Kozmetika in savna FANČI

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Savna je meni fajn - prijetna in ravno prav velika, da ni utesnjeno in ni masovka.
Masaž ter kozmetičnega salona pa nisem sprobala.
Pa všeč mi je, ker se trudijo za red - predvsem ta starejša gospa
grin1.gif
.

Nisem pa bila že kakšno leto, tako da ne vem, če ni zdaj kaj na novo.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Če ti ne gre na jetra tista mamca k hod za tabo pa ti teži (ampak res brez zveze, nič kriv, nič naredil, že večkrat bil tam, poznaš hišni red, nisi razgrajač spljoh), potem je kul - beri pri Fanči ni miru. Ampak jaz grem možgane spočit, tako da ne rabim še enega k bi za mano hodil pa me spraševal če imam res 3 brisače s seboj ipd. jajca. Mogoče sem si zato zadevo doma omislil, da imam mir, vsaj tja pa ne hodim več.
 

MarkoC

Zelenc'
3. maj 2010
4
0
1
Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
Če ti ne gre na jetra tista mamca k hod za tabo pa ti teži (ampak res brez zveze, nič kriv, nič naredil, že večkrat bil tam, poznaš hišni red, nisi razgrajač spljoh), potem je kul - beri pri Fanči ni miru. Ampak jaz grem možgane spočit, tako da ne rabim še enega k bi za mano hodil pa me spraševal če imam res 3 brisače s seboj ipd. jajca. Mogoče sem si zato zadevo doma omislil, da imam mir, vsaj tja pa ne hodim več.

eee ...
... ce mislis gospo Fanci - je pokojna (zagotovo ze dve leti ne hodi "naokoli", posel nadaljuje druzina).
Meni nikoli ni nihce nic "tezil", nam je pa vcasih gospa prinesla Lustrek v savno
wink-1.gif

vsec mi je, ker je vedno vse cisto, ker je mir (nihce nic ne krici, ni glasne glasbe ...), res pa je, da hodim v glavnem ob istih terminih.

Ne vem, sprobal sem tudi Atlantis, ampak mi je bil kar malo kulturni sok in rec sploh ni primerljiva, od ostalih v LJ in okolici pa mi ni sedlo zaradi glasnosti/cistoce/ponudbe.

lp, M




... meni osebno je vsec, da je v mestu tak miren koticek, kjer se lahko odklopis
 

anancica

Zelenc'
22. jul 2010
13
0
1
Jaz sem bila samo na pedikuri in nisem bila zadovoljna. Nohti niso najlepse oblikovani, kar me pa najbolj moti, pa je, da mi je obnohtno kozico prevec postrigla in imam sedaj krvavo ter me boli. Upam, da se mi ne bo kaj zagnojilo. Osebje pa je bilo pri meni zelo prijazno.