S čim prilimati registrsko tablico ...

master

Pripravnik
2. nov 2007
32
0
6
... tako da bo držalo?

Tablico sem prilepil z obojestranskim Tesa silikonskim trakom (tistim, ki ima na embalaži hišno številko in poštni nabiralnik), vendar ne drži oz. se tablico lahko enostavno potegne dol. S čim naj torej prilepim, da bo zanesljivo držalo??
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
200 žebelj v vsak vogal tablice in znotraj zakrivit
evil.gif

Tokrat resno.
Morda malo večja kaplica brezkislinskega silikonskega kita v vsak vogal in še v sredini nekaj "drekcev" pa bo držalo.
Če omenjeni sistem drži kopalniško ogledalo na ploščicah zakaj ne bi ene teblice.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
silikonskim kitom (sanitarni..da ne bo slučjano plesen ratala).

s pištolo napocaš dovolj veliko površino (vleci vijuge). Le ko jo pritisneš gor jo prilepi s kakim selotejpom, dokler se kit ne posuši.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
mogoče pa nisi sčisto dobro ? nevem no sem že na par avtov zalepo z tem trakom pa na vseh drži ko noro
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik master pravi:
... tako da bo držalo?

Tablico sem prilepil z obojestranskim Tesa silikonskim trakom (tistim, ki ima na embalaži hišno številko in poštni nabiralnik), vendar ne drži oz. se tablico lahko enostavno potegne dol. S čim naj torej prilepim, da bo zanesljivo držalo??

Imaš tablice na črnih (nepobarvanih) odbijačih? Tam res ne prime dobro, ker je hrapavo. Jaz imam s tem tesinim prilepljeno že na tretjem avtu pa drži tak, da ko je treba dol vzet, letijo kletvice ko pri starem mornarju
wink-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
jz mam prilimane s tistim crno-zelenim debelejsim dvolepilnim trakom in drzi kot pribita za nekaj casa.
 

master

Pripravnik
2. nov 2007
32
0
6
Očistil sem tako tablico kot površino, kamor sem jo nalepil. Malenkostno se je odlepila na obeh koncih, kjer je tablica malenkostno okrivljena (ampak res malenkostno). Tako da tole lepilo ne drži tako kot eni pravite. Poiskusil bom še s silikonskim kitom.
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik master pravi:
Očistil sem tako tablico kot površino, kamor sem jo nalepil. Malenkostno se je odlepila na obeh koncih, kjer je tablica malenkostno okrivljena (ampak res malenkostno). Tako da tole lepilo ne drži tako kot eni pravite. Poiskusil bom še s silikonskim kitom.

Problem je samo takrat, če lepiš na ne popolnoma ravno podlago. Takrat dvostranski lepilni trak res zataji, drugače pa drži kot bomba.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kot je meni znano, se tablica ne sme lepit.
Vsaka registrska tablica mora bit montirana tako, da se jo da z lahkoto odmontirat. Po možnosti z roko. Za slučaj, če ti bo policaj tablico zaplenu.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Točno tak, še logotip od Chevroleta sem ven spipal in gor nalimal Audijevega, pa so vsi mislili, da imam A2
stupid-1.gif

Nisi odgovoril zakaj si jo limal?
confused-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Kot je meni znano, se tablica ne sme lepit.
Vsaka registrska tablica mora bit montirana tako, da se jo da z lahkoto odmontirat. Po možnosti z roko. Za slučaj, če ti bo policaj tablico zaplenu.
Kolikor vem je prepovedano vrtanje ali kakeršno koli spreminjanje vsebine ne pa limanje tablice. Sploh imajo pa plavci prinetane.
 

master

Pripravnik
2. nov 2007
32
0
6
Evo, tablice držijo kot pribite. Tisti tesin trak je en pol k. vreden. Sedaj sem nalimal z nekim 3m dvostranskim trakom in drži kot pribito. Hotel sem tudi uporabiti brezkislinski silikonski kit, pa pravijo da ne bi bilo nič bolje ...