Eonon E1026E - multimed. avtoradio naprava (2 DIN)

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.187
1.797
113
Pa še bolj ko zanimivost...ker se na njihovi spletni strani pač ponujajo z debato..sem pa kar njih vprašal
smile-1.gif
(sem se vsaj malo nasmejal zraven):

zsx Says: hi
You Say: helou! i have one question
i am looking your device eonon E1026E with bulit in GPS
is it possible to change the language into this device (Slovenian exactly)...only for navigation!
and is it possible to add or change maps (from Western europe to Adriaroute)
and last thing...is it possible to buy your devices directly in Slovenia (EU)?
zsx Says: when we have new maps ,we will inform you via email
You Say: Thank you for your answers!
so...if I understand right...is it not possible to add extra maps on the device?
zsx Says: yes ..our product only work with certain maps
only work with the map we give you
You Say: are you planing to add new maps in short time?
zsx Says: our map can be use in the whole europe .
You Say: Slovenia also?
we are part of the europe...but i can not find it between countries on the list
zsx Says: which list are you refering to ?
You Say: From your site fot this product:

'GPS Function: - Built in maps for the Western Europe - Western Europe Map Country: Andorra / Austria / Belgium / Denmark /England / Finland /France / Germany / Gibraltar Greece/ Ireland /Italy / Liechtenstein / Luxembourg / Monaco / Netherlands / Northern Ireland / Norway / Portugal / San Marino / Spain / Scotland / Sweden / Switzerland / Vatican City / Wales - Western Europe

Map Operation Language: English / Arabic / Dutch / French / German / Italian / Portuguese / Russian / Spanish / Swedish / Traditional Chinese - Western Europe Map Voice Language: English / Arabic / Dutch / French / German / Italian/Portuguese / Russian / Spanish / US-English / Chinese '

I guess it would be great if you could bulid in Adriaroute map, which is more 'appropriate' for central and estern Europe.


in potem vse tiho je bilo
evil.gif
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
na te naprave ne moreš kar tako naložit katerekoli karte in tudi zvoka ne. to ima ponavadi vsaka naprava svoj navigacijski sistem gor in svoje karte, pri katerih pa je vprašanje kakšna je pokritost slovenije in kako se te karte posodabljajo s strani proizvajalca. en kolega je imel neko podobno avtoradio kitajskega porekla, ki ga je kupil za 250€, z 7" lcdjem, dvd, divx predvajalnikom in gps-om. gps je bil neuporaben, medtem ko so divx-i dobro laufali in tudi zvok ni bil slab. pač če misliš to kupovati samo zaradi gps-a, potem ne priporočam.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.187
1.797
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
ja kr adriaroute bojo zdaj vgradili not... daj malo razmisli.

zakaj pa ne bi?

lahko bi bil sistem tak da bi si sam nalagal karte. (Če imam to na mobitelu, zakaj nebi na taki reči..je kaj dosti razlike?)

v tem primeru bi odmislil tudi angleški jezik.

--------------------------------

mene bolj muči da bi menjal avtoradio..pa gledam da zdaj dobiš že celo 'domači' kino (dvojna višina DIN-a) pa sem si mislil..ajde, če bi imela stvar še GPS bi bilo pa sploh hudo.

Po moje še najbolje da počakam kako leto...da se pojavi več solate na trgu, pa bo hitro kak, kibo omogočal nalaganje svojega programa za GPS kakor tudi kart (podobno kot pri mobilcih).
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
ker je adria route last garmina in dela samo na garmin napravah (tudi garmin xt, ki ga imaš na telefonu spada sem).
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.869
5.137
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
ja kr adriaroute bojo zdaj vgradili not... daj malo razmisli.

zakaj pa ne bi?

lahko bi bil sistem tak da bi si sam nalagal karte. (Če imam to na mobitelu, zakaj nebi na taki reči..je kaj dosti razlike?)

v tem primeru bi odmislil tudi angleški jezik.

--------------------------------

mene bolj muči da bi menjal avtoradio..pa gledam da zdaj dobiš že celo 'domači' kino (dvojna višina DIN-a) pa sem si mislil..ajde, če bi imela stvar še GPS bi bilo pa sploh hudo.

Po moje še najbolje da počakam kako leto...da se pojavi več solate na trgu, pa bo hitro kak, kibo omogočal nalaganje svojega programa za GPS kakor tudi kart (podobno kot pri mobilcih).

in cena bi seveda ostala teh par 100€... če bi to rad mel bi mogla adeva laufat al na symbian al na win mobile ali win CE. in kdo bo plačeval licenso za operacijski sistem?
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
873
19
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
ja kr adriaroute bojo zdaj vgradili not... daj malo razmisli.

zakaj pa ne bi?

lahko bi bil sistem tak da bi si sam nalagal karte. (Če imam to na mobitelu, zakaj nebi na taki reči..je kaj dosti razlike?)

v tem primeru bi odmislil tudi angleški jezik.

--------------------------------

mene bolj muči da bi menjal avtoradio..pa gledam da zdaj dobiš že celo 'domači' kino (dvojna višina DIN-a) pa sem si mislil..ajde, če bi imela stvar še GPS bi bilo pa sploh hudo.

Po moje še najbolje da počakam kako leto...da se pojavi več solate na trgu, pa bo hitro kak, kibo omogočal nalaganje svojega programa za GPS kakor tudi kart (podobno kot pri mobilcih).

in cena bi seveda ostala teh par 100€... če bi to rad mel bi mogla adeva laufat al na symbian al na win mobile ali win CE. in kdo bo plačeval licenso za operacijski sistem?

In koliko je cena WinCE ??? 10€ ?

lp
 

Podobne teme