Philips 50PFL4208 težava?

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Zanima me če morda kdo ve ali je pri tem ali kakšnem drugem Philihpsovem TV-ju normalno, da te kadar predvajaš film preko USB-ja ob pritisku na HOME gumb vrže ven iz filma? Kadar predvajam kaj preko HDMI vhoda se ta HOME menu normalno prikaže čez trenutno sliko, pri USB pa prekine predvajanje in se pojavi na črni podlagi, tako da sploh nemorem "na fino" nastaviti slike.
confused-1.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
a obeša se ti kaj, tako da daljinec neha reagirat in moraš potegnit iz štroma? še posebej, ko je tv priključen na internet?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Imam jo komaj nekaj ur tako da zaenkrat še ne. Ampak me moti to, da si nemorem nastaviti slike na viru iz usb ključka. Bo treba wd live iz omare potegniti očitno.
bonk.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Nisem nič nabavljal ampak sem jo dobil. Sicer sem pogledaj zdaj en 1080p .mkv in je normalno predvajal vključno s podnapisi, zgolj to me moti da ustavi predvajanje ko greš v home menu.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Evo sem zdajle naložil še zadnji sw in šel probat

Pri usbju se NE da direktno na fino nastavljat slike. Z option tipko lahko izbereš samo predefinirano nastavitev.

So pa geniji pri philipsu spet ušpičili eno, ki so jo samo oni zmožni: po tanovem je overscan povsod: na usbju, pri dlnaju in, moja najljubša, celo pri miracastu.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
za dts imaš ojačevalec?

Ne, mislimda je ta film zvok imel v AC3 formatu. A DTS ne dekodira?

Na kaj pa ciljaš z overscan? TV-ji niso ravno moja domena.
tongue-1.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Valda ne dekodira dts, boš imel lepo tišino

Overscan je pa nekaj, za kar sem mislil, da smo pokopali s katodnimi tvji. To je slika raztegnjena malo čez rob, da na katodnem ekranu ni bilo črnih robov. Na lcdju pa res super zgleda, ko ti ob robovih sliko poreže, sploh če je ta iz pcja
bonk.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Meni iz pc-ja normalno dela, je pa treba vklopiti "computer" pod nastavitvami slike, drugače je res raztegnjena. Pa če imaš ati grafično še nastavitve le te preveri, meni je po nekem čudnem naključju samo nastavilo overscan na 15% ko sem prvič priklopil tv. Sploh dekodira kateri tv dts?
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
PC prek hdmi dela normalno, itak. Miracast je pa bolj moderna wireless varianta, pa isto kot pri usb ne moreš naštimat nič. Povsod je overscan. Pri prejšnjih verzijah fw je bilo ok.

Dts pa mislim da ne podpira noben tv