nov nateg-readers digest

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
sigurno se bo tu našel kdo, ki je dobil njihovo "nagradno igro" v tem tednu na dom. nagrad je kao za nekje 72.000€ in vsa kar je treba narest, je da pošleš en podpisan papir. vse lepo in prav, AMPAK če ne pogledaš na zadnjo stran kuverte ki jo njim pošlješ, spregledaš da se s podpisom strinjaš da boš plačal cca 40€ za eno vrtnarsko knjigo
13.gif


a ni ta readers digest neka kao ugledna revija?
confused-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
sem dobil po pošti danes jih moram jutri poklicat da vidim od kod jim naslov, ker v nobeni nagradni igri ne sodelujem tak da mi morajo objasniti to!
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Citat:
Uporabnik sole pravi:
jaz mečem vse v koš, pa sem kao dober kupec
stupid-1.gif

jaz se niti ne spomnim kdaj sem zadnjo knjigo kupil, razen na faksu mogoče 1 al 2! V mladinski al pa preko kakega kluba pa verjetno nikoli!
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Dve kuverti sta zraven. Na eni piše DA -kupim knjigo, na drugi pa NE -ne kupim knjige.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Citat:
Uporabnik Srotko_Bos pravi:
Ko dobim od tehle pacientov kaj v nabiralnik, kar neodprto ruknem v škatlo za star papir.
smile-1.gif

jaz vržem v peč sam to danes pa sem odprl ker me je zanimalo če je notri kaka telefonska da jih pokličem na koncu pa sem jo našel na intrernetu in jutri pokličem!
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
danes sta bili pri meni 2!¨Mogoče sta pa 2 igri ta teden sam je tut pri meni bila v ponudbi knjiga dedkov vrgt al nekaj podobnega!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.895
113
pri taščici
Tako so fotra nategnil (vsi ga lahko bp nategnejo, samo domači mu ne moremo nič pametnega dopovedat) in je mat popizdila, jaz pa poslal (v njegovem imenu) pisni zahtevek da me brišejo iz njihovega seznama. Od takrat je mir.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Moja mat že par let čaka na nagrado. Nima sreče, nikoli ni izžrebana
frown-1.gif

bonk.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Readers digest je "kao" ugledna revija. Ne vem če poznam koga, ki je bral to reč, da bi bil zadovoljen. Pustimo to, da kakor so oglaševali na začetku da nevem kaj bo notri pisalo, potem pa dobiš neko malo brezvezno revijico, za niti ne tako malo denarja. Pa še vsa ta pošta aka nagradne igre, ki jih za sabo prinese
rolleyes-1.gif
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
a ni bila par let nazaj tudi ena firma ki je "dajala" ene hude nagrade?
tomark? nekaj podobnega.

na dolenjski cesti se mi zdi da je mela sedež firme in tja je hodil nategnjen folk po denar in nagrade ki jih ni bilo
aplauz.gif
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
verjetno so prodali bazo podatkov mladinski knjigi
grims-1.gif


ali pa pridejo preko anket do teh podatkov (sigurno imajo dobitniki tega spama kakšno skupno lastnost)
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
kaj pa ko ti npr. ob 20h kličejo zaradi ankete? ali pa ob 22h (mogoče kakšno minuto prej)?
ali pa ti ponujajo finančna svetovanja, vlaganje v sklade,...

ali pa ko glupi simobil pošilja glupe sms-e
crazy1.gif


kot da sem se kje naročil na njihove sms-e
confused-1.gif