URE tretji del

magnum

Pripravnik
31. avg 2007
230
3
18
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Naredima 3 obroke? Do izplačila zastavim 50g zlata v ploščah po 5g.

Sej se me nič ne tiče, ampak če prav razumem, nisi likviden za uro + da prideš čez mesec, pa kupuješ uro za €1000?
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik magnum pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Naredima 3 obroke? Do izplačila zastavim 50g zlata v ploščah po 5g.

Sej se me nič ne tiče, ampak če prav razumem, nisi likviden za uro + da prideš čez mesec, pa kupuješ uro za €1000?

Tipičen mariborski "kafana podjetnik" pač...
smirk-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik magnum pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Naredima 3 obroke? Do izplačila zastavim 50g zlata v ploščah po 5g.

Sej se me nič ne tiče, ampak če prav razumem, nisi likviden za uro + da prideš čez mesec, pa kupuješ uro za €1000?


Glej, ure se tako kupujejo, vsaj pri meni, ura mi je vsec, niti slučajno je nerabim ker jih imam 7, ampak ubotarco sem si vedno želel,
zakaj bi se zdaj ubijal za jurja pa "trpel", če pa mu vsak mesec dam 300€ pa odliva sploh ne čutim in imam ubotarco praktično zastonj?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jaz imam sector in je točna ko švicarska ura
tongue-1.gif


Sem zadovoljen uglavnem, z njo počnem vse, kopanje, služba, na dan jo 10y namakam v razkužilo
tongue-1.gif


Na mesec kakšno sekundo ali dve zaostaja.
 

criptus

Pripravnik
1. maj 2009
202
0
16
Gorenjska
www.goronix.si
V tako kratkih časovnih intervalih kot ponavadi deluje štoparica je točnost mehanizma precej dobra.

Lahko si jo tudi izračunaš. Mehanizem s COSC odstopa max. +4/-6 sec na dan, v praksi je to dosti manj. Če meriš recimo smučanje traja meritev minuto, torej je odstopanje v tem času dnevna napaka deljeno s 1440.

Ob predpostavki, da mehanizem na dan laže za dve +/- sekundi, meritev v trajanju ene minute odstopa max za +/- 0,00138 sekunde. Zanemarljivo tudi če upoštevamo, da je meritev enako točna/netočna za vse tekmovalce. Bistveno večjo napako povzroči merilec ob zamujenem pritisku na start/stop gumb.

Sicer pa... s to uro nihče ne bo opravljal meritev v real lifu, razen za demo ob cigari in konjaku pred svojimi frendi
smile-1.gif
))))))))))
 
Nazadnje urejeno:

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
ksz...

Pozna kdo kakšno internetno štacuno iz Avstralije ali Nove Zelandije, ki prodaja Citizen in pošilja v Evropo?

Zapičil sem se v eno uro, ki je Citizen tle gor nima v katalogu...
smile-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Kaj pa kakšen citizen eco drive?

Pa še ene 200€ bi blo cenej... se verjetno mu znamka ne pomeni kaj velik.
418wr%2B%2BIEBL._SL500_AA300_.jpg

41CaTAH-FAL._SL500_AA300_.jpg

 
Nazadnje urejeno:

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
Verjetno ste že kje pisali o tej strani, vendar osebno ne najdem. zato bom vprašal kar tukaj.

http://www.replicawatch.eu/

Kako je z mehanizmi? So točni, kako je z izdelavo paščka je kvaliteten? Nasplošno o teh urah ( vem, pa da se skrijejo pred originali zato mi lahko prihanite kritiko o tem
smile-1.gif
)
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Evo, pasek in zaponka sta prišla in tako je sedaj...
Mi je ful všeč... bom pa vsake toliko, ko se bom pač "naveličal" zamenjal s kovinskim.