uporabnik:
geslo:

Alter >> Elektrotehnika, telefonija, TV in internet
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Skok na neprebrano sporočilo Strani v tej temi: 1
stop
novinar
*

Registriran od: 05.09.2007
Sporočil: 1623
Gorenje fine line ctv 561 nastavitev slike
      #352821 - 05.06.2008 12:30

Ok nabavil sem si omenjeni tv in sedaj ne vidim celotne slike na ekranu, se pravi slika je po robih rezana. Zanima me ali se da to regulirati. Tv sem že odprl in našel zadaj desno dva potenciometra z oznako FOCUS in SCREEN noben ne regulira zgornjega problema.

ve kdo kje to regulirati in ali se sploh da ?

hvala

Dodatne možnosti: Natisni sporočilo   Dodaj v opomnik    
Luknja v iOS omogoča oddaljen dostop do podatkov v iPhonu - vir: Slo-Tech - tehnološki kotiček spleta
Računalniški forenzik Jonathan Zdziarski, ki ga poznamo kot iskalca jailbreakov za iPhone, je na konferenci Hope X predstavil svoja odkritja o nenavadnih storitvah, ki tečejo na iPhonu in omogočajo oddaljeno prisluškovanje.
vincent
založnik

Registriran od: 31.08.2007
Sporočil: 7358
Re: Gorenje fine line ctv 561 nastavitev slike [Re: stop]
      #355540 - 07.06.2008 22:11

si poskusil najprej z navodilom...ter na daljincu posikat funkcijo ki omogoča prikaz različnih formatov slike??

stop
novinar
*

Re: Gorenje fine line ctv 561 nastavitev slike [Re: vincent]
      #355782 - 08.06.2008 12:22

tv sem kupil rabljen, daljinec raztreščen, sem ga pa ravnokar zalotal nazaj (odlomljen kondenzator)...bom poskusil zvečer ko pridem nazaj domov, z daljincem uštimat sliko (če bo daljinec seveda delal)....

tv ima še eno napako, nima barv če ga prižgem. ko je tv nekaj časa prižgan in ga izklopim in ponovno vklopim se barve pojavijo.
je kakšna rešitev zadevo popravit?

hvala
in lp

vincent
založnik

Registriran od: 31.08.2007
Sporočil: 7358
Re: Gorenje fine line ctv 561 nastavitev slike [Re: stop]
      #356216 - 08.06.2008 22:05

to je druga.

torej gre za starejši TV-....potem res dvomim da boš lahko ujel sliko z daljincem.

napiši točno kater moel imaš, če drugega ne, se boš vsaj s kom zmenil da ti posodi daljinca oz. svetuje kaj se da z njim narediti.

stop
novinar
*

Re: Gorenje fine line ctv 561 nastavitev slike [Re: vincent]
      #356490 - 09.06.2008 09:38

TV je kot v naslovu omenjeno Gorenje fine line ctv 561, daljinec sem celo popravil da deluje, malo je problem odzivnost tipk, bo treba kontakte malo popucat....res pa je da na daljincu ni nekih gumbov za reguliranje velikosti ekrana

Strani v tej temi: 1  
  Alter >> Elektrotehnika, telefonija, TV in internet
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Dodatne informacije
0 registriranih in 3 neregistriranih uporabnikov brska po tem forumu.

Moderator:  Samojed, futuristic 

Natisni temo

Pravice
      Ne morete odpreti nove teme
      Na teme ne morete odgovarjati
      HTML je izklopljen
      Markup je vklopljen

Ocena:
Ogledov teme: 2556

Oceni to temo

Skoči v forum

© Alter.Si spletna skupnost | Pogoji sodelovanja | Nastavitve pišškotkov | Kontakt | 2007-2013 | Vse pravice pridržane