Previdno pri oglaševanju pri Bolha.com !!

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Sej ne vem, a nej se smejem ali ne,ampak moje mnenje je, da je bolha že tako ali tako v piz... , zdej se jim je pa očitno še skisalo.

Pred časom sem imel gor nek oglas, nič posebnega, samo en oglas je bil za nekaj različnih zadev, ampak je bolho zmotilo to, da nisem odprl "trgovine" , seveda je nebom, če pa prodam mogoče 5 stvari na leto cez bolho, kje je logika? Skratka, po mailu so me obvestili da bodo brisali account zato ker ne odprem trgovine, čeprav sem jim sporočil da nimam nobene trgovine in ne vem kaj naj jim odpiram....

Skratka, sedaj sem zvedel, da oni tiste ki ne želijo odpreti Trgovine pri njih, po novem prijavijo tržnemu inšpektoratu, kateri te povabi na razgovor, sicer s tega nima kej dosti bit, ker realno gledano si na bolhi lahko zmislis prijavne podatke,tko da je vprašanje je tudi če so kontaktni podatki pridobljeni pravilno bili ali ne.

Skratka, v opozorilo drugim, koristite portale kjer si želijo uporabnike, ne pa kjer jih prijavljajo.
994492-Bolhawarning.jpg
 

Priponke

  • 994492-Bolhawarning.jpg
    994492-Bolhawarning.jpg
    107,9 KB · Ogledi: 1.098

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
2
994495-photo.JPG
 

Priponke

  • 994495-photo.JPG
    994495-photo.JPG
    86 KB · Ogledi: 1.060
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Pa vsaj približno opiši kaj si oglaševal. Na vabilu piše "oglaševanje storitve", kar pomeni da najbrži nisi prodajal predmeta, ampak ponujal neko storitev (za kar nimaš registrirane firme).
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
945
113
Titograd
Bolha je res čisto zanič, iščeš nekaj, te pa so tak samo še trgovine gor, fizičnih prodajalcev je zelo malo.

Da bi se s tako vnemo zagnali v to, ko namesto telefona dobiš štrudl, bi blo ok
bonk.gif
kaj je še alternativa, razen salomona?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Pa vsaj približno opiši kaj si oglaševal. Na vabilu piše "oglaševanje storitve", kar pomeni da najbrži nisi prodajal predmeta, ampak ponujal neko storitev (za kar nimaš registrirane firme).

Nebom sicer pisal popolnoma točne podatke,ampak recimo da je bil oglas tak, da če imaš ti bicikl z zlomljeni pedali, ti jz prodam nova pedala .
Sicer ni šlo za bicikl,ampak poanta je ista.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Samo, če je prijava na inšektorat bila podana s strani Bolhe, je pa to poden od podna.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Bi rekel da razne inšpekcije Bolho privijajo, easy delo, izza pisalne mize
smile-1.gif
ni treba na teren
 

B81

22. jul 2007
34.551
8.992
113
Meni so enako naredili, ker sem prodajal eno 340 let staro zadevo od službe, pa še kontakte sem dal bik od službe.
No, naredil sem nov account in zdravo, pa še na dilerju enako.
 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Ma tale bolha je res čist totalno v k.... Jest sm tud dobu že parkrat sporočilo, da moram odpret trgovino, itd. Čeprav prodajam kot fizična in ne kot pravna oseba. Res je, da sem enkrat prodajal en nov MP3 player, ki sem ga dobil za darilo in ker ga pač nisem rabil, sem ga prodajal. No oni pa meni takoj razna obvestila in grožnje pošiljajo...

Nej najprej poštimajo sistem, da bo delal tako kot mora, pa razne nigerijske nategatorje dol pomečejo, ne pa da težijo nam, navadnim in poštenim uporabnikom.

Skrajni čas je, da se najde kakšna prava konkurenca in sesuje tole bedno bolho...
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.441
9.176
113
pravilno, hotel si fejkat pa te je tržna dobla - oz te je nekdo prijavil. ni druge.obvestilo je verjetno dobila tudi bolha, in situacija se je rešla, ti pa v zapor.
evil.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Itak da so težili, če si pa nove stvari prodajal. Ni to krivda Bolhe (pa jo ne zagovarjam, ker ga že več let hudo serjejo) ampak jim teži inšpektorat in hočeš-nočeš, morejo ukrepat.

Kolega prodaja kar nekaj novih stvari, so mu zatežili, je pri vsaki stvari napisal, da je malo rabljena in ima zdaj že leto dni mir.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
diler.si ?

Ja. Upam, da se bo prijel tale diler.si... namreč Bolho izredno težko prenašam, tako zaradi njihove blesave politike kot tudi zaradi blesavih programerjev.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Če prodajaš nove stvari oz. več istih produktov ali nudiš storitev potem edino pravilno da so začeli delati na ta način, kajti sive ekonomije je že tako preveč in postopoma je treba to urediti, ampak še prej pa kazni napisati v nebo, tako da bo vsak pomislil ali se sploh splača ukvarjat....
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.681
1.600
113
glej, dobil sem šenkanega ipod shuffle. ga ne rabim in ga prodam naprej kot novega, nerabljenega, za nižjo ceno kot v trgovini. zaradi tega zdaj naj pri tem bedakom trgovino odprem al kak? še dobro da sem ga včeraj prodal in se noben trotl ni obesil na moj oglas
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
Kje so pa dobil tvoje osebne podatke, da so ti poslal pošto? Nisi valda dal svojih pravih podatkov ob registraciji?
grin1.gif


Jz tazga maila še nism dobu, pa mam dost stvari na bolhi.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.133
941
113
Emona / Carnium
Plačaš vsak mesec 49€ + DDV in prodajaš na veliko
wink-1.gif

Na Bolhi so se odločili "narediti red" in medtem napraskati vsak €, ki ga lahko dobijo (na podlagi zakona, na katerega se sklicujejo) od uporabnikov, ki (po številu oglasov sodeč) služijo z njihovo storitvijo, ki pa je resnici na ljubo zastonj, dokler je ne poskušaš zlorabiti...
Plačljivo oglaševanje večjega števila izdelkov je povsem dobrodošlo, saj bo to najverjetneje odvrnilo vse nategune od uporabljanja storitve in posledično bomo imeli uporabniki več od tega. A ni tko?
Je kdo poskušal odpreti trgovino in tako prodajati večje število predmetov kot fizična oseba (brez s.p.)? Vprašanje, če bi Bolha tudi v tem primeru ravnala po črki zakona in pošiljala inšpekcijo...