Samsung Galaxy SIII sprednje steklo

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Jaz sem ponavadi kupoval takšne digitizerje za razne vrste telefonov in še ni bilo problemov z njimi
smile-1.gif
 

SSS55

Zelenc'
20. maj 2013
2
0
1
Imam eno vprašanje pred 2 tednoma nekje sem si kupila SAMSUNG GALAXY S4 in mi je 1x padel dol in mi je malo počil ekran zdaj pa me zanima če se lahko kako zamenja samo steklo?
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Počilo mi je steklo v levem spodnjem kotu... sicer je več ali manj razbit čez levo tipko, pa dve kratki črti sta spodaj na levem robu zaslona... Me ne moti toliko, vendar če je simpel zamenjati bi probal sam, ker mi ni ravno v veselje dati 200€ za eno zamenjavo stekla.
kje lahko najceneje steklo kupim, če se bom odločil menjati?

Hvala za odgovor.
 

vapor

Zelenc'
24. jun 2013
1
0
1
Imam vprašanje in sicer za tiste ko jim je ratal uspešno odlepit steklo na SGS3 in sicer kk dolg je treba segrevat da steklo začne popuščati, nek sm prebral da je bojda treba segret na 270stopinj sam se mi mal cudn zdi. Drgač pa sm tudi js kr narocil za 10€ steklo iz ebaya pa on lepilni trak 2mm pa bom probo sam doma. Če mi ne rata mislim da zgubit nimam kaj velik razn zistih 10€, ekran še vedno lahka menjam.

Evo še slika:
 

martinanadoh

Zelenc'
27. jun 2013
1
0
1
A mi lahko kdo pomaga najti steklo za zamenjavo Samsung Galaxy S3 v beli barvi in lepilo za zaslon, saj se ne spoznam tako dobro na nakupe preko e-baya. A je možno te zadeve kupiti tudi kje pri nas?

Pa hvala
smile-1.gif
 

manijak777

Zelenc'
22. feb 2013
7
0
1
Tok da se malo oglasim..vmes sm ze zamenjal par stekl brez problema tko da zej ze stalna praksa.ce kdo rabi pomoc naj pove..drgac pa s navadnim fenom sm uspel spravit dol v piclih 2min :D
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Dol spravt ni problem.
Problem je novega nalimat tako kot treba.Nikoli ne bo delal in izgledal kot prej.
Iz kje pa si,če te bomo kdaj potrebovali?Lahko na ZS.