Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Ja kaj pa naj DIGITel naredi? Naj protestno poda odpoved ali kaj? Saj pa ni nek vodilni kader, da bi imel vpliv na odločanje o poslovnih odločitvah firme.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ja kaj pa naj DIGITel naredi? Naj protestno poda odpoved ali kaj? Saj pa ni nek vodilni kader, da bi imel vpliv na odločanje o poslovnih odločitvah firme.

Informacije posreduje šefom od pristojnih.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
On je napisal, da je posredoval pristojnim. Jaz pa pravim, da je treba poslati njihovim šefom, ker oni očitno ne naredijo nič.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Ja..nekdo, ki skrbi za support strank, bo poslal šefu direktno...učinek tega pa bo kakšen?
smile-1.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Glede nato, da se tako hvalijo kako skrbijo za svoje naročnike, da imajo kar dva zaposlena za odgovora na tem forumu bi pričakoval, da nam bodo postregli s konkretno rešitvijo.

Stanje pa je vsak dan slabše. Včeraj so v EPG spet napovedali Gostilno na ekranu pa se je vrtela odaja Preverjeno.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Citat:
Uporabnik potresujka pravi:
Šefom treba malo jebat mater,saj srbi so občutljivi na to.
Očitno so kakšni "familijarni" posli...ker drugače si ne znam predstavljati, da nekdo tako slabo dela EPG, pa da ga nihče ne nažene
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik potresujka pravi:
Šefom treba malo jebat mater,saj srbi so občutljivi na to.
Srbi mogoče. Podjetja pa na reklamacijo računa. Ampak če nočete, da se stvar izboljša... pol ne rabite nič naredit.
(samo od sebe se ne bo izboljšalo, saj to je zdaj že očitno. Ali še vedno ni?)
 

potresujka

Zelenc'
3. mar 2011
12
0
1
Maribor

Srbi mogoče. Podjetja pa na reklamacijo računa. Ampak če nočete, da se stvar izboljša... pol ne rabite nič naredit.
(samo od sebe se ne bo izboljšalo, saj to je zdaj že očitno. Ali še vedno ni?)

[/QUOTE]

Normalna podjetja ja,ampak Telemach pa ne.Kvečjemu te ignorira.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Zakaj pa ne bi rajši napisal vlogo na tržni inšpektorat? Oni so edini, ki lahko prisilijo Telemach, da izboljša storitve, v kolikor seveda obstaja pravna podlaga. Če pa ni pravne podlage, pa tudi pravne podlage za reklamacije ni.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
To je tudi en način.
Tretji način (pingvinski...
evil.gif
) pa je: ne naredimo nič, samo jamramo

tongue-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Tretji način je jamrat na forumu, vsak dan in vsak dan isto, kako je že rekel einstein?

Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Zanimivi odgovori vodilnega;

KLIK

Tole mi pa nekako deluje šerlatansko in polovičarsko, me ne preseneča, da potem tudi ostale storitve imam občutek, so nekako narejene polovičarsko od spletne strani do D3go, o EPG-ju sploh ne govorimo itn.

" Kako pa ste zadovoljni z mobilno telefonijo, ki jo ponujate nekaj mesecev?

Mobilna telefonija je zanimiva. Za konkretne ocene je še prezgodaj. Dosegamo interne načrte. Nismo pa pridobili še vseh izkušenj, ki bi jih radi pridobili, predvsem zato, ker so startu sledili počitniški meseci . Do konca leta bi morali pridobiti toliko izkušenj, da bomo lahko sestavili še boljše naročniške pakete. "

Mislim, če se speljuje nek veliki projekt, mobilna to zagotovo je, a ni logika takšna, da se vse sile, znanje in ne znanje usmeri v dejanski uspeh oz. sto procentno splavitev? Upoštevati in izdelati analizo trga, preveriti kako storitve delujejo, potipati uporabvnike kaj si želijo itn., ne pa v stilu "Nismo vedeli!" Pa če oni ne vedo, kdo potem naj ve?

Mi zna kdo povedati, jaz sem sicer bivši njihov uporabnik, ampak me na trenutke zmotijo določena šalabajzerstva in non šalantnosti vodilnih, tisti ki ste še njihovi uporabniki KATERA STORITEV ALI PA SPLAVITEV LE TE PRI TELEMACHU LAHKO REČEMO, DA DELUJE V NULO
sprasujem se.gif



Jaz sem imel občutek, da je to vse neki na pol narejeno, razen pri pošiljanju in dvigovanju cene položnic, vsako leto!