Letalski miting v posavju?

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Majčico jim yebeno, sedaj jih imam pa že poln kufer!
10.gif

Že cel teden grmijo pri nas, nekaj s helikopterjem, nekaj s pilatusi, ... - celo nekega reaktivca so privlekli sem po 30 ljubih letih ljubega miru ...
crazy1.gif
Je pravkar pripeljal mimo mojega balkona, da sem videl zlat zob od pilota, ko se reži med šofiranjem!

Kaj imajo to v Cerkljah?
13.gif
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
O fak konc sveta, vas mir v Jebovlju je oskrunjen. Hitro se pritozevat, slovenceljni bogi
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
ja sam res...

mal si oglej cudno tehnike pa uzivaj v razgledu... jest se ga recimo nebi branil...

in ce bo nekaj dni malo ropotalo - dej se zrtvuj za javno dobro...
 
22. jul 2007
12.818
1.318
113
123
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Majčico jim yebeno, sedaj jih imam pa že poln kufer!
10.gif

Že cel teden grmijo pri nas, nekaj s helikopterjem, nekaj s pilatusi, ... - celo nekega reaktivca so privlekli sem po 30 ljubih letih ljubega miru ...
crazy1.gif
Je pravkar pripeljal mimo mojega balkona, da sem videl zlat zob od pilota, ko se reži med šofiranjem!

Kaj imajo to v Cerkljah?
13.gif
Kaj ti živiš na Zajčji gori, da pilotom šteješ zobe
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ni Jebovlje, ampak Jebovina
cheer.gif
)

Hvala, @Utiševalec. Sploh nisem vedel, medtem ko so me sproti obveščali, kolikšen krvni tlak in utrip imata JJ in MK
tongue-1.gif

Ampak zares je moteče. Spominja me na 70. in 80. leta, ko ni bilo niti ene minute miru, stalno je v zraku grmel najmanj en reaktivec - le komu na čast?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Majčico jim yebeno, sedaj jih imam pa že poln kufer!
10.gif

Že cel teden grmijo pri nas, nekaj s helikopterjem, nekaj s pilatusi, ... - celo nekega reaktivca so privlekli sem po 30 ljubih letih ljubega miru ...
crazy1.gif
Je pravkar pripeljal mimo mojega balkona, da sem videl zlat zob od pilota, ko se reži med šofiranjem!

Kaj imajo to v Cerkljah?
13.gif
Kaj ti živiš na Zajčji gori, da pilotom šteješ zobe
grin1.gif

Ooo, ti si pa naš
cheer.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Na https://www.flightradar24.com vidim občasno samo AT/SLO/HR pilatuse in podobna jajca, potem se z reaktivci (f16, Aero l, saab, amx) vozijo tako kot Rusi, transponderji na off ?

Demz
WW2 mavzerico potegni iz kleti, mogoče boš imel srečo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ma, peljal se je prejle, neki Mig ali F, ... (nisem Štiber da bi kar na oko razločil tip in konjske moči aeroplana
crazy1.gif
pa sploh ni privezan.

Je bilo tole sploh kje objavljeno? V normalnih časopisih?
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Se bo treba preseliti.

Letala, begunci, cigani, NEK, kmalu še uradno odpadki in NEK2, v porečju Save enormne količine komarjev - jaz mam tud dost tega sranja !

LP
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.861
3.888
113
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
O fak konc sveta, vas mir v Jebovlju je oskrunjen. Hitro se pritozevat, slovenceljni bogi

Ko pomislim da je to ena bedarija ki je nisem hotel imeti, in da za tole vajo dajemo en zajeten kup denarja me moti tudi če bi leteli z jadralnimi letali neslišno. Potem pa pogledam malce v nebo in so tuje sile z nekimi reaktivci, lepo slišat četudi je glasno. Ampak vmes pa priprdijo naši pilatusi (štuka style, nabijajo obrate s spusti in ubijajo motor z dviganjem), ki so BTW edini "ponos" našega letalstva sem pa upravičeno jezen.

Skratka to da se mora moja vukojebina prostituirat za NATO mi ni najmanj všeč in zato tudi težko toleriram celodnevni hrup.

Še bolj težko pa dojamem vse tole ker bo čez en teden pri nas mednarodna športna prireditev kje bi lahko logistiko/dostavo izvajali s helikopterji pa jo ne smejo zaradi hrupa (natura 2000). Tako da jebanje v glavo je očitno popolno.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bolj se ne bi mogel strinjati!
frown-1.gif
Če ne hasne nič, je še najbolje da je nič!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.922
5.462
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Si imel 30 let nazaj tudi težave ali samo naše rad pljuvaš?

aplauz.gif


BTW kje je stieber
sprasujem se.gif
Da ga niso njegovi likvidiral? Gatto...?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Še enkrat - je bilo kje v medijih objavljeno (- dovolj objavljeno?) o teh akcijah? Ali smo dobili morda vojno stanje?
 
22. jul 2007
12.818
1.318
113
123


Nekje sem pa še slišal verjetno pa radiju, da je med kraji vaje omenjena tudi Sevnica. klik
 
Nazadnje urejeno: