WD TV HD Media Player

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Ogledujem si tole zadevo... Pa me zanimajo vaše izkušnje kako se kaj obnese, če ga ima slučajno že kdo doma...

http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=572

Mal sm že pregledov forume, pa je ''kao'' največji minus k nima možnosti prenosa preko mreže... Kako pa je kaj s podnapisi? Se jih da normalno izbrati iz fajla, al je potrebno vse enako zapečt kot pri nekaterih dvd playerjih? Ali je kvakitetea slike dobra če povežeš tv preko činč kablov?
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Hdmi mam sam v dnevni... Poj mam pa še v spalnci tv pa pr računalniku, pa mata samo navadne vhode...

Podnapisi ok??? A disk maš un MY BOOK???
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Vseeno je kakšen je disk. Priklopiš ga preko USB. Je pa zraven stojalo za WD-jev My Passport.
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Citat:
Uporabnik Anubis pravi:
Vseeno je kakšen je disk. Priklopiš ga preko USB. Je pa zraven stojalo za WD-jev My Passport.

A MY BOOK tud lahko ''zbašeš'' v uno stojalo???
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Kolikor vem, ga ne moreš. Sicer pa my Book itak stoji sam od sebe.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
da vseeno kateri disk imaš, podnapisi delajo edino šumniki serjejo.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Meni zvoka na nekaterih HD videih ne predvaja. Samo napiše digital output. Verjetno ne zna dekodirat in želi poslat po optiki naprej, naj se druga škatla ukvarja s tem problemom.
Skratka, še kar nekaj hroščkov za popedenat, drugače pa dober koncept, ki ga jebejo malenkosti. Naj sportajo najnovejšo kodo za VLC na ta njihov hardver, pa bo muka manj, glede problemov s kodeki, podnapisi in drugimi malenkosti. Zato pa je open source svet.
wink-1.gif


Ogo
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Jaz ga imam dobrih 14 dni doma, vezan preko HDMI na plazmo ter optike na Z5500 (jebiga, zaenkrat so dobri
tongue-1.gif
).

Do sedaj mi samo pri enem .mkv (trailer Fast and Furious 4) ni delal zvok, drugače z zvokom ni problemov. Podnapisi so zgodba zase. Delajo samo .srt, pa še to ne vedno vsi. Dokler gledam angleške/ameriške filme ni problem, pri kakšnem španskem ali japonskem pa rata moteče, če ne potegne podnapisov skozi.

Načeloma sem pa več kot zadovoljen z zadevo
smile-1.gif
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Če je zvok v DTS, ga ne zna spremeniti v stereo, zato ga pošlje samo na optični izhod. Verjetno so problem licence oz. njihova cena.
 

ufm

Pripravnik
2. sep 2007
88
0
6
Jaz pa imam POPCORN HOUR in v kolikor predvajam filmčke iz fotoaparata v formatu *.MOV ni zvoka. Kdo ve za rešitev?
 

sasosa

Pripravnik
1. sep 2007
224
0
16
Rudolfovo
Citat:
Uporabnik hgard pravi:
Če je zvok v DTS, ga ne zna spremeniti v stereo, zato ga pošlje samo na optični izhod. Verjetno so problem licence oz. njihova cena.
Ali bi meni delal zvok, če priklopim prek receiverja, ki ima DTS?
Xoro 415 gre v odpis in imam namen kupiti ta WD TV HD Media Player. Imam WD passport, receiver Sony DA50ES in Panasonic plazmo Full HD, ali bo v tej kombinaciji delovalo vse OK?
Lp
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
ksz

Usb ključek tudi deluje? Kako pa prepozna dvd-je ki so razbiti v xx .vob datotek?
 
Nazadnje urejeno:

sasosa

Pripravnik
1. sep 2007
224
0
16
Rudolfovo
Tudi podnapisi-šumniki delajo normalno pri gledanju DVD-ja.?
Pri DTS-u pa ni zvoka tudi preko receiverja.
 
Nazadnje urejeno:

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Citat:
Uporabnik sasosa pravi:
Pri DTS-u pa ni zvoka tudi preko receiverja.

Si pogledal na PC-ju kakšen audio ima film? Pisati bi moralo nekaj takega

Audio: DTS 48000Hz 6ch [Audio]

Jaz gledam to v Media Player Classic.