Nokia E52

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Fring si naloži, je boljši.

Aja o enoročnem tipkanju; če imaš pir v eni roki, telefon pa v drugi in pišeš ženski da si že na poti domov
smile-1.gif

Če se zatipkaš, boš hitro označen za rahlo v rožicah in boš pri psu prenočil.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik frenky666 pravi:
Fring si naloži, je boljši.

Aja o enoročnem tipkanju; če imaš pir v eni roki, telefon pa v drugi in pišeš ženski da si že na poti domov
smile-1.gif

Če se zatipkaš, boš hitro označen za rahlo v rožicah in boš pri psu prenočil.
Zamenjaj babo!!!
 

hobby

Zelenc'
24. nov 2009
6
0
1
Hja.. po tem, kar se doživel z e52, je mogoče boljše, da začnejo spet škornje delat. To bi naj bila moja četrta Nokia, izkazala pa se je takoj kot največji nateg... na žalost. Bluetooth povezava s slušalko (Plantronics 320 in 520; z e50 delata obe brezhibno) je popolnoma neuporabna, ker se telefon praviloma zacikla po prekinitvi linije !!????? Mogoče ima kdo telefon za to, da ga dnevno parkrat resetira; jaz pač ne, predvsem pa ne v avtu, kjer slušalke največ uporabljam. . Podobna zgodba se je zgodila celo pri normalnem, pogovoru, brez slušalke.
Desktop; v nekem trenutku se je začelo dogajat, da so vse ikone izginile; razen indikatorjev baterije ter omrežja; če sem pritisnil tipko za odložitev slušalke. Prikazale pa so se po pritisku tipke "home".
Za vrh "ponudbe" pa še po random funkciji razmetani zakasnitveni časi pri prehodih iz enega na drug ekran....
Več zadev se niti nisem trudil pogledat, ker mi je prej dvignilo pritisk čez mejo....

To je zgodba treh dni, kolikor sem bil lastnik e52, v ponedeljek sem jo odnesel nazaj na mobitel, kjer so brez kakršnegakoli komentarja oz. vprašanja (????) vzeli telefon nazaj in vrnili denar.

Očitno se Nokia res dela norce iz nas, uporabnikov. In e52 je zaenkrat le slab približek telefona.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.344
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Občasno mi ne odpre imenika, napiše premalo pomnilnika, zaprite nekaj aplikacij.
Aplikacije so itak sproti zaprte, tak da nimam pojma kaj utruja.
Imam pa cca 500 vpisov, tak da to mogoče povzroča težave.

Obstaja kakšen soft reset ali samo izklop-vklop telefona?

Lp

Kakšen za pomoč okrog tega?

Lp
 

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
No tudi sam si lastim nokio e52 in sicer od sobote oz. uorabljam jo od nedelje zjutraj ko sem jo napolnil. Prej imel Omnio in se naveličal touch-a, zato sem iskal nekaj vsaj upam bolj zanesljivega in natančenjšega, predvsem pa hitrejšega.


Prvi občutki oz. dogajanja glede telefona so pozitivni, saj nisem do sedaj imel nobenega od teh problemov, ki jih večina opisuje. Aparat sem povezal preko bluethoot-a s slušalko jabra, nato s macbook-om in izmenjal nekaj datotek s drugimi telefoni (samsung, nokia).

Baterija je na zadnji črtici, tako, da jo bom danes še do konca izpraznil in dal drugič filat. Dnevnik klicev kaže, da sem v teh dneh telefoniral nekaj minut manj kot 2 uri, prejel 90mb podatkov in poslal 10mb podatkov, ter napisal cca. 20 sporočil.

Edino kar sem opazil pri enem daljšem pogovoru je bilo občsno "cviljenje" v slušalki, drugače pa se mi zdi glas na drugi strani čist OK.

Sem pa tudi opazil, da mi je telefon javil, da obstaja posodobitev programske opreme.
Vendar, ker sem zaenkrat zadovoljen, še premišljujem o posodobitvi.

Zaenkrat je to to, če bom pa imel kakšne probleme bom sigurno pogledal na alter za rešitev.
 
Nazadnje urejeno:

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Jaz enako. Imam od sobote in zelo zadovoljen. Edino kar me je zmotilo je to, da nisem preko macbooka mogel nadgraditi software telefona (niti se ni dalo preko telefona samega), tako da sem moral it na fotrov pc. Zablokiral/resetiral se mi še ni, pa sem vse mogoče funkcije sprobaval. Pri z voku ni težav, baterija zdrži nenormalno dolgo.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.344
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Občasno mi ne odpre imenika, napiše premalo pomnilnika, zaprite nekaj aplikacij.
Aplikacije so itak sproti zaprte, tak da nimam pojma kaj utruja.
Imam pa cca 500 vpisov, tak da to mogoče povzroča težave.

Obstaja kakšen soft reset ali samo izklop-vklop telefona?

Lp
Kakšen za pomoč okrog tega?
Lp

Še vedno nič idej?
Danes sem posodobil verzijo. Upam, da bo boljše.

Kako nastavit telefon, da pri USB povezavi ne polni baterije.

Lp
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Sem danes klical na MC CELJE, ki so mo sporocili, da nokia e52 nimajo vec, cakajo na nove zaloge. Upam, da te ne bodo imele napake z govorom.
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
tisti ki imate te nokie E52, ali aparat samodejno naredi priklop na WLAN, ali morate vedno znova in znova vnasati geslo in vspostaviti zvezo... do koliko WLANov si pa zapomne telegon?
 

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Citat:
Uporabnik border pravi:
tisti ki imate te nokie E52, ali aparat samodejno naredi priklop na WLAN, ali morate vedno znova in znova vnasati geslo in vspostaviti zvezo... do koliko WLANov si pa zapomne telegon?

Samodejno se priklopi... Koliko si jih zapomni pa nevem... Jaz mislim, da imam do sedaj notri 3 različne.
 

hobby

Zelenc'
24. nov 2009
6
0
1
Malo preberi poste in ga čimprej nesi nazaj in naj vrnejo denar.
Sam sem ga mel tri dni..... najlepša hvala.
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
>>hobby
Zdej pride v slovenijo nova posiljka, pomojem brez ze z odpravljenimi napakami. Ko sem klical na mobitel, je rekla niso vsi telefoni z napako, jih je bilo pa nekaj, je priznala. Ona ima sluzbenega E52 in dela cist ok.
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Se eno vprasanje imam... vceri sem testiral NOKIA E51 WLAN, pa sem ugotovil, da ne delajo flash plugini. Lahko kaj namestis, pa potem to deluje, ali kako gre to?
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Tudi sam sem danes nabavil E52, in že opazil težavo v pogovoru. Ko sem v klicu se z zvočnika slisi tako kot da bi se približal televiziji (tiste elektronske motnje) + to da iz zvočnika piska, ampak samo toliko dolgo v kolikor je prižgana osvetlitev tipkovnice, potem neha, vendar motnje so ze zmeraj tu.

Firmware sem nadgradil, torej preostane mi le še servis oz. zamenjava?

LP
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Skoda.

Zanima me, ali je to se iz stare zaloge? Ker nove zaloge pridejo sedaj v sredo. Sem klical na MC CELJE.