Nintendo Wii

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Nekaj gledam še v tej smeri in ker pojma nimam o tem, me zanimajo sledeče osnovne stvari.
1.) Kaj poleg osnovnega kompleta še potrebuješ, da si ''operativen''?
2.) Kaj so tukaj neki Wii Fit, Joga mat kompleti? Kaj to dodatno pomeni? Namreč glede na to, da bo sedaj zima, me zanima, če se da dobiti kaj pametnega za kakšno vadbo, aerobiko, itd.. Torej, da se malo ''prešvicaš'', pa da je še zabavno zraven.
3.) Katere so dobre dirkačine?
4.) Se da konzolo ''prilagodit''
evil.gif
? Je več možnih načinov, kaj je potrebno pazit?
5.) Kje se splača kupit zadevo?
6.) Kakšne priključke za na TV ima? Ima SCART, HDMI?
7.) Ali so kaj razlike v igrah za posamezne regije? Npr. če kupim eno igrico v USA ali mi bo delala na domači konzoli?
Če bo še kaj, pa naknadno vprašam.

Aja, pa zanima me, če imata morda tudi PS3 in Xbox360 kakšno igrico namenjeno razgibavanju (pa ne zgolj prstov na rokah
grin1.gif
).
 
Nazadnje urejeno:

Minister

Pripravnik
21. avg 2009
418
1
16
Na oblasti
prvo kot prvo rabis igerco Super Mario Galaxy,
drugo, Wii Fit je dokaj fajn, mam tudi Fit plus, ki ima dodanih nekaj zabavnih igerc za ravnotezje in pa vaje lahko izvajas glede na izbrani sklop ali pa da pokuris doloceno stevilo kalorij, dokupil sem tudi aerobic pack, da lahko balance board podstavis/zvisas in se malo bolj zmatras,
potem rabis dodatne motion senzorje, ki "naredijo" gibe bolj realne, recimo pinkpong lahko usmerjas s finimi gibi zapestja

Wii se da softmodat, na SD kartico nakopiras potrebne fajle, jo vtaknes v Wii, pozenes load,...., sledis navodilo in lahko igras backup igre

jest ga prikljujem na scart, slika ni bohve kaj naspram XBOXu (na splosno je WII graficno podhranjen proti XBOXu in PSju), lahko pa kupis tudi komponent kabel in bo slika lepsa/boljsa

vglavnem men je Super Mario Galaxy zakon igra, ce mas WIIja jo mors met obvezno
dirkace in sportne simulacije pa nabijamo na XBOXu
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik Minister pravi:
drugo, Wii Fit je dokaj fajn, mam tudi Fit plus, ki ima dodanih nekaj zabavnih igerc za ravnotezje in pa vaje lahko izvajas glede na izbrani sklop ali pa da pokuris doloceno stevilo kalorij, dokupil sem tudi aerobic pack, da lahko balance board podstavis/zvisas in se malo bolj zmatras,
potem rabis dodatne motion senzorje, ki "naredijo" gibe bolj realne, recimo pinkpong lahko usmerjas s finimi gibi zapestja
Fancy, bemu pol ta Wi Fit, pa Fit plus, pa Aerobic Pack pride še več kot 100 EUR zraven. Eh ja...
Citat:
Wii se da softmodat, na SD kartico nakopiras potrebne fajle, jo vtaknes v Wii, pozenes load,...., sledis navodilo in lahko igras backup igre
Predvidevam, da bi navodilo moralo biti tole, a ne? http://www.biline.ca/wii_softmod.htm

Baje da potem nekatere backup igrice ne primejo in da je bolje HW. Kakšne izkušnje imaš ti? A lahko recimo, da bi igral original igrico enostavno vzameš SD kartico ven in špilaš potem original? Ali ne gre tako enostavno?
Citat:
vglavnem men je Super Mario Galaxy zakon igra, ce mas WIIja jo mors met obvezno
dirkace in sportne simulacije pa nabijamo na XBOXu
Grafično je seveda kilometre proč od teh dveh, vendar bi vseeno probal kakšno dirkačino. Čeprav glavno mi je bolj kakšen tenis, itd., da se malo spotiš. Pa ta Wii Fit tudi ni tako neumen.
 

Minister

Pripravnik
21. avg 2009
418
1
16
Na oblasti
za softmodanje sem prebral in dobu programe na www.wiihack.com

jest mam kartico skoz noter, spilam pa sam originale, edino avtoupdejt je met dober izkljucen
pol pa ne dela recimo vremenska napoved, Opero za brskanje po internetu pa lahko normalno uporabljas
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
S softmodom tudi ne moreš špilat na netu, a ne?
A če ga vzameš ven je potem original ali sploh ne dela?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Koliko časa pa že imaš Wii? Ga sploh še uporabljaš? Namreč od dveh kolegov sem slišal, da je bil na začetku zakon, sedaj pa nabira prah.
crazy1.gif
 

Minister

Pripravnik
21. avg 2009
418
1
16
Na oblasti
mam ga dobri dve leti

sedaj ga uporabljam tu pa tam, ob obiskih malo za zabavo, obcasno za Wii Fit

sem ga pa zlo uporablju za Mario Galaxy, men nora igra, zacetek neobetaven, ampak pol te cist not potegne
pa ogromno upravljanja z WII remotom, surfas, hodis po krogli,... vse to te cist zasvoji,
pa se muzka je fenomenalna, vbistvu cist simpl

kdo je ze prej Marita prespilu ve o cem govorim
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
mine te ravno tako hitro kot bilo katera druga konzola. samo wii te garantirano kot zadnji mine
smile-1.gif

wiiju so zdaj spustili ceno na 200€, nujno rabiš zraven balance board in motion senzor, kar nanese skupaj okrog 300€ in si pripravljen na akcijo
smile-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Odlično, točno to imam v mislih. Motion senzor?
Namreč sedaj pozimi je sranje za se rekreirat zunaj, pa se mi zd to odlična alternativa.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
v mislih sem imel motion plus. http://www.wiisportsresort.com/
to je za boljšo odzivnost oz. občutljivost gibov z remotom. kupiš igro na zgornjem linku in dobiš zraven ta dodatek.
zraven balance boarda pa dobiš wii fit, oz. zdaj že ta novo verzijo verjetno. vse ostalo je seveda online
smile-1.gif

pri ea sports active je zraven v paketu gumica za vadbe z ročaji in trak za okoli noge, v katerega vtakneš nunchak. to se da tudi posebej kupit brez igre, sicer za 20€
smirk-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Kje v LJ imajo vse to na enem mestu, da greš in nabaviš? Torej wii, dodaten senzor itd.? In kater špil je oni ko meče na koš (košarka)?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
ksz

Avstrijski Metro ima naslednji torek (17.11) Happy Hours za igralne konzole: -20% od 19h-22h.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
Amazon UK pošilja elektroniko v Slovenijo? Od kdaj?

Super
cheer.gif


Ne dolgo tega smo bili namreč še omejeni na bukve in CDje.