URE tretji del

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
čaki, čevli od dizajnerja za 500€ ne morejo bit grdi? Pol jeben Sangjong za 30000€ lahko opišeš samo kot višek lepote?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik xcape pravi:
Fantje kaj ko bi kdo prilepil kakšno novost, urarski presežek.

Ker kadarkoli kdo prilepi svojo mašinco se zmeram najde nekdo, zaradi katerega se skrene z debate oziroma se pogrevajo stare stvari.

Glej, sem že bil pri omarci s šuhi in slikal novo pridobitev, pa sn si mislo, pa hebitesimater, bom se jaz tu z vami šel, pa pol
poslušal kak pašček ni prave barve, pa kak so šuhi grdi.


Z Basla nemislim prilepit ene same jebene fotke, ker je (ne leti na tebe) večina qrcev tu gor ni vredna. Enako velja ko pridem
s kronomanije.


Sem bil na IMOT-u, so motoristi dobili lepo reportažo z xy slikami, ampak tu pa je brezveze kaj delat za vas, ker je vseskupaj
ničvredno, zaradi 4-5ih osebkov, ki neznajo druga ko pljuvat, zato ker očitno sami nimajo.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
čaki, čevli od dizajnerja za 500€ ne morejo bit grdi? Pol jeben Sangjong za 30000€ lahko opišeš samo kot višek lepote?


Sangjong stane 30k, rangerover pa koliko? Pa sta oba terenca.


Dejansko dizajnerski 500e šuhi nemorejo bit grdi, v kolker so nošeni k pravi obleki k pravemu dogotku, je pa res da se najdejo
extremi ki morajo bit grdi, zato da iztopajo.


Mi je žal da smo onega panerista raspizdli ampak tisti gučiji morajo na obleki zgledat dobro, nenazadnje drugače sploh nemoreš
sodit al so lepi al niso dok niso obuti na obleko, isto kot da bi reko za nek avto da je počasen, a se peljal nisi.
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16


[/QUOTE]
Z Basla nemislim prilepit ene same jebene fotke, ker je (ne leti na tebe) večina qrcev tu gor ni vredna. Enako velja ko pridem
s kronomanije.
.

[/QUOTE]

Dej prlimi ene par fotk iz Basla, da bomo vidli kaj smo zamudili.
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Kolk pa je cenovno, karta, hotel? Ker za SIHH ni kart, samo za povabljene, pa sam določene znamke. Basel je pa bolj za množico. Želja za ogled za ogled Basla že nekaj časa pa očitno bo še nekaj časa ostala. Z veseljem pa pogledam, če je kdo bil pa nalepi slike. Tiste novinarske so mi pa tko tko, neprofi oko slika še kaj drugega zanimivega s sejma.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Ok, kaj ekstremno hudega nimam. Nekaj pa je.

Omega seamaster diver 300M ( žal ne co-axial )
Eno vintage Omego ( nič prav zelo posebnega, kupil sem jo, ker je bila relativno ugodna )
TW steel CEO canteen 45
Poljot Aviator
Certina Podium Square


Kar se pa Paneraia zgoraj tiče - je vrhunski, napisal sem le, da kar se mene tiče, na PAM lepše pride rjav pas. V "moji knjigi" torej pomeni "kar se mene tiče". Si pa nisem mislil, da bom moral to razlagat.
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Sedaj pa še prilepi sliko vseh 5ih in boš utišal večino. Drugače pa lepa zbirka.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Ne vem, kaj bi bilo to treba dokazovat. Zbirka je solidna, ni pa nič prav posebnega. Konec koncev grem počasi proti štiridesetim in v tem času si človek že lahko kaj privošči.


Mirne duše bi pa lahko napisal, da imam Audemars Pigueta Royal Oak ( ki ga prijatelj dejansko ima ), ga grem k njemu slikat, nalimam semle in se počutim blaznega frajerja. Ampak ne bi glih bil, ne?
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Dejansko bi izpadel frajer, v resnici bi pa lagal samemu sebi. Bolje poštenost in solidna zbirka!
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
In ti se tu z 20-letniki prepucavaš? Da se ti da ...
wink-1.gif
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Kaj pa "mnenje stranke":

DARILO
Uro sem kupila za možev rojstni dan. Zelo primerno darilo!!!!! Se zahvaljujem za darilno škatlico za moža. Hvala še enkrat.
M.
d055.gif



Da meni moja Lolexa al pa Fakerai-a kupi...
10.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Come on, no...
smirk-1.gif


Za te fejke po 100 EUR prepoznat pa res ne rabiš bit majster...



98€. Bi ga ti prepoznal moj qrac. Še malalan bi rekel, da je dober ponaredek. Kar za tisto sranje, ki ga oni Mariborčan ponuja, ne moremo reči.