EVJ KABELSKI TV

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ravno to je en velik "fail"... da recimo sploh ne vemo za to dodatno ponudbo... en cas je kodriano, potem spet ni kodirano... In se to, da je treba za vsak TV placevati dodatno narocnino ... OK razumem, da je potrebno kupit za vsak TV dodatno dekodirno kartico... ampak da je potrebno potem se vec narocnin placevat, mi ni vsec... Sploh pa imajo spletno stran, ki je sploh ne znajo izkoristiti za informiranje ... V ponudbi za kabelsko TV recimo ta dodatni paket sploh ni omenjen... >> http://www.elektroprom.si/

Potem je recimo nekaj programov tej dodatni placljivi shemi, ki so itak ze na voljo v brezplacni shemi ... res da v brezplacnem primeru le na analogni shemi, v placljivem paketu pa v ditialni shemi... To so recimo Discovery Channel, Animal Planet, National Geographic ... Pa ce bi bili v palcljivi shemi vsaj HD razlicice teh programov, bi se nekako razumel
smile-1.gif
...
 

terencehill

Pripravnik
2. mar 2011
209
2
18
Saj to je splosen problem slovenskih firm, zanic WEB stran brez informacij in ponudbe. Pa tako malo dela je treba za tako enostavno stran.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Točno ja. Potem pa jamrajo kako ne gre v prodajo itd. Ja, zrihtajte obveščanje pa bo! Pa ceno tudi. Ker zdaj te po novem čisto oberejo če imaš več TVjev. Pravzaprav te kar prisilijo, da se greš ilegalo (cardsharing).
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Razširjeni programski paket je v promo obdobju od 16.4. do 1.5.12. Zaradi tega je odklenjen.

@NigelM: Prav imaš. Naročnina za dodatno TV je 3€. To naj bi bila kao najemnina Conax modula. Verjetno če kupiš sam Conax kartico ti jo zaston kodirajo. Mogoče
smile-1.gif
.

Glede 20Mb/s v Medvodah je tako:
Hitrost bo: 20 Down, 3 UP .
Cena: 39€, trojček pa 49€ (z ddv za 20/3)
Kdaj: Opremo že imajo, potrebna je le selitev osnovne postaje. Vse skupaj NAJ BI bilo vzpostavljeno konec JUNIJA (beri julij, avgust)
 
Nazadnje urejeno:

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
@bondno1: to ne drži. Conax stane 44€, naročnina za 1. TV je 7€, za vsak dodatni TV pa 3€.
Če Conax modula nočeš plačat takoj, greš lahko v vezavo na 2 leti, kjer je potem naročnina za 1. TV 9€ in za vsak dodatni 5€.

Če vezavo predčasno prekineš, plačaš sorazmerni del do Conaxove cene + 50€ pogodbene kazni (2. člen pogodbe)
 
Nazadnje urejeno:

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
NigelM, malo sva terminologijo pomešala.
Conax kartica : Jaz sem jo dobil brezplačno. link (desna kartica)
Conax modul : doplačljiv - 44€. link

Je pa res da ti zgolj kartica brez modula pride v poštev pri DVB-C tunerjih, ki imajo standardno režo za kartico. Pri televizorjih pa moraš v večini prierov dokupiti še modul.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
A sem jaz kaj drugega napisal? Če Conax modula (44€) nočeš plačati takoh, greš v vezavo za 24 mesecev in je v tem času naročnina dražja za 2€
Jaz ves čas govorim o Conax modulu

In nimaš prav, ko trdiš, da je naročnina za dodatno TV 3€ zaradi najemnine Conax modula. 3€ je naročina za dodaten TV na CATV priključku. Za ta denar (brezplačno) dobiš Conax kartico. Če kartice nimaš kam vtakniti, lahko Conax modul kupiš (44€) ali pa greš v vezavo za 24 mesecev in plačuješ 2€ več (odplačilo Conax modula) za dodatno naročnimo (2+3=5)
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Tale 20/3 ponudba oz. trojček se mi zdi cenovno kar konkurenčna in bom vzel (adijo T-2).

Kako ste zadovoljni z netom tisti, ki ga mate preko EVJ?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Če ne poznaš novega ponudnika, ti priporočan, da starega odpoveš šele ko si z novim zadovoljen.

(če imaš trojček bo sicer verjetno problem s telefonsko številko)
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ne moreš isto številko pri dveh istočasno imeti.
Če lahko naknadno preneseš, pa ne vem.

(če noče iste telefonske številke imet pri novem ponudniku, potem je to brezpredmetno)
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Razumem. Najelegantneje je pri novem operaterju dobiti novo telefonsko številko, stetsirati, če vse deluje ko mora, se odloči za prenos stare in novo se ukine.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Kratko obvestilo. 20/3 net deluje perfektno! Imajo pa Cisco modeme, DOCISS 3.0 sistem. Modem ima dva priklopa za navadne telefone.
 
Nazadnje urejeno: