blog ex specialca

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Berem. Odkril sem ga en dan v cakalnici pri zobarju. Potem mi je blo hudo sredi branja not it
smile-1.gif

Zanimivo branje, ce je vse res ne vem in me niti ne zanima. Predanova zihr vse zanika
smile-1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.880
3.005
113
Tale je dobra:

"brata Špele Predan. Takole je pripovedoval Rok Predan !
Iščem sestro, gor je ni. Grem po stopnicah v klet, kjer ima sestra sobo, Špeela se derem in odprem vrata. ŠOK, ki me bo spremljal celo življenje, sredi sobe Janez Janša v zadregi vleče nase spodnje hlače, Špela pa, daj ****** Rok!! … se obrne k Janezu, ..brat je to…, ni panike !!!:)"
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
sem ga bral pred časom ko so link dali na požareportu takrat sem videl kolikokrat je bila omenjena Špela Predan. Pa lahko kdo res potrdi a se je ta punca res tako gonila okoli?
evil.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
To se je susljalo ze v tistih casih. Sploh, ko ji je Kranjc zrihtal mesto v Studiu City. Ceprav je bila vedno poden od novinarke.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Mlada je bila in zelo ambiciozna. Zapletla se je tudi z novinarjem slovenskih novic, ki jih je očital seks s hokejisti (ko je bila tiskovna predstavnica hokejske zveze), vendar se ji je časopis kasneje opravičil.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ja knjiga naj bi izsla spomladi.
Napisal naj bi tudi knjigo, kjer bo opisal diverzantsko akcijo v Beogradu, ki se je koncala z umorom nekega oficirja JLA.
Poleg tega bloga, ki se bere kot kriminalni roman, vzporedno pise tudi blog o vsakdanjih razmisljanjih. Tam se mu lepo vidi kako niha v razpolozenju. Dostikrat sem dobil obcutek, da je vseskozi na meji, ali si pognat metek v glavo, ali ne.

S februrajem misli zacet pisat se yellow news blog. S pikantnimi podrobnostmi znanih politikov itd.
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Jah, tip je bil nekoč "zraven", je mislil, da je boga za jajca prijel. Potem so ga čez noč odžagali in od takrat se lovi in išče pozornost. Po nihanju razpoloženja je bil znan pa že prej, vsaj tako je njegova bivša razlagala.
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Še dobro, da so ga "odžagali", sicer ne bi nikoli izvedeli nekaterih zanimivih podrobnosti iz tistega, za Slovenijo pomembnega časa.
Do dosjejev nam oblast sistemsko onemogoča dostop in potem nam drugega niti ne ostane, kot taka osebna pričevanja.

Priznati je treba, da ima možakar zanimiv stil in da zna pisati. Kar tako naprej ..
 

Madafaka

Fizikalc
18. feb 2009
3.343
0
36
27
Bronx
Ko sem videl Njavra in Predanko skupaj na sliki, se je takoj videlo, kdo je Pepe - in to ni bila Špela.
smirk-1.gif

Sploh, ker Špelo poznam dlje, kot Njavro...
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Tale je dobra:

"brata Špele Predan. Takole je pripovedoval Rok Predan !
Iščem sestro, gor je ni. Grem po stopnicah v klet, kjer ima sestra sobo, Špeela se derem in odprem vrata. ŠOK, ki me bo spremljal celo življenje, sredi sobe Janez Janša v zadregi vleče nase spodnje hlače, Špela pa, daj ****** Rok!! … se obrne k Janezu, ..brat je to…, ni panike !!!:)"

Ja, glede na to da na blogu večkrat omenja tega gospoda tudi v povezavi z vojaškim udarom leta 1994, ko so čakali pred parlamentom, bo ta blog in vsebina hitro označena za izmišljotino
smile-1.gif
 

Madafaka

Fizikalc
18. feb 2009
3.343
0
36
27
Bronx
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Tale je dobra:

"brata Špele Predan. Takole je pripovedoval Rok Predan !
Iščem sestro, gor je ni. Grem po stopnicah v klet, kjer ima sestra sobo, Špeela se derem in odprem vrata. ŠOK, ki me bo spremljal celo življenje, sredi sobe Janez Janša v zadregi vleče nase spodnje hlače, Špela pa, daj ****** Rok!! … se obrne k Janezu, ..brat je to…, ni panike !!!:)"

Ja, glede na to da na blogu večkrat omenja tega gospoda tudi v povezavi z vojaškim udarom leta 1994, ko so čakali pred parlamentom, bo ta blog in vsebina hitro označena za izmišljotino
smile-1.gif
No, kot izmišljotino lahko označijo karkoli.
Dejstva pa ostajajo - Njavro v tistih cajtih ni bil kdorkoli, ampak drugi mož udarne divizije JJ.