Nalimajte gole slovenke!!!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Neeee !!! Kje neki ....
evil.gif

Saj vidiš, da je repliciral na Ronalda iz Mancester Uniteda
hysterical-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Deloma KSZ, deloma tebi; No dej se ne oglaši ti k maš 413 postov in nimaš blage veze o čem se gre. Gre se o tem, da je ravno zdej poleg te teme aktualna tudi tista o zdravi prehrani, tja greš lahko in si prebereš da mam kr neki pojma o tem, kako naj bo človk fit, česar se ravnam tudi pri sebi in tud rekreacija mi ni tuja. Za nameček sem pa ravno včeraj prlimala svojo fotko v majčki v temo kako preživljate dan, kjer se čist kul vidi da mam v redu postavo in raven trebuh
smirk-1.gif
. Zdej pa adijo, ne bom več smetila.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
... Za nameček sem pa ravno včeraj prlimala svojo fotko v majčki v temo kako preživljate dan, kjer se čist kul vidi da mam v redu postavo in raven trebuh
smirk-1.gif

Pa a res ne moreš dati linka zraven, da moramo potem obrnit na glavo 3/4 alterja...
jezen.gif


Mislim...
10.gif
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Si pa zgleda tipicna zakompleksana uporabnica forumov, kateri je edino pomembno koliko postov ima clovek. Ce bi jih imel 5000 bi te lahko prcal kolikor bi hotel? To da pa svoje slike popas na forum pa samo se potrdi to dejstvo. Pojdi ven pa pokaz svoj trebuh, ne pa da (bedno) isces neko samopotrditev na forumu.

P.S: Pa tisto zgoraj je bil samo hec. Ni treba vsega na forumu tako resno jemat, ker te bo kap. Sej je samo forum.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Si pa zgleda tipicna zakompleksana uporabnica forumov, kateri je edino pomembno koliko postov ima clovek. Ce bi jih imel 5000 bi te lahko prcal kolikor bi hotel? To da pa svoje slike popas na forum pa samo se potrdi to dejstvo. Pojdi ven pa pokaz svoj trebuh, ne pa da (bedno) isces neko samopotrditev na forumu.

P.S: Pa tisto zgoraj je bil samo hec. Ni treba vsega na forumu tako resno jemat, ker te bo kap. Sej je samo forum.

tvoja mat
evil.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
OMG???
bonk.gif

Nisem tipična, še manj zakomplexana uporabnica forumov... Svoje slike? Haha, vidi se itak samo majica in nič drugega kar bi nakazalo da sem to js, torej? Če bi bla AW, bi nalepla celotno original fotko.
In brez skrbi da dosti hodim ven, trebuha pa ne rabim kazat ker mi to ni glavna prioriteta v življenju. In še - ne iščem nobene samopotrditve na forumu in prosim, ne delaj zaključkov na podlagi enega posta, ja??!
stupid-1.gif


"Sej je samo forum." In zakaj bi na forumu špilala nekaj, kar nism?
rolleyes-1.gif

Dost off-a...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
"Sej je samo forum." In zakaj bi na forumu špilala nekaj, kar nism?
rolleyes-1.gif

Dost off-a...

ker nimaš samozavesti in nisi zadovoljna sama s seboj.
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
OMG???
bonk.gif

Svoje slike? Haha, vidi se itak samo majica in nič drugega kar bi nakazalo da sem to js, torej? Če bi bla AW, bi nalepla celotno original fotko.

No, no, počakmo mal na Mhmm-ja
evil.gif


( čeprov sam že vem
evil.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Sajkek; Ne seri ker me sploh ne poznaš in ne veš kok sm samozavestna in kok ne. Lohk vprašaš pikico k me najbolj pozna od vseh tuki pa jo vpraš glede samozavesti ahahahaaha
hysterical-1.gif


Če se bo pa spet kakšna moja fotka pojavila tukaj brez mojega dovoljenja, bo pa tako ali tako takoj odstranjena.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
pikica se ne meni z mano

sta pa obe AW, a sta tudi v RL AW? verjetno
roza.gif
 
Nazadnje uredil moderator:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.