blog ex specialca

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
NSi!

hysterical-1.gif


hvala za opoldanski smeh, ko grem precekirat alter
aplauz.gif
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik timecop pravi:

250px-Heroin.JPG

Baje nič več.

Se pa najde marsikaj zanimivega med komentarji...

Slika mi ne pomeni nič, kuhanje šuta na žlički, bljak !!! Tista tri leta odvisnosti je bila v igri folija, igla nikoli !!! Končni rezultat je isti K...., navlečen si kot [censored]. Mnogi se trudite zmanjšati verodostojnost napisanega, .........narkoman bla bla ......., ne užge več, sicer pa izvoli, bla bla bla
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.652
7
38
Ljubljana- okolica
Moje skromno mnenje. Tebi se je toliko zgodilo kot polovica borcem v 2 sv...večina že pozabi podrobnosti v 20tih letih..
sicer je pa napisano dobro(zadeva se dobro bere, pritegne), za kak scenarij nebi blo slabo.
 
Nazadnje urejeno:

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Uf je hitr odkril alter :D

Niti ne, berem že nekaj časa zapise o sebi po vseh mogočih forumih. Slučajno sem danes na wordpressu videl, da iz tega foruma danes prihaja največ klikov, pa sem pogledal, wtf!!!

Nisem zaželjen na tem forumu ?
Tudi prav, lep dan folk !
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik prjatu pravi:
Seveda se ve, sej je napisal kdo je. Si probal kliknit na "O MENI"?

Nikoli ni bil blog "anonimus" ! Objavljan je bil od začetka na mojem FB profilu, tudi mišljen je bil za moje fb frende, nisem pričakoval, da bo blog tako "popularen" in bran, oba pravzaprav. Potem sem dodatno vpisal podatke, da ne bo dvoma !!
Še vedno dvomi, zato sem povabil urednika Žurnala domov, da se prepriča namesto vas.
Toliko o avtorstvu in domnevnem skrivanju!
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik mikstone pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Uf je hitr odkril alter :D

Niti ne, berem že nekaj časa zapise o sebi po vseh mogočih forumih. Slučajno sem danes na wordpressu videl, da iz tega foruma danes prihaja največ klikov, pa sem pogledal, wtf!!!

Nisem zaželjen na tem forumu ?
Tudi prav, lep dan folk !

Ahh..., kaj se sekiraš. Dobrodošel!
zmaga.gif


Keep up the good work!
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Isti si kot ostali, tudi Eichman je samo izvrševal ukaze. Zakaj se nisi že takrat uprl?
Uprl komu ?
Zakaj ?
Ključne ukaze v vojnih operacijah je dal SVET ZA NACIONALNO VARNOST in ne JJ !!!

Z Eichmanom me primerjaš, zdaj sem pa globoko užaljen in prizadet !!!
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ej kdaj bo nadaljevanje komi čakam tele dogodivščine naše "elite" so še boljše kot po časopisih
smile-1.gif
.
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Mene zanima kam je šel denar, če je šel za državne potrebe potem ni nič narobe če so trgovali, če je šel v privat žepe to je pa druga. Je pa zanimivo da ne morejo nikogar obtožiti in to zato ker so bili vsi notri, tako levi kot desni.

Tukaj si zadel bistvo, levi in desni so sodelovali v kršenju embarga, eden drugega držijo za jajca, zato ne bo nihče odgovarjal, kazensko mislim!

Najbrž ni pogost pojav, da se na forum oglasi tisti, ki ga "obirate", pametnih vprašanj ni, zato se bom poslovil.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.929
34
48
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Upam da bi se volilci nato spametovali....

...in volili koga?

Kakšno zunajparlamentarno stranko, ki so s strani mainstream medijev zelo zapostavljene (pa ne samo v Sloveniji), samo da se fura bipolarnost v nedogled. (NSI ne štejemo pod zunajparlamentarne
evil.gif
)
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Halo, pomagal si pri ilegalni preprodaji orožja, ilegalno hodil čez mejo kjer so ti musliji ubili kolega in to je za tebe očitno OK. Zakaj nisi takrat ko so ti ubili kolega povedal javnosti kaj se dogaja?
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.929
34
48
Citat:
Uporabnik mikstone pravi:
Najbrž ni pogost pojav, da se na forum oglasi tisti, ki ga "obirate", pametnih vprašanj ni, zato se bom poslovil.

Poslovil za danes?
smile-1.gif

Hja, eno zelo konkretno in težko... kako globoko ima pri vsem dogajanju od konca 80-ih pa do danes CIA prste zraven?
grims-1.gif
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Mlada je bila in zelo ambiciozna. Zapletla se je tudi z novinarjem slovenskih novic, ki jih je očital seks s hokejisti (ko je bila tiskovna predstavnica hokejske zveze), vendar se ji je časopis kasneje opravičil.
Mlada je relativno, punca je letnik 1968. Novinar, ki ga omenjaš, Mitja Lomovšek, mi je poslal tale mail, ga pripenjam :
Mitja Lomovšek
031 306 743

Spoštovani soimenjak, živjo.

Ker si mlajši od mene, se te bom dovolil kar tikati, drugi razlog, da si mi domač, pa je v tem da mi je všeč tvoje pisanje (čeprav je res, da mislim da nikogar od Slovencev več ne briga kaj je bilo tam 1900 - 1995), potem ko sem prejšnji teden prebral tvojih 18 blogov, danes pa tudi tvojega 19.

In ker si me danes omenjal:

"Pridna sestrica, ni kaj. Špela v vsej zgodbi nima nobene pomembne vloge, če odštejemo, da se je ponujala vsem. Zaradi obsedenosti Njavra z njo sem jo sploh omenil, pa ker je marsikomu spraznila jajca, ki je bil takrat udeležen , sicer pa Špela, obraz si pokazala že l.94, res me ne zanimaš, niti tvoje osladne laži in sklicevanje na zlato mamo in družino, nisem Mitja Lomovšek, zato tišina. Leta 94 si šla na kolena, naj prekličem pismo, ki je prišlo do Vasleta, pismo, ki naj bi ti uničilo prihodnost, mediji so moje življenje, si nor, da si to Vasletu poslal, si jokala in klicala mamo!!! [censored] off Špela Predan, res! Spomnim se tvojih groženj ljudem, s katerimi si prihajala v konflikt ! ” Kar daj, boš v Novicah gnoj !!! Kdo bo v Novicah Špela ? Vsak, ki se bo obregnil vame, Miši bo vse naredil zame, imam odprto stran na Slovenskih Novicah !!! Miši je v njenem besednjaku Marjan Bauer, urednik Slovenskih Novic takrat !"

mi dovoli da ti povem nekaj resničnih in golih dejstev (če ne boš uporabil mene kot vira, to lahko tudi zapišeš):


1) S Špelo Predan sva si decembra 2008 izmenjala veliko smsov, katerih vsebina je bila "sočna". Tudi ona je meni pošiljala "sočna" sporočila, seveda pa je na Facebooku objavila samo moje sms njej, ne pa njene meni, tako da je izpadlo kot da sem manijak, ki ji pišem žaljive sms, čeprav sem ji samo odgovarjal na njene žaljive sms. Z žaljivimi sms je začela ona. Na sodišču je lagala.

2) Špela Predan mi je v petek 16. novembra 2010 (Na moje veliko presenečenje, bil pa sem takrat ravno v St. Moritzu, kjer imam neko znanko-prijateljico), torej iznenada, kot iz topa, poslala email, v katerem mi je ponudila službo! Odkrito povedano ne vem ali je bilo bolj noro to, da si mi je sploh upala pisati (in ponujati službo), ali sem bil bolj nor jaz, ki sem iz firbca pristal na to, da se sestaneva. Špela, jaz in moj morebitni delodajalec smo se sestali v ponedeljek 19. 11. 2010 v Gulliverju, to Špelino dejanje pa razumem, kot neke vrste prizanje neke krivde in opravičilo.

3) Septembra 2009 sem izvedel, da mene iz Slovenskih Novic niti slučajno niso vrgli iz službe zaradi Špele Predan in Hokejske zveze (to je bil samo izgovor), pač pa je mojo odstranitev pri Adrijani Starini Kosem zahteval Miro Senica (torej verjetno v sodelovanju s packo KK). Zakaj je MS zahteval mojo odstranitev? Do takrat sem bil kot kao raziskovalni novinar verjetno v javnosti najbolj poznan po aferi svingerja Aurelia Jurija in tako so do mene prišle takšne informacije: KK in MS sta včasih zelo rada hodila v sadomazohitični klub v Milanu (verjetno Piedestalo), kjer ju je spremljal osebni varnostnik Stanko Bogovičič. Ta se je naokrog šopiril da pozna podrobnosti, kako Kresalka biča Senico, tja naj bi se vozila ob nedeljah z letalom najetim pri Smelt Gio. Zadeva je prišla do Mitja Ovna, on pa je to povedal meni. Oven mi je ukradel 250 evrov (zato sem dal proti njemu kazensko ovadbo), češ da mi bo priskrbel neke dokumente v zadevi Codelli. Ne dokumentov, ne denarja nisem videl. Informacijo Bogovičiča o obiskih Milana (on in žena zaposlena pri Senici!) sem skušal preveriti, vendar me je Oven verjetno v svojem hvalisanju izdal Senici, češ "Lomovšek pa poizveduje kdaj boste spet šli v Milano". O tem kdaj naj bi KK in MS morda spet šla v Milano (osebno dvomim, da bi si notranja ministrica to privoščila, trdno pa verjamem da bi to lahko počela kot denarja polna odvetnica v letih, ko še ni vstopila v politiko) naj bi mi informacije prek Ovna seveda prispeval kar Bogovičič. Tega fanta moraš ti dobro poznati (jaz ga nisem videl), ker je iz tvojih policijsko-varnostnih krogov, gre pa seveda tudi za tisto osebo, ki je bila ob šoferju in KK navzoča, ko je lani pomladi avto brzel po primorski cesti s 160 km/h (nedelja dopoldan) in je KK kao šla na privat obisk v Benetke. Mimogrede; sadomazohistične seanse se izvajajo v Italijah v nedeljo popoldan. Ko sem jaz raziskoval domnevne obiske KK in MS v Milanu, slovenska javnost ni vedela za Baričeviæevo garažo, ki je bila verejetnom pravi šok za večino Slovencev.

Če boš to omenjal v svojem blogu, te prosim če napišeš, da ML nikoli ne bo pozabil, kdo ga je zares vrgel iz službe na Slovenskih novicah in da se MS niti ne sanja kaj ga čaka v bližnji prihodnosti. Namig : ali je slovenska policija res tako nesposobna da po enem letu ne more odkriti avtorja znamenite fotografije golega trupla Baričeviæa? Le zakaj policija še vedno išče avtorja slik? Je bila tistega 2. 2. 2010 na vrtu Oražnove 11 (mimogrede: iz štirinadstropnih blokov čez ulico se natančno lahko vidi kaj in kdo je bil 2. 2. 2010 še tam navzoč) posneta samo ena slika, ki pomeni (domnevni) poseg v zasebnost?

Del te zgodbe je sicer že bil objavljen:

http://www.pozareport.si/?Id=politika&type=tags&View=novica&novicaID=13189

http://www.pozareport.si/?Id=mediji&type=tags&View=novica&novicaID=13213



4) Zaupam ti da boš informacije, ki sem ti jih dal pametno uporabil, lahko mi verjameš da zelo veliko vem (nenazadnje sem sodelavec Požar Reporta). Več o Milanu in packi Kresalki se lahko pozanimaš pri Bogovičiču oziroma fantih ki ga poznajo.

5) Z veseljem te bom bral še naprej, pazi pa, da te ne pospravijo (kot moram paziti tudi sam. zato se dokaj pogosto zatekam v tujino). Po pa kmalu spet veliak seksualno-politična bomba, ti povem.

LP M

-to sem pripel za ilustracijo, kdo in kaj je Špela.

mikstone
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik mikstone pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Mene zanima kam je šel denar, če je šel za državne potrebe potem ni nič narobe če so trgovali, če je šel v privat žepe to je pa druga. Je pa zanimivo da ne morejo nikogar obtožiti in to zato ker so bili vsi notri, tako levi kot desni.

Tukaj si zadel bistvo, levi in desni so sodelovali v kršenju embarga, eden drugega držijo za jajca, zato ne bo nihče odgovarjal, kazensko mislim!

Najbrž ni pogost pojav, da se na forum oglasi tisti, ki ga "obirate", pametnih vprašanj ni, zato se bom poslovil.
Snecer, si videl vsi so sodelovali, tako da prej premisli preden kaj napišeš!
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Halo, pomagal si pri ilegalni preprodaji orožja, ilegalno hodil čez mejo kjer so ti musliji ubili kolega in to je za tebe očitno OK. Zakaj nisi takrat ko so ti ubili kolega povedal javnosti kaj se dogaja?
Robi, ne vem kam meriš, nisem bil poklican za ocenjevanje legitimnosti. Vse kar si omenil, sem ali smo počeli v imenu države. Vse kar se je dogajalo izven meja Slovenije je ukazal ali odobril Svet za nacionalno varnost. Takrat sem verjel, da reskiram za našo jebeno Slovenijo.
Če bi imel pred 17 leti današnje vedenje in znanje, ne vem, kaj bi bilo, če.....!