ti fonte razlikuješ na 2m ko gledaš uro nekega modela, pol pa maš zajebano hud vid.


Brajtlingi pa so tut slabi za primerjat, ker je na trgu nekaj kopij, kateri orginalni model sploh ne obstaja
smile-1.gif

Ma vrhunske replike za 300$ še lokalni urmoher ne bi pogruntal, ker pač takšnih ur ne šraufa. Dobre replike z eta mehanizmom imajo vgraviran Rolex znak in le tisti, ki res dejansko pozna te ure, ti bo znal povedati in dokazati, zakaj ta ura ni original. Vsi ostali bodo le ugibali.

GMTCeramicProHunter1e.jpg


Sicer pa tudi materiali niso veliko slabši od originala, ker smo že pogruntali, da bi lahko Rolex ure komot prodajali po 500 usd. Jbg, Kitajci so majstri, tu ni kaj.
evil.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
fensi ampak popolnoma neuporabna igrača
grin1.gif


ampak zgleda pa super, edino tista 1000 na vrhu mi ne paše
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ker od enega do drugega pritiska ti s prstom narediš preveliko napako, da bi ti podatek o tisočinki bil uporaben
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
meni osebno najlepša in fascinantna noviteta iz Basla 2011

harry-winston-opus-eleven.jpg

 
Nazadnje urejeno:

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Ura z drugačnim prikazom časa.
sej bi prlepu video pa nekaj matra (očitno ne znam)
še link do videa
 
Nazadnje uredil moderator:

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
KSZ

Nekako sem od kar imam prvo automatic uro, padel v "svet ur"... na spisku so sedaj še 3 ure, čeprav med seboj zelo različne, upam da eno ubodem še letos
wink-1.gif
Jep, že šparam...
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Citat:
Uporabnik xcape pravi:
....in te 3 so?

Včeraj sem izločil še eno, tako da sta ostale še dve in sicer Tag Heuer Carrera day'date in Omega Planet Ocean.