Popotovanje z avtodomom

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
Bojim se, da na severu v vseh Skandinavskih državah velja isto. To je vse res, kar je rekel Alfist, vendar NE velja za avtodome. Avtodom mora nujno v kamp po mojih zadnjih informacijah in je kaznivo se ustavit kar nekje.

Preverite za vsak slučaj.

Resno to? Ker jaz sem ogromno avtodomarjev srecal ki so "kampirali" izven kampov. Sem celo govoril z nemskim parom, ki sta mesec bluzila po Norveski in sta bila v kampu samo 3x.

No vsekakor raje prej preverit da ne bo po nepotrebnem sitnosti.
LP
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
Malo poišči v sosednjih temah znotraj foruma, smo se že kar pošteno razpisali o severu.

Sem pogledal
zmaga.gif


V vsakem potopisu zveš kaj novega ... glede kampiranja pa bomo preverili.

Camping


Lp
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Če greste 3-4 osebe bi raje pogledal za malce daljšim avtodomom brez postelje nad streho, ker zna biti razlika v porabi ogromna. Če se boste s tem AD vozili po AC 130 bo poraba sigurno 15+

jaz sem z mojim letel po cajgerju čez 180. Pa je bila poraba 14. Če točiš kurilno olje ti je razmeroma vseeno.
Je pa res da je bil tamala verzija.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
Bojim se, da na severu v vseh Skandinavskih državah velja isto. To je vse res, kar je rekel Alfist, vendar NE velja za avtodome. Avtodom mora nujno v kamp po mojih zadnjih informacijah in je kaznivo se ustavit kar nekje.

Preverite za vsak slučaj.

Resno to? Ker jaz sem ogromno avtodomarjev srecal ki so "kampirali" izven kampov. Sem celo govoril z nemskim parom, ki sta mesec bluzila po Norveski in sta bila v kampu samo 3x.

No vsekakor raje prej preverit da ne bo po nepotrebnem sitnosti.
LP

Mi2 sma bila po hrvaških otokih, v kempu sma bila 2x, na sprehodu peš si ogledat kako živijo.
Divja plaža, to je to. Če je že res ni, greš v lokalno gostilno poješ super večerjo in gazdo vprašaš kje bi se dalo samo
parkirat in prenočit za 7 ur. Še ni bilo enega ki nebi ponudil svojega parkirišča ali vsaj namiga kam it.
Še nikoli ni blo težav s tem, najkasneje sma šla spat okol 23, da sma recimo eno uro iskala spot.
Super je če poznas kraj kam greš, pol ni problemov, sicer pa so načeloma 4 drevesa na kupu dovolj dobro skrivališče
da se človek naspi.

Večkrat je gazda nama je celo sam ponudil svežo vodo in prostor za "odtok". Daš 10€ in te nafila z vodo in štromom. Skor ceneje ko doma.

Treba je samo poznat navade ljudi kamor že potuješ. Na hrvaškem in balkan nasploh se z malo njihovega jezika in kakšno
plačano pijačo doseže več kot z 100€ v nemčiji...

Če nisi iznajdljiv in družaben v ADju nimaš kaj iskat, edino če si po kempih in te 10 dni dopusta stane 2k.