Nuvi 1300 Prikazuje LA in JCV

2012

Pripravnik
18. nov 2010
36
0
6
problem je v tem da sm hotel nastavit svoj nuvi da prikazuje JCV in LA in sm mogu naložit ta firmware -> SG/MY Firmware. In zdej bi ubistvu rabil originalen oz. prvoten .rgn (firmware EU). Glavni problem je da nimam slo govora na nuviju in bi rabu tisti slovenski voice file za v mapo Voice. Ostalo mi uredu dela... Sepravi ali naložim spet tisti prvotni .rgn ali pa mi nekdo ki ima nuvi 265W pošlje Voice mapo(oz. samo slovenski voice file).
 

2012

Pripravnik
18. nov 2010
36
0
6
Sej tukej je problem k ga ni... Hotel sm si nastavit JCV in LA po tem forumu http://nuvi255wfirmware.blogspot.com/ in piše da zbrišeš text in voice mapi ker naj bi jih potem zamenjal sam v tistih novih voice in text mapah ni slo voica... nism pomislu da ga nebo in sm kr zbrisu ( neumnost vem :D ).
 

2012

Pripravnik
18. nov 2010
36
0
6
ma pomoje LA ni neka extra uporabna funkcija. JCV pa mi žal ni uspelo usposobit(265w)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
zmaga.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Sporočilo je zbrisal(-a) Zgaga

Pa čist "všeč mi je" je bil.......
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

fami

Zelenc'
1. mar 2011
7
0
1
kamnik
V glavnem
na 255W mi je prejel LA in tudi slovenski jezik ampak z napakami (npr : 500 m do cilja reče petkilometer deset do cilja
stupid-1.gif
ipd.) z
JVC je pa zgleda tako da bi moral singapurci narest eno world karto ker JVC kolikor sem razumu dela samo na njihove karte

če ima gdo kakšno drugo rešitev se pa priporočam in popotniku vse čestitke za njegov trud in zgledno napravljen vodič
aplauz.gif


lp miha
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@fami

Z voice editorjem se da odpravit te napake ali pa z hex editorjem spremeniš checksum številko voice datoteke,mislim,da sem to zasledil na gpspassion forumu.
Z jcv se še pa vedno zafrkavam primerjam med različnim firmware,kako so to funkcijo onemogočili za druge karte,razen za njihove.
Dokler ne najdem ne bom imel mira.Delam na tem in če mi uspe bom delil z vami.
wink-1.gif