Cene bencina pri ........

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.419
5.445
113
Cak mal... Zdaj se dnevno vozim mimo Loga v skofja loki... Torej tam imajo adblue na pištolo?

Kaksno kartico naj bi rabila? Jo bom pa dobila, ni problem, sam da se malo pripravim kaj me caka...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.172
881
113
Caki, ce mas novejsga (modernega) dizlija potrebujes poleg nafte tankat se urejo (scalino), ne? Ker to kao full pomaga pri ciscenju izpusnih plinov? In te nujno potrebno tekocino za pravilno delovanje avta ne mores nabavit na vsaki crpalki? Vem, da se to tanka na nekaj tisoc km ampak se vedno, to je glupo. Lahko vsaj kupis flasko te scaline pa jo imas v pakentregerju za vsak slucaj (da ulijes ko je potrebno)?
 
  • Haha
Reactions: sad

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.369
3.452
113
Caki, ce mas novejsga (modernega) dizlija potrebujes poleg nafte tankat se urejo (scalino), ne? Ker to kao full pomaga pri ciscenju izpusnih plinov? In te nujno potrebno tekocino za pravilno delovanje avta ne mores nabavit na vsaki crpalki? Vem, da se to tanka na nekaj tisoc km ampak se vedno, to je glupo. Lahko vsaj kupis flasko te scaline pa jo imas v pakentregerju za vsak slucaj (da ulijes ko je potrebno)?
Spet floskule.
Ja cca 2500 km preden zmanjka začne opozarjati.

Na vsaki črpalki dobiš v kantici samo je cena malo ohoho.

Vsak, ki je malo skrben bo šel nabavit ceneje sploh še če je Gorenc.

No jaz sem nazadnje na Molu natankal pač nekaj več kot Euro za liter.

Pač se ravno ne splača pol Slovenije prevozit za 4 do 5 € razlike na 20000 km.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.818
113
Me zanima kaj bo cena rekla na pumpi, glede na to, da je cena na borzi v dobrem tednu padla za 10%...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.172
881
113
Spet floskule.
Ja cca 2500 km preden zmanjka začne opozarjati.

Na vsaki črpalki dobiš v kantici samo je cena malo ohoho.

Vsak, ki je malo skrben bo šel nabavit ceneje sploh še če je Gorenc.

No jaz sem nazadnje na Molu natankal pač nekaj več kot Euro za liter.

Pač se ravno ne splača pol Slovenije prevozit za 4 do 5 € razlike na 20000 km.

Vem oz. si mislim, da ti piska, kaze ze velik prej. Nisem pa vedu cemu tak halo zarad tega. Ok, jasno.

Ajd se tole: liter te ureje je za koliko km?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.047
5.741
113
blizu močvirne prestolnice

Na Brezovici sploh ne kažejo, da imajo adblue. Me zanima če bi lahko v Grosuplju. Sežana je pa verjetno samo za tovornjake?
Jaz sem samo povedal kako je bilo. Res je bilo to v času korone sem pa potem tankal na Petrolu na ac. In ja Logo ima bencinsko skupaj z ab pred začetkom Brezovice. Zakaj tega ne piše ne vem lahko pa imajo samo za firme,ki imajo njihove kartice. Na Grencu pa itak normalno tankaš ab.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delavec44