uporabnik:
geslo:

Izmenjava znanja in izkušenj >> Prosti čas in družina
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Skok na neprebrano sporočilo Strani v tej temi: 1
Car
POSTman
**

Registriran od: 04.08.2007
Sporočil: 5224

Predstavi.Se:
Kiropraktik!
      #163133 - 22.12.2007 11:36

Zaradi težav s hrbtom bi rad šel k kakšnemu kiropraktiku. Pozna kdo kakšnega? Zanimajo me vaše izkušnje z njimi, terapije, cene....

Dodatne možnosti: Natisni sporočilo   Dodaj v opomnik    
Goran_82
novinar

Registriran od: 21.07.2007
Sporočil: 1433

Predstavi.Se:
Re: Kiropraktik! [Re: Car]
      #163407 - 22.12.2007 18:54

http://www.kiropraktika-weiss.com/

Cena: 30-40 EUR za seanso (cca 15 minut).

--------------------

karantanka
alterka & vizitka 2007

Registriran od: 19.07.2007
Sporočil: 7108

Predstavi.Se:
Re: Kiropraktik! [Re: Goran_82]
      #163447 - 22.12.2007 19:48

Jaz vem za dr. Peter in Ted Gregorja. To sta fotr in sin, američana, delata pa na Dolenski cesti 83 v Ljubljani.
Jaz sem bila pri Tedu zaradi migren. Tam sem bila 5x pa sem dobila občutek, da je to bolj mazaštvo zato nisem šla več čeprav mi je on priporočil vsaj 15 do 20 seans. Seveda je vsaka 10-15 minutna seansa koštala takrat še dobrih 5.000 sit.

doctorz
založnik

Registriran od: 07.09.2007
Sporočil: 6102

Predstavi.Se:
      #163618 - 22.12.2007 22:50

Cimvec se moras gibati. Hpditi redno v hribe in podobno. Pomaga 100%!
Ce pa ze hoces kaj drugega, pa pojdi k kaksnemu bioenergetiku, ki ne zaracunava nic. Nimas kaj izgubiti, ce ti bo pomagal mu das kaj (ni nujno, jaz bi mu dal recimo), ce ti pa ne pomaga pa nikome nista

LP

Georgie
chairman

Registriran od: 01.09.2007
Sporočil: 976
      #163627 - 22.12.2007 22:58

Sam sem bil pred približno dobrimi štirimi leti na, če se prav spomnim, šestih seansah manualne terapije v MO-GY centru v Črnučah. Cenovni razred je bil tam okoli 6 tisočakov za seanso, pri čemer je bilo treba plačati za tri seanse vnaprej in še nekaj popusta je bilo potem, se mi zdi. Pod rokami me je imel stručko iz Rusije oziroma okolice Moskve (kjer je imel tudi svojo družino in kamor se je redno vračal za praznike), zdajle se mi ne da iti brskat po papirjih za njegovo ime, ki je bil skrajno občutljiv na kakšrnokoli enačenje (mešanje) manualne terapije s kiropraktiko(!). Glede na mojo diagnozo se je odločil za intenzivno terapijo (okoli pol ure na seanso, kjer se je izvajala manualna tehnika - mimogrede sem izvedel marsikaj zelo, zelo zanimivega o živčnih itd. povezavah v človeškem telesu, vplivih, ... - bi zadevo ponovil že samo zaradi tega! - poleg tega pa še točkovno IR obsevanje itd.), zato tako relativno malo obiskov (v obdobju treh mesecev recimo). Tipson, sicer možakar star nekje vsaj dobrih 40 let, (takrat) slovenščine skoraj ni znal, malce je je razumel, tako da mi je bilo po svoje prav v veselje z njim čvekat (beri: afnat) na pol po rusko. Res, posebna izkušnja.

Glede hrbta, križa in kar je še teh zadev - če se jih ne zavedaš, potem se bo prej ali slej slabo končalo. Ker gre ponavadi za neozdravljive "okvare", ki jih lahko rešuješ samo posredno, npr. z lastnimi vajami, ti da vsakršna (dobra!) terapija in (dober!) terapevt le vzpodbudo za lasten premislek in delo za naprej.

--------------------
Walked the deserts, swam the shores, many ways in which I've grown.

Tamara
mX's girl

Registriran od: 23.07.2007
Sporočil: 3718

Predstavi.Se:
Re: Kiropraktik! [Re: Goran_82]
      #164756 - 24.12.2007 08:55

Citat:

Uporabnik Goran_82 pravi:
http://www.kiropraktika-weiss.com/

Cena: 30-40 EUR za seanso (cca 15 minut).

Definitivno Martin Weiss. Zelo ga hvalijo, pa še osebno je ful hud tip

--------------------
Na koncu bo vse dobro. Če še ni dobro, potem še ni konec.

V nebesih je lepo, ampak v peklu je ekipa.

PNG
novinarka

Registriran od: 24.07.2007
Sporočil: 1090

Predstavi.Se:
      #165083 - 24.12.2007 11:49

bla lani pri kiropraktiku na kersnikovi (ime mislim, da mu je max, kako se piše, pa pozabla) zarad premaknjenih vratnih vretenc. Seansa je bla mislim da 9.500 sitov, s tem da je to vključevalo 'nategovanje' vratu in masažo potem oz. prej, kakor ti je bolj všeč. Sem bla zelo zadovoljna, težave z vratom so po ene šestih terapijah praktično izginile. Je pa res, da je za uspeh terapije potrebno delati vaje tudi doma oz. skrbeti za moč vratnih in hrbtnih mišic.

--------------------
[url=http://www.senzala.si//[/url] hasta luego, PNG

babalu
amater

Registriran od: 05.11.2008
Sporočil: 1
Re: Kiropraktik! [Re: Tamara]
      #493229 - 05.11.2008 00:54

Kje pa je ta kiropraktik Martin Weis, ki ga tako hvalis? In kaj mislis s tem, da je osebno ful hud tip??
Se potem splaca iti k njemu?

Strani v tej temi: 1  
  Izmenjava znanja in izkušenj >> Prosti čas in družina
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Dodatne informacije
2 registriranih in 9 neregistriranih uporabnikov brska po tem forumu.

Moderator:  vincent, futuristic, pediater 

Natisni temo

Pravice
      Ne morete odpreti nove teme
      Na teme ne morete odgovarjati
      HTML je izklopljen
      Markup je vklopljen

Ocena:
Ogledov teme: 12025

Oceni to temo

Skoči v forum

© Alter.Si spletna skupnost | Pogoji sodelovanja | Nastavitve pišškotkov | Kontakt | 2007-2013 | Vse pravice pridržane