Nuvi 1300 Prikazuje LA in JCV

fami

Zelenc'
1. mar 2011
7
0
1
kamnik
popotnik

hvala za voice bom probu zrihtat, za JVC sem pa pomislu (pa ne se smejat
redface-1.gif
 

bandedos

Zelenc'
2. mar 2011
2
0
1
Imam Nuvi 250W in mi nikakor ne uspe posodobiti software z softwarom od popotnika...(firmware 7.10 objavljen na prejšnji strani)
Trenutno imam v4.00.

Ko zaženem updater mi napiše "No updates are avaliable for your product".

Prosim za kakšen nasvet

LP
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem potestiral in deluje na 765t, vendar je potrebno zadevo malo "prilagoditi" razmeram.

Zadeva je naslednja.

1.
Program v možnostih zamenjave zvoka nima našega jezika, zato je potrebno izbrati srpski



2.
Datoteko slovenscina__.vpm , ki jo potegneš iz Nuvija program spremeni v slovenscina__tw.vpm, nakar jo je potrebno preimenovati v Srpski__vpm.

Jaz sem zamenjal za Srbski jezik nek poševnooki jezik takoj prvi pod angleščino in shranil FW.

3.
Na Nuviju moraš potem kot jezik izbrati pošvenookega
102.png
111.png


in Tanje bo vodila v našem jeziku
smile-1.gif


Tako popravljeni FW za model 765t bom objavil v temi 765t.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@lejko

Mislim,da ne,ker je edini v seriji.
Primer:
Serija 13xx,pogledaš splash številko najvišjega modela (1390) in kaj omogoča pod specifikacijami in z številko splash potem odkleneš vse funkcije na 1300.Ker 1390 podpira jcv,la,in omejitve hitrosti lahko te funkcije omogočiš nižjim modelom.
Če pa najvišji model v seriji ne podpira jcv,la ali pa omejitve hitrosti potem pa tega ne moreš odklenit z splash številko.
Edino možnost imaš da pogledaš verzije za druge regije in potem flashas na drugo regijo.(chn,sg.....)
 

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@lejko

Mislim,da ne,ker je edini v seriji.
Primer:
Serija 13xx,pogledaš splash številko najvišjega modela (1390) in kaj omogoča pod specifikacijami in z številko splash potem odkleneš vse funkcije na 1300.Ker 1390 podpira jcv,la,in omejitve hitrosti lahko te funkcije omogočiš nižjim modelom.
Če pa najvišji model v seriji ne podpira jcv,la ali pa omejitve hitrosti potem pa tega ne moreš odklenit z splash številko.
Edino možnost imaš da pogledaš verzije za druge regije in potem flashas na drugo regijo.(chn,sg.....)

Kako je pa s 3D prikazom stavb? Sam imam 1390T, ki tega ne podpira. Bi bil vklop te funkcije sploh možen?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ja vklop te funkcije je možen,ker v samem firmware je not in pod kartami ti prikaže mapo 3D vendar na sami karti pa 3D stavb ne prikaže.Že kar lep čas preglejujem firmware od serije 37xx ker je zelo podoben 1xxx.Pri garminu so string za to funkcijo razmetali po celem firmware in je potrebno najt kaj vse kliče 3D,da se ga bo dalo potem omogočit.
To zahteva veliko časa ,ampak te dni čas ni na moji strani saj imam veliko dela v službi in tudi po službi.Tako,da upam,da mi bo uspelo in če mi bo,vam javim.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Teddy pravi:
Popotnik meni isto napiše kot bandedosu. Probal na 250W s tisto oznako 825-00 pa isto napiše.

Če imaš boot BLK 827 potem ti bo šlo,če pa imaš boot BLK 737 pa ne deluje.
Probal včeraj na 737 pa delal vse kar mi je padlo na pamet pa ni šlo.
Na 827 pa kot po maslu.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Lej , bi ga moral dobiti nuvi 22xx ali 23xx na teste pa še niso nič poslali .Sem kontaktiral osebo na garminu Šenčurji danes še enkrat , če so pozabili na mene . Čakam odgovor .L.P. TUPLI