TMC v SLO?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Meni je pri navcore 8.417 in še pri nekaterih nižjih verzijah prikaz na mapi vedno utripal / mapa se je vedno znova osveževala ko je iskal TMC signal, če sem anteno odklopil pa je nehalo. Zato sem nadgradil navcore.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Pri meni TMC/RDS v tej verziji deluje BP je pa res da imam SE verzijo. Bom še jaz poizkusil naloziti 8.560 SE
Opazil sem tudi da je nova verzija boot loader-ja 5.5229 v kateri je odpravljena napaka z USB-jem


 
Nazadnje urejeno:

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Pravkar sem nadgradil bootloader na 5.5229, vendar še vedno ne najde TMC signala. Tudi če vpišem ročno 102.8Mhz ali če pustim na avtomatiki.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Danes sem ugotovil, da TMC dela tudi na Eurovan RD3 sistemih (vgrajeni v avto-Phedra, 807,C8...). Zemljevidi so Navteq 2009-2010 for Navidrive RT3_Citroen, Lancia, Fiat & Peugeot
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Eurovan RD3
si mislil na Eurovan RT3 ?....
meni sveti TMC, sporočil pa ne sprejemam...
confused-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
Citat:
Eurovan RD3
si mislil na Eurovan RT3 ?....
meni sveti TMC, sporočil pa ne sprejemam...
confused-1.gif

RD,RT, isto ti je, menda je bil RD pred RT al tako nekako. MagnetiMarelli mašinav Lanci.

Ja, do sedaj je tudi meni samo svetilo, v soboto pa na Dunajski opozorilo, da nekaj delajo pred mano (proti Savi), na žalost sem prej zavil in nisem videl, kaj naj bi to bilo. Res pa je tudi, da je bilo to do sedaj vse. Naštimano imam dogodki 200km okoli avta pa nič več ne pokaže.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
super...
cheer.gif


mi lahko še prosim poveš, katero karto imaš točno notri?
si imel CD notri in vklopljeno navigacijo, al samo CD v radiju?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
super...
cheer.gif


mi lahko še prosim poveš, katero karto imaš točno notri?
si imel CD notri in vklopljeno navigacijo, al samo CD v radiju?

Navteq 2009-2010 for Navidrive RT3_Citroen, Lancia, Fiat & Peugeot s travnika. Ne, nisem imel prav "prižgane" navigacije, CD pa je bil notri, seveda, ker točno pa ne vem, bom pogledal. Ena East Europa verjetno.
 

bste

Pripravnik
4. maj 2009
118
3
18
Podpulfrca
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:

Pa je že kdo testiral kako navigon reagira ko si blizu zapori ali zožanju ceste?

Govorim za 7310. Prej narise rdec simbol z avtomobilom in pove, da gre za dogodek, ki vpliva na pot ter ponudi alernativo (ce obstaja). S klikom na avto dobis se podrobnosti. AMPAK... do zdaj so bila obvestila samo o cestnih delih, sem ter tja se najde kaksna fantomska zapora ceste, kakega zastoja (recimo petek popoldne je tega po cestah koliko hoces, vendar ne na TMC-ju.
smile-1.gif
) pa se nisem srecal. Anyway, dokler ne bo tega, je IMHO bolj ali manj vseeno ali to imamo ali ne. Verjamem pa, da se bo s podporo zaddeve v AR zadeva izboljsala.

A sicer so se SLO1, DARS, Min, za promet in Madzarji dogovorili kako bo zdaj s tem oddajanjem ?

Lp, B.
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Lep pozdrav vsem skupaj!

Danes sem si na Navigon 3310MAX naložil nove karte Q4 2009 in se podal v Ljubljano, ter ugotovim, da mi deluje TMC.
smile-1.gif

Se pravi da počasi bo nekaj iz tega. Res, da je bore malo informacij, ampak s časom bo vse boljše (upam).

Evo še nekaj fotk ...





 

bste

Pripravnik
4. maj 2009
118
3
18
Podpulfrca
Citat:
Uporabnik AIDS pravi:
Lep pozdrav vsem skupaj!

Danes sem si na Navigon 3310MAX naložil nove karte Q4 2009 in se podal v Ljubljano, ter ugotovim, da mi deluje TMC.
smile-1.gif

Se pravi da počasi bo nekaj iz tega. Res, da je bore malo informacij, ampak s časom bo vse boljše (upam).

Mislim, da je tole delovalo tudi na Q3 kartah. Kot receno, pogresam malce vec "dinamicne vsebine" v stilu: zastoj ne S Lj. obvoznici, cakalni cas XX minutk, ipd...

Lp, B.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Je možno da meni ne deluje tmc na nav. 7310 v Slo, ker sem iz prekmurja? Logično ni, ampak res ne poznam rešitve! tmc.nfs je v pravi mapi, le postaje mi v Slo. ne najde. Karte so legalne q4/09
 

bste

Pripravnik
4. maj 2009
118
3
18
Podpulfrca
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
Je možno da meni ne deluje tmc na nav. 7310 v Slo, ker sem iz prekmurja? Logično ni, ampak res ne poznam rešitve! tmc.nfs je v pravi mapi, le postaje mi v Slo. ne najde. Karte so legalne q4/09

Si poskusil rocno nastavit postajo na SLO1 (91.8) ?

Lp, B.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.