Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ahoj,

evo, zmerom udarim s kako tako temo, da me potem po zobeh vlačte (
hysterical-1.gif
), bom pa tokrat zastavil malce drugače.

Ob prebiranju časopisja sem opazil, da se kar nekaj organizacij, klubov ipd. (ne mislim po profesionalni plati, kao podjetja, temveč bolj kot npr. (recimo temu) amaterski nogometni klub iz Zg.Kašlja, pa udeleženci pikada iz Sp.Kungote ipd. ) odloča za dobrodelne akcije. Naprimer, zberejo denar, potem pa ga izročijo tistemu, ki pomoč resnično potrebuje (npr. državni zbor
evil.gif
in podobni).
Zato mi je prišlo na misel, da bi se tudi sami (kot Alter.si) izkazali s kako tako akcijo. Naj bi zbrali nekaj financ, potem pa se odločili, komu bi ta denar namenili. Seveda bi se denar zbiral na določenem računu (meni ga ne smete zaupat, ker sem bil že trikrat zaprt zaradi finančnih mahinacij
evil.gif
) v določenem obdobju. Prispevki itak ne bi bili veliki, če bi vsak dal samo 1 EUR, bi se kar nekaj nabralo, a ne? Vem pa, kako je z denarjem pri določenih uporabnikih: že pri pikniku se je zataknilo, kako se ne bi tu, ko za feedback praktično ne dobiš ničesar (OK, sicer velja za tiste, ki veste o čem govorim ---> ni res, da ne dobiš nič, dobiš ogromno !!!).

Mislite, da nam bo uspelo ? Bi bili za / ste za ?

V glavnem, napisano je bilo tudi malce v načinu spama, pa da je bolj zanimivo za brat, a kdor je za stvar, bo itak izluščil le nespamarski del teksta, mar ne?

Torej ??? Če boste za, se s skupnimi močmi dogovorimo, kako naprej ...

(pa res prosim, da tokrat v tej temi spamerji (PiLLe & comp.) ne sodelujete (OK, ne sodelujemo
redface-1.gif
) ...
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Hmm, hmm ... kje pa piše, da bi donirali NK ???
Ponovi vajo in preberi še enkrat cel tekst ...

Hvala za razumevanje !
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
No, vsaj nekaj resnih ... hvala za vzpodbudo !

And ... going on ...
cheer.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
ne, doniram samo sam, ce se mi slucajno sprdne..dandanes je ze tako, da se ne zaupa nikomur
wink-1.gif
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
moraš povedat za koga boš zbiral donacije. ker če bo kaj takega kot "zbiramo za večje sarine joškice" - ne bom prispevala. če bo kaj pametnega, pa me kar štej zravn
grin1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik westie pravi:
moraš povedat za koga boš zbiral donacije. ker če bo kaj takega kot "zbiramo za večje sarine joškice" - ne bom prispevala. če bo kaj pametnega, pa me kar štej zravn
grin1.gif

Podpis..
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
No, za omenjeno ZAGOTOVO ne bi prispeval (kar pa ne pomeni, da si sama ne sme omislit novih, nasprotno) !!!

Drugače pa, če si boš še enkrat prebrala moj prvi post, tu zgolj ugotavljam naklonjenost k akciji, akcije same pa še ne izvajam (zatorej tudi ciljnega prejemnika ne morem napisat).

Čav
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
saj ni rekla rekla (oz. posredno tudi jaz ne,glede na to, da sem jo citirala) nič slabega o tem,..sva se samo prijavili, da sva za, če bo namen pravi
redface-1.gif
 

mtey

Pripravnik
30. nov 2007
742
0
16
Jaz sem za!

Itak je fajn dat nekomu ki rabi, plus dobro se sliši: uporabniki alter.si so se odločili za dobrodelno akcijo in pomagali ...
grims-1.gif
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
če bi za kakšne otročke zbirali, mam jaz ful plišastih igrač, alpa če bi cunje za kake najstnice iz revnejših družin

ja, nisem mislila nič slabega, samo povedala sem, da za takšne akcije nisem
grin1.gif


no, če se boš odločil za izvedbo, kar sporoči
grin1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
poišči nekaj potencialno potrebnih pomoči, žajfa bo na hitro eno anketo rukno, pol pa že nakazujemo ojre
cheer.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
277
113
dej jih na podarim.si, tam se take stvari deala...

drugače pa tud jest mislim, da je treba vsekakor prej vedit za kaj se zbira! Ker če se za kakšno mn potrebno stvar zbira, bi dal mal, če je pa kaj nujnega, bi dal pa več... pa verjetno bi vsi tko dajali...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
če bo za kakšne take ko jih vidim vsak teden na npr. pomagajmo si a ali pa kaj podobnega ( folk z malimi otroci brez služb in bajt) potem brez problema prispevam tudi kak € več za kaj drugega pa ne dam.
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Sem za.
Doniranje organizacijam sem pa tja tu meni zasmrdi, kar tako nekomu neki prispevat mi je pa tud težko dostikrat.
Takole prek naše alter skupnosti pa to precej dobro zveni.

Bravo Noker.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.