Modro poletje(Verano azul)

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Dodajam mal nostalgije za to serijo, ki se je vrtela v naši rani mladosti. Prov nobenega dela nisem takrat izpustu. Je blo bolj gledano kot pa je zdej kakšen Prison break
cool-1.gif

Modro poletje

Ja, tudi oni so se postarali.





 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Uau, ful dobr.
cheer.gif


Kapitan je pa itak že med snemanjem umrl, če se ne motim. Potem so pa njegovo smrt kar v scenarij vključili.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Isaac pravi:

Dodajam mal nostalgije za to serijo, ki se je vrtela v naši rani mladosti. Prov nobenega dela nisem takrat izpustu. Je blo bolj gledano kot pa je zdej kakšen Prison break
cool-1.gif


...




Če mene vprašaš, se nadaljevanke iz pred 15, 20 let po kakovosti (pozitivnosti) niti ne morejo primerjati z večino današnjega večinoma ameriškega džanka.



Se prav živo spominjam vseh karakterjev, Bea, Desi, Javi, Pancho, Quique, Tito, "El Piraña", Julia, ...
smile-1.gif




Moj najboljši del (in verjetno še za marsikoga) pa je zagotovo bil tisti z "a lo mejor" ("mogoče") scenami, ki sta jih (u-)špilala Tito in Piraña.
grin1.gif




Citat:
Uporabnik mhmm pravi:

Najbolj se spomnem ko so eno celo epizodo govorili: Alomehor.
cheer.gif




No evo, si mi "snel z jezika" in me prehitel.
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
Jaaaa,
so imeli uni plašč, s katerim si se pokril pa izginil.
PA prstan, ki si ga zasukal in se potem pojavil nekje drugje (se mi zdi...)

Smo gledali kot norci
grin1.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Tole je pa res legendarna nadaljevanka
roza.gif


Mislim, da so jo pred letom ali dvema na TV SLO zopet predvajali, ampak najbrž ni doživela takega odziva kot v 80-ih
smile-1.gif
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Jz si zdaj že dva dni žvižgam melodijo in uvodne špice. Si je ne morem zbiti iz glave. Mi je prov legendarna!
cool-1.gif
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.457
1.246
113
Iskajoč brata
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Najbolj se spomnem ko so eno celo epizodo govorili: Alomehor.
cheer.gif

Ka sn prebral naslov sploh nisn vedu o čem je govora. Pal ka sn pa prebral Alomehor, sn se pa spovnu čist namal. Lih tega se pa spovnem. A su tu eni otroc niki protestiral in so sam tu govoril.

PS: kva pa pomen "alomehor"
confused-1.gif
 

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Tudi jaz nisem zamudila nobenega dela... najbolj mi je bila všeč kapitanova barka na vrhu hriba.
Po moje nam je ostala v spominu predvsem zato, ker še nismo bili zasičeni z vsemi mogočimi mediji in njihovimi vsebinami - obstajala je TVS1 in 2 in pika (brez tujih programov). Gledali pa smo tisto, kar so predvajali...
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Točno tako. Res ni bilo na izbiro tolk programov kot je sedaj.
Najbolj žalosten del mi je pa bil, ko je Chanquete umrl in so se vsi prišli od njega posloviti v njegovo barko.
 

Freak

Pripravnik
19. sep 2007
522
0
16
Vaaaaa,kok se to dobr spomnem k smo skoz gledal
grin1.gif
U ja dobri stari casi,kr mal jih pogresam.

Vsaka ti cast za tole
smile-1.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Ja, na Youtube najdeš tudi marsikaj od Arabele. Samo na Google vpiši "arabela youtube".

In še ena prigodica - Jak pan Majer našel zvoneček[/COLOR].
grin1.gif
(Saj prevod niti ni potreben.)



Sicer pa, Čehi so eni izmed tistih narodov, ki so, vsaj nekoč, imeli zelo dober filing za pravljice (z ravno pravo primesjo domišljije, humorja, tragike, romance in vsega ostalega).
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Nadaljevanko so nazadnje vrteli leta 2002 se mi zdi... (vsaj jaz sem jo takrat spet ponovno gledal).

Najbolj mi je bilo smešno, ko je Frasto ali kako mu je že bilo ime postrelil vse zvočnike gradbenega podjetja PROMOBISA, ker so hoteli na mestu kapitanove barke zgradit naselje... Ko je kapitan umrl so jo itak prestavili če se prav spomnim...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Kaj je bila še ena španska mladinska nadaljevanka, nekaj v zvezi z Vespo ali nekim drugim motorinčkom?