URE tretji del

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.548
2.409
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
pa toliko slabšega za čevlje

Pa to še številka 42 ni, nič čudnega da mora imet "hudo" uro.
evil.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Važno, da ste se kritiki poznavalci oglasili!

Luni, fajn bonbončke imaš. Wear them well!
smile-1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Ura je že kul, čevlji eni in drugi pa ne tako zelo. In res, čevlje sodi naj kopitar. Zato bi se ti morda namesto s Panerai ukvarjal s ponaredki.
evil.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Oo, to si sam spesnil?
tongue-1.gif
Naj tip nosi, kar mu paše, ne pa da tule najstniki z mastnimi lasmi in aknastimi obrazi ocenjujejo, kaj je ok in kaj ni.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Kaj ti ni jasno? KillaKhan je komentiral čevlje, pa je model nalepil sliko "boljših" superg. Ki jih jaz "ne bi ni štapom dirao", pa če mi jih sam pokojni Armani na dom prinese. Vsak ima svoj okus in naj nosi tisto, kar želi. Vendar, če se izpostavi, pač tvega tudi kako kritiko. Pa ne na uro.
wink-1.gif


p.s. Naslednjič se poglej v ogledalo, preden začneš pesniti o najstnikih z mastnimi lasmi in aknastimi obrazi. Morda si boš premislil.
wink-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Še enkrat pomisli. Model prilepi 4 svoje bonbončke v skupni vrednosti preko 5k€, potem pa mu jih popljuva nekdo, ki toliko še na trrju nima. Je to kul? Nič ne bi rekel, če bi imel vsak po par komadov takšnih ur in bi dejansko lahko objektivno ocenil, kaj je kul in kaj ni, ne pa da mu tule mulci s plastičnimi urami govorijo, da naj menja pašček na njegovi 3k€ Panerajki. Svašta.
bonk.gif


Čevlji so drugo, v to se ne spuščam, ker v prvi vrsti sploh niso v pravi temi.
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
kaj pa ti veš, če imam jaz na računu 5k€? in od teh 5k€ je vsaj 3000 ura, ki je nisem komentiral v nobenem stavku (da ne začnemo o tem, da je panerai ena mojih ljubših znamk)

glavno da ti govoriš o mulcih s plastičnimi urami, je bolje, da komentira še večji mulo s ponaredkom, ne?
hysterical-1.gif
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Kater mulc s plastično uro mu je pa rekel, naj menja pašček na njegovi paneraiki?


Klošar, moral se boš sprijaznit, da če si ti butast in brez keša, to še ne pomeni, da so vsi ostali takšni. Prej boš dojel, lažje ti bo v življenju.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
No, to, o tem, kdo je butast in brez keša, bi se dalo razpravljati, ampak ok, jaz sem svoje povedal, vi pa kar delajte še naprej bedaka iz sebe s tem pametovanjem. Ker vsaj za mene (pa verjamem da še za koga) to ste.

Pa zanimivo, da se skos ena in ista teleta oglašajo ... Pozerčki s casioti, pametni ko sam bog, kajpadrugega ...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
v bistvu casiota jaz nimam, imam pa res dve plastični uri, ampak vrednost teh dveh ur vseeno presega vrednost tvojih ponaredkov
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Nikakor ne moreš iz svoje kože in frustracije s plastičnimi casii vseskozi skušaš podtakniti komu drugemu.


Kot sem ti že povedal, skuliraj se, v temi o resnih urah molči in si najdi svoj forum o fejkih, kjer boš po mili volji otresal in se zdel samemu sebi blazen frajer.
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Fantje kaj ko bi kdo prilepil kakšno novost, urarski presežek.

Ker kadarkoli kdo prilepi svojo mašinco se zmeram najde nekdo, zaradi katerega se skrene z debate oziroma se pogrevajo stare stvari.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Oo, to si sam spesnil?
tongue-1.gif
Naj tip nosi, kar mu paše, ne pa da tule najstniki z mastnimi lasmi in aknastimi obrazi ocenjujejo, kaj je ok in kaj ni.


Stari, pa kak se ti da z njimi sploh ubadat. Jaz to temo samo površinsko berem zaradi kakih novic in kregarije preskakujem.

Človek prilepi gučijeve šuhe in paneraj, ker je blo debate po čem se sodi moškega, pa se javi en kak ma grde šuhe. Jaz osebno nimam
jajc rečt da je kaki model od gučija grd, upam rečt da je kaki model od Jellota grd, ne pa od gučija, ker eno so svetovni kreatorji
drugo pa štancari na maso.


Lahko sedaj slikaš pilota od IWC na res lepih šuhih od red greena, pa se bo našel nevemkiri že je bil prej gori, da pašček ni tapravi,
čeprav mu model slika katalog doma, povrhu vsega pa še je znano, da je Panerai posebaj znan po menjavanju pasov ki jih ima pravi
zbiratelj vsaj 5.


Brezvezna tema mi je, folk nosi kasiote pa sajkote, pljuvajo pa po paneraju pa guči šuhih, skregano s vsako logiko.



Da nebo kdo rekel, lahko rečemo za neko drago stvar kreatorja "meni ni všeč" nemoreš pa rečt da je grda. A nosli bi jo vsi.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Onslow pravi:
Nikakor ne moreš iz svoje kože in frustracije s plastičnimi casii vseskozi skušaš podtakniti komu drugemu.


Kot sem ti že povedal, skuliraj se, v temi o resnih urah molči in si najdi svoj forum o fejkih, kjer boš po mili volji otresal in se zdel samemu sebi blazen frajer.

Daj nas ti razsvetli s kakšno sliko tvoje kolekcije, ker že ves čas daješ vtis, kot da si lastiš nekaj hudega in ker ti gredo ponaredki tako v nos. Z enim hudim komadom se avtomatsko ekskulpiraš, drugače si dokazal, da si blabla.