EVJ KABELSKI TV

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
dobr si to zrihtu, mimogrede a ti sploh samsung posname podnapise ko snemaš tam kjer imaš ločene podnapise od slike.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
kako to misliš? recimo kateri kanal?

če snemam pop tv, ko je kak filem in so podnapisi - mi posname podnapise
tudi če snemam reality zone mi posname z podnapisi
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Meni pa najveckrat kocka reality channel ostali so pa uredu rai pa res ne gledam edino ko pregledam vse programe samo to je res na hitro.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
AJ tudi jaz sem gledal in moram reci da je bilo vse OK se ptravi da NI za kockalo vsake toliko casa. Me pa res zanima kdaj bodo dodali se kaksen nov program v DVB-C shemo ali vsaj da bi dali discovery,... itd
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
sedaj je vsaj poštimano dokler spet kaj ne bo kockalo, tale tema naj bo kar neka info točka, za vse morebitne težava v prihodnje. Verjetno jo tudi od evj kdo prebira. meni osebno je erste hd kar všeč, ima nekaj hd športnih vsebin. najraje bi imel discovery showcase Hd, ki ima baje vse vsebina v pravem HD, res pa da verjetno nima podnapisov. Tako da spet vprašanje kdaj bo to v shemi.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
discovery v HD bi bila pa čista zmaga
smile-1.gif
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Oj, jaz pa mislim prek njih vzet kabelski TV, net in IP telefonijo, trojček v navezi EVJ-Tuštelekom. Na netu piše da se morm vezat za 24 mesecev za to da mi dajo zraven še modem za net in telefon. Ta mi je mal huda, da se bom zarad enga modema vezal za dve leti. A mi zna kdo povedat če je varjanta da to jaz sam kupim da se mi potem ni treba vezat? Kak hw in kater model moram kupit oz. aj to važn? Majo te njihovi modemi kak spešl firmware da delajo na njihovem omrežju?

Hvala za info!
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Kdor ima na EVJ kabelski motorola modem , vstopni IP je 192.168.101.1 password user . Vse podrobnosti lahko vidi kaj in kako je z linijo in kaj je priključeno gor na modem .
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
Tale tenis na zoomanem eurosportu na velikem lcdju pa zgleda katastrofa, še žogico komaj vidim. Tole bi lahko dal v digitalno shemo v hd.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Ja , zakaj ? Piše vse, kaj imaš priključeno gor na modemu na katerem sistemu dela , kdaj linija padalo dol , cpu , skratka cel sistem modema , firmware .
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Pa imaš username in passwords za vstop v motorolo . IP nas ne zanima to dobiš s ukazi v start run cmd ipconfig. Bi pa rabili za cisco modem username in passwords. Če ga ve kdo naj napiše .
 
Nazadnje urejeno: