Menjava službe in odpovedni rok

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Držanje pogodbenih določil pride v poštev, ko gre oseba npr. v direktno konkurenčno podjetje. Potem je tisto 3 mesečno plačilo drobiž proti škodi, ki ti jo lahko nekdo povzroči, ko prestopi. S tem da, pametna podjetja potem naredijo tako, da osebo odrežejo od vseh pomembnih informacij in ga ''izolirajo'' ter tako pridobijo nekje 3 mesečni rok, ko lahko nekatere projekte že zaključijo, o novih pa ta oseba nima pojma. Seveda je tukaj potrebno pazit, kako se to naredi. Sam sem bil priča takemu odnosu in lahko povem, da je oseba po treh mesecih že rahlo znorela od nedela. Namreč potem, ko ji je bilo že dovolj vseh igric in forumov, ter so jo tudi zaposleni nekako izločili iz hude komunikacije, je bil živčni zlom zelo blizu
crazy1.gif

Glede bolniške je pa tako: če si doma potem ni problema in podjetje je doseglo svoje. Če pa misliš zraven še ''neformalno'' pri novem delodajalcu kaj opletat, potem pa tudi ti sprejmeš posledice, če te pri tem dobijo
grin1.gif
.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Jaz vem, da bi v primeru zafrkavanja delodajalca lepo odšel na bolniško in bi delodajalec od mene imel zelo malo, zgolj strošek. Če je delodajalec vsaj rahlo inteligentna oseba, se bo z delavcem dogovoril.
Kaj pa če te ujame, da si na črno na bolniški?
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Delodajalec nima nobene pravice delavca spraševati, kam gre delat. Delavec mu lahko enostavno odgovori: to je zasebna stvar in ni predmet pravnega razmerja delavec - delodajalec. Če je v pogodbi konkurenčna klavzula pa je druga zgodba, a še tam mora biti določeno tudi plačilo za čas veljave konkurenčne prepovedi. Brez tega konkurenčna klavzula ni veljavna.

Pa še to o odrivanju delavca od informacij, procesov. V teh časih se lahko to hitro klasificira kot mobing. In glede na to, da delavec nima kaj za izgubit je zmožen ob pretiravanju podati tudi kakšno prijavo in zasebno tožbo proti delodajalcu, ki je dolžan poskrbeti za ukrepe proti mobingu. Pa da smo si na jasnem: ni dovolj gasiti požar. Delodajalec mora imeti urejene vse razumne preventivne ukrepe proti mobingu še preden do njega pride.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Citat:
Delodajalec nima nobene pravice delavca spraševati, kam gre delat. Delavec mu lahko enostavno odgovori: to je zasebna stvar in ni predmet pravnega razmerja delavec - delodajalec
Drži. In jaz kot delodajalec bi enostavno pomislil, da gre k največji konkurenci in bi mu pljunil tiste tri mesečne plače za nič dela z nasmehom na licu. Ker vem, da mi lahko naredi bistveno več škode, če gre takoj h konkurenci.
Citat:
Če je v pogodbi konkurenčna klavzula pa je druga zgodba, a še tam mora biti določeno tudi plačilo za čas veljave konkurenčne prepovedi. Brez tega konkurenčna klavzula ni veljavna.
Tudi drži, vendar ne vem zakaj si to sem vpletal, ker nikjer nismo govorili o konkurenčni klavzuli.
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Pa še to o odrivanju delavca od informacij, procesov. V teh časih se lahko to hitro klasificira kot mobing. In glede na to, da delavec nima kaj za izgubit je zmožen ob pretiravanju podati tudi kakšno prijavo in zasebno tožbo proti delodajalcu, ki je dolžan poskrbeti za ukrepe proti mobingu. Pa da smo si na jasnem: ni dovolj gasiti požar. Delodajalec mora imeti urejene vse razumne preventivne ukrepe proti mobingu še preden do njega pride.
Se z vsem 100% strinjam, zato sem pa napisal, da je treba biti tukaj previden.
grims-1.gif

Je pa to lahko za naredit: daš mu posebej pisarno (uuu, napredovanje
grims-1.gif
Kot pa napisano, je potrebno biti pri tem previden in malce iznajdljiv.
Še enkrat pa, na tak nivo pridejo zadeve, če je vsaj na eni strani butast sogovornik. Sicer se da vse lepo v miru dogovorit, pa čeprav na koncu delavec mora vseeno oddelat te tri mesece. In če je on v službi pri tebi in ima veljavno konkurenčno klavzulo, potem se tudi ne sme ubadat s konkurenco. Ker plačilo namreč dobiva.
grims-1.gif
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.018
91
48
Fer je prej povedati sefu, da nameravas odditi. Ampak ne pretirano prej - dva dni pred pisno odpovedjo je dovolj. Ce imajo namen te obdrzati, se da v dveh dnevih precej razresiti, ce te pa imajo namen zajebavati, ti pa v dveh dnevih - od danes zjutraj do jutri popoldne ko vrocis odpoved tudi ne morejo nic zlega.

LP P