URE tretji del

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Citat:
Uporabnik Vaio pravi:

tag-heuer-monaco-24.jpg

Lepotica, ki bi so jo skoraj vsak želel imeti na roki.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Pozdravljen, meni so v Slowatchu do sedaj vedno - poslovalnica v MB ob predhodnem tel.dogovoru - model, ki sem ga želel videti, naročili iz druge poslovalnice, če je seveda bila kje v SLO in me poklicali, ko so ga prejeli. Vedno je to bilo v roku 1-2 dni. Verjetno je najboljše v SLO založen Slowatch v Ljubljani - Omege imajo mislim da na Čopovi, kontaktni podatki so na njihovi spletni strani. V MB je še kar solidna izbira, pa še potrudijo se, tudi s popustom, ker je do Weikharda v Gradcu samo pol ure vožnje.

Lp
 

vesper

Pripravnik
9. feb 2008
122
0
16
Hvala!
Bom šel na Čopovo pogledat, ko bom v LJ.
Alternativa je, da skočim do konca tržaške ceste. 10 minut pa sem tam.

LP
 

LuniShell

Zelenc'
13. mar 2011
21
0
1
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
privatnik
smile-1.gif


pubeci povejte kje bi lahko to dobil oz. me zanima cena, nova je iz kolekcije limited edition

Zdravo !

Cca. 3.200,00 EUR, kar je pa za uro z Valjoux mehanizmom občutno preveč denarja. Za podoben denar imajo recimo pri TAG-u v svoji paleti veliko lepših, boljših in kvalitetnejših časomerov in to z njihovim lastnim manufakturnim mehanizmom:

TAG Heuer Carrera Chronograph Calibre 1887 SLR Limited Edition

thumb.jpg


Cena cca. 2.950,00 EUR.
 

LuniShell

Zelenc'
13. mar 2011
21
0
1
Citat:
Uporabnik stop pravi:
... ( razmišljam da bi dal od jurja pa tam do 2500€) Panerai urce verjetno ne bom dobil, ...

Oh no, za malček več dobiš tudi Panerai, vprašanje je le, kako zelo močno željo imaš po njem - Radiomir Base Logo (PAM380) .
 
Nazadnje urejeno:

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Citat:
Uporabnik LuniShell pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
privatnik
smile-1.gif


pubeci povejte kje bi lahko to dobil oz. me zanima cena, nova je iz kolekcije limited edition

Zdravo !

Cca. 3.200,00 EUR, kar je pa za uro z Valjoux mehanizmom občutno preveč denarja. Za podoben denar imajo recimo pri TAG-u v svoji paleti veliko lepših, boljših in kvalitetnejših časomerov in to z njihovim lastnim manufakturnim mehanizmom:

TAG Heuer Carrera Chronograph Calibre 1887 SLR Limited Edition

thumb.jpg


Cena cca. 2.950,00 EUR.

V Evropi jo je težko dobit. V Las Vegasu je bila slabih 5.000 USD
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.384
9.117
113
dobra zgleda - ostale SLR so mi načičkane...na ebayu (nbi tako kupavl zgolj info) je za 3100 € iz USA.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik man007 pravi:
Citat:
Uporabnik LuniShell pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
privatnik
smile-1.gif


pubeci povejte kje bi lahko to dobil oz. me zanima cena, nova je iz kolekcije limited edition

Zdravo !

Cca. 3.200,00 EUR, kar je pa za uro z Valjoux mehanizmom občutno preveč denarja. Za podoben denar imajo recimo pri TAG-u v svoji paleti veliko lepših, boljših in kvalitetnejših časomerov in to z njihovim lastnim manufakturnim mehanizmom:

TAG Heuer Carrera Chronograph Calibre 1887 SLR Limited Edition

thumb.jpg


Cena cca. 2.950,00 EUR.

V Evropi jo je težko dobit. V Las Vegasu je bila slabih 5.000 USD


Basel World, v Minhnu, v Parizu, v Londonu, bo pa v states sigurno cenejša.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik man007 pravi:
Citat:
Uporabnik LuniShell pravi:
Citat:
V Evropi jo je težko dobit. V Las Vegasu je bila slabih 5.000 USD

http://www.schreiter-muenchen....r2112fc6267.htm

Link je nekaj, zaloga pa drugo. Pred nekaj meseci se jo je dalo dobiti le v ZDA.

Ne iščeš pri pravih ljudeh, za takega tagga rabiš do 10 dni pa ga maš na roki, če veš kako. Pokliči uradnega v Berlin ali
pa še boljše v Minhen, nakaži 20% pologa pa si lahko greš po njo, če je nimajo na zalogi, pa pomoje še pologa ne rabiš,
le najaviš se, da jo premaknejo iz trovine v trgovino.



Uporabniku ki jo išče: Rufni Malalana pol pa še Slowatch, včasih (če jim je, vedno pa ne) delajo čudeže. (ob predpostavki da bo kakih 200e dražje)
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
To ji je verjetno kupil njen dragi (za moje pojme bogi) Aleš, kot tudi ferrarija, sl-a, ml-a ...
bonk.gif


Dajte intervjujat recimo Matjaža Tanka (ma vsako oddajo drugo uro), Jonasa, Marka Miliča, Jureta Koširja, pa če bi fantje poleg znamke povedali tudi model, bi bilo še boljše.
smile-1.gif