TomTom XL SLO meniji

pcboy

Zelenc'
24. apr 2009
7
0
1
Imam majhen problemček in sicer ta,da nikakor ne najdem ne podatka,ne kakšne datoteke,da bi menuji na XL-u delovali v slovenskem jeziku.A sploh obstajajo? Mi lahko kdo poda malo več informacij? Prvič delam s Tomtomom,za Garmina,Navigona,Igota vem kje, kaj in kako...pri temle sem pa mrzel.No,slovensko vodenje sem našel in tudi že deluje,zdaj še menije....Hvala.
 

padrino

Zelenc'
27. jan 2012
3
0
1
ja obstaja pred leti sem imel prevod v slo jezik ki ga lahko sam popraviš, pol pa ga preneseš v enego od obstoječih na navi jaz naprimer sem imel prevod v turškem jeziku, a nažalost zdaj ne najdem bom pa se potrudil da najdem ali pa naredim prevod.
sam pa bi potreboval slovenske glasove ki sem jih včasih že imel od Tanja in Borut če ima kdo bi prosil. vsi linki so namreč mrtvi.
lp.
 

padrino

Zelenc'
27. jan 2012
3
0
1
hvala.
to so samo glasovi ni prevoda v slo
med glasovi pa ni slovenskega samo orginalni.
vseeno hvala.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.312
635
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
seveda, to so samo voice fajli. Prevoda itak nimam. Majkomu, pa sem bil skoraj siguren da sta oba SLO voice modela zraven. Ti bom probal najt, do takrat pa se zabajvaj s tem paketom 136 glasov
smile-1.gif


Škljoc
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
novi TomTomi že imajo Slo menije po defaultu. Nevem, kak je s tvojim, probaj najprej FW updatat..
 

padrino

Zelenc'
27. jan 2012
3
0
1
tnx.

gre za tt xl canada 310
sem že vse updatal in ni slo jezik če bi se spomnil kateri file je za jezik bi si sam naredil prevod
boruta lahko dobim na home sam se moram še registrirat

app 9.061.576030.2 OS567329
(1034, 15/9/2010)
nekaj informacij.

Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.312
635
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne verjamem, da se bo oglasil v tem življenju, namreč isti dan, ko se je registiral, je tudi nazadnje komentiral
smile-1.gif

Drugače pa sem nekoč že jaz imel ambicije, da bi prevedel tomtom funkcije v SLO jezik, ampak me je minilo že zaradi tega, ker imajo lang fajle integrirane očitno v neki sistemski datoteki in se mi niti sanja ne, kje so locirani ti stringi. Sumim da so v datoteki PNDNavigator oz ttsystem ampak nimam orodja niti ga ne poznam, da bi to lahko odprl.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če ima kdo, naj mi pošlje backup ( brez kart ) od tomtom naprave, da po dolgem času zopet preverim, če se bo dalo prevest v Slo
wink-1.gif

Morda so v novih navcore kaj spremenili in bo sedaj lažje najt kje se skriva prevod.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Zakaj, pa recimo ne pišeš na TomTom jim poveš želje in ti morda zaupajo kam so skrili text. Saj to njih nič ne stane.
cool-1.gif