Je roba kvalitetna iz Gorenja

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Odvisno... pri nas imamo 95% gorenja.. Kar se tiče hladilnikov, pomivalni,zmrzovalna tiče je vvse vredu.. Samo pralni stroj vsake xy časa dobi nek helikopterski pospešek(ležaj) in je bil menjan že parkrat..
Drugače imam pa frenda ki dela na servisu(gorenje) pa prav da načeloma je to vse podobno notri... beri: toplo vodo so že odkrili.
Povdarek dajajo samo na računalnikih(lcd. itd)
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik x5x pravi:

Drugače imam pa frenda ki dela na servisu(gorenje) pa prav da načeloma je to vse podobno notri

sprasujem se.gif

Hočeš povedat, da je notri podobno, kot recimo neka čunga lunga , jest sem delal v trgovini z urami in sem pri serviserki zvedel, da imajo mehanizem nekatere ure enak pa je razlika v ceni tud 500% in več.
 

Minister

Pripravnik
21. avg 2009
418
1
16
Na oblasti
Gorenje???
mam slabe izkusnje, pralni stroj se je povecini spremenil v kenguruja in po koncanem pranju smo ga nasli na drugem koncu pralnice,
ce bibli kabli in cevi dalsi bi usel se kam dlje
uf-1.gif


zdej ga je zamenju samsung, ki svoje delo opravlja pridno, tiho in ostane na mestu
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.864
3.384
113
40
Lj
Zamisli se, kako kvalitetno bi sam opravljal svoje delo za npr. 400€. Potem lahko sklepaš kakšne kvalitete so stroji od Gorenja.
 

Minister

Pripravnik
21. avg 2009
418
1
16
Na oblasti
kake veze ma to s kvaliteto??

za samsung sploh ne vem kje je bil narjen in kolk so delavci tam placani,
sploh ne vem zakaj naj bi bil potrosnik obremenjen s placami delavcev, ki delajo izdelek, ki ga kupuje
bonk.gif
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.864
3.384
113
40
Lj
Ne to sploh ni povezano. Le kako sem lahko na kaj takega pomislil. Da bi bila kvaliteta storitev in plačilo za storitev povezani. Nemogoče.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.372
5.884
113
pri taščici
Kje je pa anketa?

Sicer pa poleg plač delavcev, bi se morali še vprašati kako hitro si želijo menegerji polastiti podjetja (z raznimi "fiktivnimi pogodbami ki služijo za odliv denarja iz podjetja) in koliko na račun zmanjšanja stroškov proizvodnje in dela (ker so fiktivne pogodbe bolj pomembne kot pa kvaliteta robe in plačilo delavcev).
Sicer pa sem do nedavnega pripadnik gorenja, sedaj pa mi je crknil star gorenjev stroj, in ker sem prebral marsikatero slabo o novih strojih sem šel raje po "tujega".
Sicer pa eno leto starem hladilniku je bil serviser 2x. Zdaj čudežno dela,!
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Imeli smo pralni stroj v garanciji se je 4 x pokvaril,takoj po izteku garancije smo ga odpisali in nabavili Boscha,susilni kondenzacijski stroj prava polomija,vec pokvarjen kot delujoc,pomivalni stroj nam je zdrzal 5 let,da ne govorim kako je bil glasen napram trenutnemu Boschu.
Naceloma smo v druzini odloceni da se Gorenja ne bo vec kupovalo.
Moram pa pohvaliti hladilnike in zmrzovalnike ki delujejo resnicno brezhibno.So pa verjetno tudi slednji sedaj v casu nizanja stroskov obratovanja slabsi in kvarljivi.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Pri nam doma pravijo (za mene je pralni stroj še vedno ugankarska mašina), da se pri prav vseh gorenjevih pralnih strojih čudno zapirajo vrata. No in res, zadnjič so mami ostala vrata kar v rokah. Tako da kar se pralnih strojev tiče, pri nam doma Gorenje ni več v krogu dopustnih možnosti.
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Kar se tiče mene in Gorenja, se zgodba končuje. Letos Januarja sem kupil njihov hladilnik in včasih ponoči mislim, da zraven stolpnice vzleta kak avion (zvok je podoben, hladilnik nekaj 'cvili'). No, potem sem kupil kuhinjo z Gorenjevemi elementi (pečica, plin/elektro plošča) in uganite, kaj se dogaja...

V LJ so mi prodali plin/elektro ploščo z dizami za propan/butan (sosed, plinar, mi je rekel, da bi moral dobiti v kompletu oboje dize. Diz za zemeljski plin NI BILO v kompletu (4 dni ni bilo kuhanja doma)). Pečica? Ja ventilacija dela, PEČICA PA NE GREJE. Priključena je pravilno! Še čakam kaj bo iz tega!

Naj si teli meneđerji zatlačijo tiste plače v anus, naj se speljejo nekam v eksotične kraje, sam da jih ne vidim. Delavcem pa naj dajo plače, ki jim pripadajo in si jih zaslužijo.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik x5x pravi:

Drugače imam pa frenda ki dela na servisu(gorenje) pa prav da načeloma je to vse podobno notri

sprasujem se.gif

Hočeš povedat, da je notri podobno, kot recimo neka čunga lunga , jest sem delal v trgovini z urami in sem pri serviserki zvedel, da imajo mehanizem nekatere ure enak pa je razlika v ceni tud 500% in več.

Pri urah so zraven še druge stvari.
wink-1.gif

Tudi pri avtih je recimo podobno.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Tudi jest mam slabe izkušnje z Gorenjem, ko smo kupili Beko pralni strorj in pomivalca, čudežno problemov ni... Za koliko pa ti delajo tam pa raj ne bom govoril.....

Če ocenjujem današnjo gorenjino sranje si niti 400 eur ne zaslužjo...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.330
955
113
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Pri nas imamo vse gorenje in vse dela b.p.

Enako. In to pralni, pomivalni, sušilni stroj, hladilnik, včasih smo imeli še skrinjo, štedilnik, sesalec...
zmaga.gif
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Moj hladilnik je Nardi, in tuli enako kot tvoj. Malo izven garancije se je začelo. Pa pride serviser in vbrizga nekaj, nimam pojma kaj (neki v zvezi s parafinom) v hladilni sistem. Nekaj časa je bilo OK, sedaj pa spet po starem. Ampak smo se navadili, ni problema.

Še malo za šalo: gumb za pečico ima več stopenj. Na prvi dela samo ventilator, na drugi in ostalih pa še vključiš grelce
tongue-1.gif
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Pri nas imamo vse gorenje in vse dela b.p.

Enako. In to pralni, pomivalni, sušilni stroj, hladilnik, včasih smo imeli še skrinjo, štedilnik, sesalec...
zmaga.gif

Enako, Zamrzovalna omara,skrinja,hladilnik,štedilnik s pečico, pralni stroj, pa mislim da je tud toplotna črpalka od Gorenja. Je pa vse staro okoli 5 let, tko da ne vem, mogoče je današnja roba kaj slabša.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.791
1.930
113
najrajš na babi
jest mam vse od gorenje in dela bp. Samo 80 litrski bojler v kopalnici je hecn. Težko čistiš vodni kamen ker ima premalo odprtino.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Mati ima večino stvari od gorenja....je kupila pečico, ploščo, hladilnik ipd. in na vsake pol leta če ne prej je bil serviser od gorenja pri nas. Ali je šel grelec pri pečici, ali plata pri steklokeramični, ali so se uničila vrata pri hladilniku....ma vsake pol leta nekaj. Je pa res , da so kdaj popravili kaj kar ne bi spadalo pod garancijo ali pa je bila garancija pretečena.

P.s. ker sem bil navajen na gorenje niti nisem opazil......sedaj sem se pa preselil v najemniško stanovanje kjer je noter Bosch in Elektrolux in je popolnoma drugačna zgodba. Torej ko bom 1x sam opremlal stanovanja Gorenja po vsej verjetnosti ne bom dal noter.