Nuvi 1300 Prikazuje LA in JCV

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Lahko jih naložiš ampak ti jih ne bo prikazovalo.S tem se ukvarjam že skoraj 3 mesece pa mi še ni uspelo usposobit.
Potrebno je na pravo mesto v firmware vnest podatke za prikazovanje 3D ampak tega mesta mi nikakor ne uspe najti.
 

PipiMajster

Pripravnik
16. feb 2011
52
0
6
Meni je uspelo na en totalno zj... 255W naložiti SGMY 2.70 firmware. Zdaj pa imam pomešan angleški in slo vmesnik, razdaljo mi govori v čevljih, čeprav piše v metrih....
Skratka, rad bi naložil nazaj original firmware, pa mi po zgornjih navodilih ne uspe.
Prosim za pomoč.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@PipiMajster

V inventory page poglej kak bootBLK imaš.

@iKvalita
Da se ampak na seriji 2x5 ti omogoči samo TTS,zaenkrat.
Preglejujem firmware za 2x5 in bom probal ugotovit kako se izklopi regijsko zaščiten Jcv.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zgornjih navodil se nisi dobro držal zato te zafrkava.Pozabil si spremenit z RGN tool sg firmware.Ko hočeš flashat na sg moraš vzet boot.bin od svojega in fw_all.bin od sg-ja.Takrat ti potem delajo normalno metri in vse ostalo.
Na ZS sem ti poslal že narejeno skupaj za Slovensko verzijo,da prideš nazaj na firmware,ki si ga imel originalno naloženega.
Če boš pa hotel še enkrat probat na sg pa mi javi številko bootBLK ko boš imel naložen firmware,ki sem ti ga poslal na ZS in ti bom naredil skupaj.
 

PipiMajster

Pripravnik
16. feb 2011
52
0
6
Popotnik:
1. sem flešal po navodilih s tajvanske strani, šele kasneje sem tukaj prebral za RNG tool.
Naredil sem update na 7.10, samo ni delalo če sem pritiskal na ekran v levem kotu. Če pa sem držal power gumb pa se je nadgradnja izvedla BP.
Glede na to da je bil 255W čisto prazen, ko se m ga dobil, bom jutri od kolega prekopiral vsebino in nato še naložil karte.
aja, 255W še nima skrite mape .System
HVALA ZA POMOČ.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ne 255W nima skrite mape .system ta mapa je od serije 12xx naprej.Ja serije 2xx imajo za preboot finto v gumbu za vklop oziroma takoj ko se vklopi zakleneš ekran in si v preboot-u.
Drugače je pa najlažji način da držiš ikono za baterijo 8s da prideš v servisni meni in potem priklopiš nuvija na pc,se ne rabiš z gumbom zajebavat.
Važno je da ti sedaj dela
smile-1.gif

Če boš rabil kako pomoč samo javi
wink-1.gif
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Bi se tukaj zahvalil popotniku, za nesebično pomoč prek ZS pri nalaganju (in iskanju D2504020.JCV ) JCV itd.
Danes sprobal in odseki delujejo, tale LA mi pa še ni čisto jasen
Še enkrat hvala!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
LA lahko pogledaš na prvi strani te teme 2 slika v levem kotu zgoraj.Puščica kam moraš zavit je bela ostale so pa sive.LA je z drugimi besedami razvrščanje v križišču,da veš na kateri pas se moraš razvrstit.
Če pa nuvi ne podpira LA pa imaš samo eno puščico v levo tisti dve,ki sta pa na 2 sliki sivi jih pa ni.
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
LA lahko pogledaš na prvi strani te teme 2 slika v levem kotu zgoraj.Puščica kam moraš zavit je bela ostale so pa sive.LA je z drugimi besedami razvrščanje v križišču,da veš na kateri pas se moraš razvrstit.
Če pa nuvi ne podpira LA pa imaš samo eno puščico v levo tisti dve,ki sta pa na 2 sliki sivi jih pa ni.

No to mi je pa že prej kazalo... Zato mi ni bilo jasno... Se pravi da sem samo jcv doložil.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
LA in omejitve je na 1300/1350T kazalo že vseskozi.

Prikazovanje Photo real pa je super zadeva in vse čestitke, da si to poštudiral.

Je pa tako, da je med modelom 1350T in 1390T le 15 evrov razlike s tem, da ima 1390T še bluetooth.
Model 1300 pa žal lahko dobim samo v Sloveniji(kjer so cene izjemno navite) in me pride enako kot 1350T v Nemčiji(pa ima ta dodane še prometne informacije in 4GB spomina).

Obstoja še kakšna možnost, da bi naloženi slovarji namesto 30 dni delali neomejeno?

Pa kakšen mp3 predvajalnik bi bil tudi super-bluetooth ima pa verjetno dodan mikrofonček in sprejemnik in zato ni variante, da bi se jih dalo zrihtati na modelu 1300/1350T.

Hvala popotnik za trud.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
La in Omejitve niso delale na prvih 1300 ki so prišle v prodajo in so imele splash D1340-00,na srečo sem imel eno izmed teh drugače ne vem če bi se matral usposobit photoreal.Za bluetooth manjka samo čip v sami napravi,mikrofon imajo vsi nuviji serije 1xxxx.
Za MP3 še iščem pravi razdelek v firmware kam ga je potrebno vpisat,da začne delovat.
Garmin slovarji so novi zunaj ampak jih žal še ni nikjer a dobit.Star slovar pa deluje iz SD kartice z ID od Sd.