URE tretji del

LuniShell

Zelenc'
13. mar 2011
21
0
1
Citat:
Uporabnik criptus pravi:
Zaradi razumljivih razlogov marsikdo ne želi govorit o svoji zbirki...

Ja?! Ali so prestižne ure tudi magnet za pridobivanje pozornosti pri vlomilcih tako, kot je to pri avtomobilih recimo ?
 

LuniShell

Zelenc'
13. mar 2011
21
0
1
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
To ji je verjetno kupil njen dragi (za moje pojme bogi) Aleš, kot tudi ferrarija, sl-a, ml-a ...
bonk.gif


Dajte intervjujat recimo Matjaža Tanka (ma vsako oddajo drugo uro), Jonasa, Marka Miliča, Jureta Koširja, pa če bi fantje poleg znamke povedali tudi model, bi bilo še boljše.
smile-1.gif

Za Miliča se ve kaj nosi, za Koširja prav tako
tongue-1.gif
... Ampak za Lovšeta - on bi bil pravi sogovornik in njega bi jaz predlagal, da se ga posadi na intervjuvni stol.

634504862599037447lovset.jpg
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik LuniShell pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
To ji je verjetno kupil njen dragi (za moje pojme bogi) Aleš, kot tudi ferrarija, sl-a, ml-a ...
bonk.gif


Dajte intervjujat recimo Matjaža Tanka (ma vsako oddajo drugo uro), Jonasa, Marka Miliča, Jureta Koširja, pa če bi fantje poleg znamke povedali tudi model, bi bilo še boljše.
smile-1.gif

Za Miliča se ve kaj nosi, za Koširja prav tako
tongue-1.gif
... Ampak za KLOŠARJA - on bi bil pravi sogovornik in njega bi jaz predlagal, da se ga posadi na intervjuvni stol.

467716-post_slo.gif
 

LuniShell

Zelenc'
13. mar 2011
21
0
1
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Mah, nobenega okusa ni pokazal, sploh z belo šrevilčnico, meni je gadna.

Jah, Rolex pač. Naprimer že, ko nosiš oz. si lastiš katerega od njihovih vstopnih modelov je to nekaj oh in sploh - glejte me, hodim nad oblaki - I'm king of the universe - ali me vidite ipd., malo za hec / malo za res, he he ... Ampak stari, ko imaš pa enkrat v lasti 18 karatno yg beštijo od YM II (glej sliko) :*




*Je pa barva številčnice povsem nepomembna stvar. Meni je ura všeč, pa čeprav nisem ne vem kakšen privrženec Rolija.
tongue-1.gif


Reci, Paneraia imaš še ?
 
Nazadnje urejeno:

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
006%20Tina%20Maze,%20Tomaz%20Lovse,%20Jure%20Kosir.JPG


Košir z Daytono, v ozadju pa Lovše (rečmo da) z Yacht masterjem II ... 50 jurijev evrov samo v urah, svaka čast fantom.
smile-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Stari moj, teh Rolex Submarinerjev je ko dreka. Že v Mariboru sem videl vsaj 5 komadov, v Rimu ga je imel pa praktično vsak drugi. Si ne predstavljam, kako je v USA ali na Japonskem, tam se ti verjetno smejijo, če poziraš s črnim Subom. Saj je kvalitetna, lepa ura, ampak za 5 jurijev, ne hvala. Če že Rolex, potem Daytona, sicer pa rajši kaj drugega.
smile-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Klošarja ni treba intervjuvat, ti lahko sam pokaže ...

urce.jpg


Desna za na fax, srednja za na štuk žurat z malcomom, leva pa za vse ostalo.
cheer.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Klošarja ni treba intervjuvat, ti lahko sam pokaže ...

urce.jpg


Desna za na fax, srednja za na štuk žurat z malcomom, leva pa za vse ostalo.
cheer.gif

467716-post_slo.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
No, pol pa itak da ne bo panike se garancije pofotkat, pa certifikatov, ane? :D
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Itak da ne, še račune bom slikal pa sebe, da boste vedeli, komu lahko na ulici odsekate roko.
grin1.gif