Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Ne vem, pri nas je sedaj vse kul. TV štima, zadnja nadgradnja ciscota je namreč pozdravila vse težave, tako da sedaj deluje to v nulo. Slika s tem ciscotom je neprimerno boljša, kot s starim, tako da to je tudi super. Videoteka dela, vsaj tisti zastonj program, snemanje na zunanji diska pa baje tudi, po pričanju ostalih uporabnikov. EPG me ne zanima, tako da o kvaliteti le-tega ne bi tukaj, ampak tisto ko ga jaz uporabljam, parkrat mesečno, me še ni razočaral.
Sem pa opazil, da je EPG na novem ciscotu čisto drugačen, kot tisti na starem in mogoče težave uporabnikov izhajajo iz starega sprejemnika in ne novega?

Internet malo šepa, oz imam kar pogoste izpade, ampak to je le za sekundo, dve...potem zadeva spet deluje. Telefon pa deluje 100%, ko dela internet.

Za ta denar, nimam pripomb, kaj pa teh 30€ je, včasih smo samo za ISDN dali toliko, kaj šele internet + TV.
 

cori

Zelenc'
12. okt 2012
1
0
1
pozdravljeni
nisem glih podkovana v teh zadevah zato bi prosila pomoč; imam telemachov trojček ter 2leti star tv philips...preklapljanje med programi je ful počasno, izpisuje se okence da je program kodiran pa ni in se potem slika pojavi..philips nima glih neke možnosti ogleda programa-sporeda...zanima me ali bi se splačalo vzet kak tale cisco sprejemnik -kaj bi pridobila s tem?
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Hmm, zakaj mi ne najde programa SLO 1 HD? Najde mi le SLO 2 HD.
frown-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
isto je bilo pri nas, sem dal ročno iskanje na tisti frrekvenci, kjer se skrivane vem 5 kanalov, mislim da 266000 neki takega..zdaj gai ma, je pa res da ni najbolj čist kanal, včasih so kakšne motnje, mogoče zato ne najde avtomatsko.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Zato ravno sprašujem
smile-1.gif


reklam polno, nič pa konkretnega...glede na to, da obstajajo že trije fox kanali, ne vem kakšno vsebino bi naj imel fox...saj je že vse "pokrito" z drugimi tremi
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Hmm, zakaj mi ne najde programa SLO 1 HD? Najde mi le SLO 2 HD.
frown-1.gif

Ti je že odpisal nekdo:

Citat:

isto je bilo pri nas, sem dal ročno iskanje na tisti frrekvenci, kjer se skrivane vem 5 kanalov, mislim da 266000 neki takega..zdaj gai ma, je pa res da ni najbolj čist kanal, včasih so kakšne motnje, mogoče zato ne najde avtomatsko.
 

nnzlk

Zelenc'
15. okt 2012
1
0
1
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Zdravo

Ko je prišel D3 GO ven, sem se igračkal in inštaliral zadevo na 3 naprave. Sedaj bi si pa premislil in bi rad na druge naprave inštaliral, pa mi javi, da sem že presegel dovoljeno število registracij.
Kaj lahko naredim oz. a se da to kako postaviti na 0?

Meni enako napiše. Ste našli rešitev? Lp.