Revolut bančni račun

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Hja, zgleda da ne bo prava kreditna kartica ampak predplačniška.
Tako pravijo tule: https://www.mygermanfinances.de/pro...ygermanfinances.de/product/visa-card-revolut/
Revolut VISA Credit Card Revolut offers a free VISA credit card, which is a prepaid credit card. You transfer money to the Revolut account, either via bank account or another credit card. It is free and no annual fees are charged. Revolut VISA Credit Card Revolut offers a free VISA credit card, which is a prepaid credit card. You transfer money to the Revolut account, either via bank account or another credit card. It is free and no annual fees are charged.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Hja, zgleda da ne bo prava kreditna kartica ampak predplačniška.
Tako pravijo tule: https://www.mygermanfinances.de/pro...ygermanfinances.de/product/visa-card-revolut/
Revolut VISA Credit Card Revolut offers a free VISA credit card, which is a prepaid credit card. You transfer money to the Revolut account, either via bank account or another credit card. It is free and no annual fees are charged. Revolut VISA Credit Card Revolut offers a free VISA credit card, which is a prepaid credit card. You transfer money to the Revolut account, either via bank account or another credit card. It is free and no annual fees are charged.
Revolut več nima predplačniških kartic v Evropi. Samo prave debetne kartice. Še tiste prepaid Visa so avtomatske premaknili na prave debetne.

V Litvi in Poljskem je možno vzeti tudi pravo kreditno kartico do 3000 EUR limita.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Upam, da bo tako čimprej in potem še poslovimo od šlo bančnega sistema.:):cheer:

mislim da bo pocasi res cas, da pomahamo v slovo slabim in dragim storitvam :D

edit: kako je z nakazilom vracila preplacila dohodnine recimo? Ker vem da tam pise da se nakaze na zadnji odprt racun v sloveniji
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Pišeš FURSu in jim javiš aktualni račun za vračilo dohodnine. Ali pa to urediš preko eDavkov.
Na zadnji odprt račun v Sloveniji se nakaže, če ti ne zahtevaš drugače
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Upam, da bo tako čimprej in potem še poslovimo od šlo bančnega sistema.:):cheer:
Revolut je ok za večino zadev, podpora pa iskreno rečeno smrdi. Za potrditev dokumentacije o izvoru denarja so potrebovali skoraj tri mesece. Chat je šel od Diegota do Mansourja preko Anouk, ki seveda ob predaji zadeve drug drugemu niso imeli pojma, kaj je že bilo narejeno oz. pregledano do tistega trenutka. Sicer račun v tem času ni bil blokiran, ti pa da idejo, kako poteka poslovanje, ko ne gre za enostavna nakazila.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Ko sem imel nek bankomatski zajeb v Indoneziji, so se mi po našem času sredi noči javili in smo takoj zrihtali. Kot tudi takojšen izredni dvig limita na mastercardu za konkretno vsoto, ko mi rentacar agencija ni pravočasno odblokirala zajetne predavtorizacije. Pa nimam nobenga premium paketa. NLB.
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Revolut je ok za večino zadev, podpora pa iskreno rečeno smrdi. Za potrditev dokumentacije o izvoru denarja so potrebovali skoraj tri mesece. Chat je šel od Diegota do Mansourja preko Anouk, ki seveda ob predaji zadeve drug drugemu niso imeli pojma, kaj je že bilo narejeno oz. pregledano do tistega trenutka. Sicer račun v tem času ni bil blokiran, ti pa da idejo, kako poteka poslovanje, ko ne gre za enostavna nakazila.
Zanimivo tole o dokumentaciji. Jst se ne spomnem več, kako je bilo. Vem, da sem moral en izdan račun pripet kot dokazilo. Da bi mi kej preveč komplicirali, se ne spomnim. Izvor denaja preverjajo, ko v 12ih mesecih prekoračiš določeno vsoto nakazil. Se pa strnijam, da je support daleč od bank pri katerih moraš plačat za vodenje računa in vse ostale pritikline.
 
Nazadnje urejeno:

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Pol je to napaka? Res pa da v samem appu ne vidim čisto nič drugače, razen da mi je napisalo, da mi bojo sredstava prestavili na račun od Revolut Bank.

1612282823750.png
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Če na prvi strani klikneš svojo ikono (zgoraj levo) ti na tej podstrani odspodaj mora pisati Revolut Bank UAB and Revolut Payments UAB. V tem primeru imaš denarna sredstva naložena na Revolut Bank UAB.

Če si samo na emoney licenci ti piše samo Revolut Payments UAB.
 
Nazadnje urejeno:

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
Verjetno ne dobimo vsi hkrati, ker na nekaterih računih že dobivajo obvestila, jaz še nisem dobil.