Prometni kolaps Medvode / Medno ?

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
V Mednem bodo zastoji

Medvode in Medno se bosta v konich utapljala v pločevini. Pričakujem zastoje na začetku medvoškega krožišča, saj so že v Medvoda hna razdalji dobrega kilometra štiri semaforji. Tudi okoliške vasi (Pirniče, Smlednik, etc..) bodo spet na udaru, da ne govorim o tem,
kako bodo na=bali prebivalci Medna. Olajšanje z odprtjem šentviškega tunela ni trajalo dolgo.

Zanimivo bi bilo izvedeti, koliko je star ta nadvoz, ali se je sploh kaj planirala obnova in kam je poniknil denar za vzdrževanje / obnovo. Vsi
glave v pesek, sedaj pa klub začudenih.
tongue-1.gif
 

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
O stanju cest nebi govoril, treba bi bilo pa najti način kako doseči, da se stanje izboljša. KATASTROFA!

lp
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Utegnejo nastati zastoji?
bonk.gif


Na tem odseku že itak vse stoji od 6-20h.
uf-1.gif
S polovično zaporo boš pa prej prišel na morje kot pa v Medvode.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Zase me ne skrbi. se bom že znašel, trenutno imam možnost alternativ, od cestnih do vlaka. Če pa že omenjaš Kranj in priključek na AC
- priključek v tvoji vasi mi je glede tega bolj optimalen.

Debato sem hotel načeti v smislu, kaj to pomeni za ljudi, ki živjo v neposredni okolici in ostale, ki dnevno migrirajo po tej
obremenjeni prometnici.
 
Nazadnje urejeno:

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Citat:
Uporabnik Dale pravi:
Debato sem hotel načeti v smislu, kaj to pomeni za ljudi, ki živjo v neposredni okolici in ostale, ki dnevno migriarjo po tej
obremenjeni prometnici.
Da bodo dalj časa gledali gužvo in da bodo izgubili več časa na poti.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Se pa iz Loke pelji na Kranj in na AC. Hebat ga, čas je denar.

Al pa čez Katarino, če se ti ljubi po govcah vozt. Tole bo še zanimivo ja!
bonk.gif
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Moja hodi na vlak. Zjutraj je 20min prezgodna za na šiht, popoldne pa vlak čaka skoraj 45min. Je glih razmišljala, da bi najela parking tam nekje pri KC-ju. No zdaj ji o tem ni treba razmišljat.
smile-1.gif


Bodo pa verjetno mogli dodat kakšen vagon med rush hour.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Kaj pa, če bi folk raje dokončno popenil, pa množično udaril na sedež podjetja, ki je zadloženo za vzdrževanje te ceste in naredili red (začenši pri direktorju)? Bi se začele stvari hitro urejat.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Pa niso normalni. Sicer sam od tega ne bom nič najebal, ker kar bistveno bližje proti LJ kot tale most, ampak včasih sem pa recimo skočil v Medvode v Hofer ali pa tankat, no tega sedaj ne bom več počel.
grin1.gif


Kolona bo dopoldan do Škofje loke, popoldan pa do centra.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ne znate brati med vrsticami.

Treba je folk motivirati za nakup AC vinjet.... veliko se jih je zaradi podražitve zaklelo da jih ne bodo kupili.. pa jih je sedaj potrebno malo prestrašiti in zmotivirati za nakup.
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
17758-icon_confused.gif


Alpetour pa 25ka
uf-1.gif
jah, res je vlak zmaga

sam dijaki ki presedajo in imajo Urbane so ga pa dobesedno naje6al
rolleyes-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
lej itak gre za neko akcijo v ozadju.... praktično ni možno da je bilo n mostov včeraj še relativno v redu, danes pa ne prenesejo več kot neke določene teže....

za bus bo pa jeba ja
smirk-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Kaj pa, če bi folk raje dokončno popenil, pa množično udaril na sedež podjetja, ki je zadloženo za vzdrževanje te ceste in naredili red (začenši pri direktorju)? Bi se začele stvari hitro urejat.

Jaz kaj ne štekam tukaj? kako podjetje?
"Na Direkciji si prizadevajo, da bi čim hitreje pridobili denar za sanacijo vseh petnajstih objektov, za obnovo nekaterih imajo že dlje časa pripravljeno dokumentacijo."

Jaz to razumem, da ravno DRSC mora obnoviti ceste, ampak ker jim država ne da denarja, bodo malo delali zapore. Po moje se ne gre tukaj za vinjete, ampak ker denarja ne dobijo zlepa, ga bodo probali dobiti zgrda.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Citat:
Redni pregledi jeklenih premostitvenih objektov se opravljajo enkrat letno, drugih cestnih objektov pa enkrat na dve leti. Glavni pregledi cestnih objektov se opravljajo enkrat na šest let, jeklenih objektov pa na pet let.

V najslabšem primeru je torej to enkrat na šest let, mar je možno, da se je v teh letih stanje drastično poslabšalo ? Kot pravim,
zanimivo bi bilo videti, kaj se je ugotovilo pri prejšnjih pregledih in če so pomanjkljivosti bile - ali so se odpravile.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Ne znate brati med vrsticami.

Treba je folk motivirati za nakup AC vinjet.... veliko se jih je zaradi podražitve zaklelo da jih ne bodo kupili.. pa jih je sedaj potrebno malo prestrašiti in zmotivirati za nakup.

Ma vinjete, to pišeš, kot da se da iz medvod in okolice enostavno pred mednim na AC prit...