Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Cel popoldan že v MB šteka internet,hitrost še manjša kot takrat ko smo uporabljali klicne modeme,sedaj se pa res pošteno delajo norca saj še vedno ni objavljeno nič na njihovi strani,da bi bile kakšne težave.
jezen.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Mater ej,upam,da pride še kak ponudnik interneta v Slovenijo po nižjih cenah in se bo potem kaj spremenilo na boljše tako kot je to pri plinu.
Saj jih je kar nekaj.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
mogoče je popotnik padel v časovno luknjo 10 let nazaj, ko je siol začel prvi ponujati ADSL?

nazaj na temo, ali si je možno sposoditi cisco DTV sprejemnik od drugega telemachovega naročnika? recimo, da ima prijatelj enega viška in ga jaz priklopi, mi bo to delalo, ali so sprejemniki kako zaklenjeni na lokacijo?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Digitel, ali res plačujete podizvajalcem za izdelavo EPGja. Ravno sedaj sem šel pogledat, kdaj je jutri formula in kaj vidim, po njihovo je jutri zjutraj ob osmih trening.

Mislim, da ni samo moje mnenje takšno, da, če se greste neko kompleksno ponudbo, potem delajte to kolikor toliko v mejah nekih sprejemljivih standardo. Kako lahko tolerirate takšno "šalabajzerstvo" toliko časa?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Kako lahko tolerirate takšno "šalabajzerstvo" toliko časa?
N-tič: Kako lahko tolerirate takšno "šalabajzerstvo" toliko časa?
Vi.
Oziroma ti.
Ki jo plačuješ.

Kot je nekdo prej omenil: resne konkurence za kabel ni, tako da jim komot j*b*...
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
LOL, stara mama je CATV plačevala 18€ Telemachu, zdaj jo bo pa Telekomu (na optiki) 16€, s tem, da ima povrh še prvih 6 mesecev zastonj...
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Kako lahko tolerirate takšno "šalabajzerstvo" toliko časa?
N-tič: Kako lahko tolerirate takšno "šalabajzerstvo" toliko časa?
Vi.
Oziroma ti.
Ki jo plačuješ.

Kot je nekdo prej omenil: resne konkurence za kabel ni, tako da jim komot j*b*...
Za optiko nimam možnosti, tako, da je to na žalost zaenkrat edina opcija, ki jio imam.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Ves prejšnji teden je na POP TV ob 20:00 bil napačen spored v EPG. Zapisani so bili filmi iz (pred)prejšnjega tedna. vrteli pa so gostilno. Telemahovci zakaj ne zamenjate dobavitelja EPG?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj to je to, kar sem vprašal DIGITela že včeraj, da ne bom šel na pamet kupiti nekaj, potem pa bom videl da je prepočasno/premalo. 1TB diska pa ne mislim nabavit, ker so dragi ko žafran.

Kolikšni so bitrejti lahko tako samo ugibamo, nemreč posnetkov se potem ne more predvajati na računalniku. Edino če bo šel kdo računat
smile-1.gif

Diski bojo v kratkem navoljo tudi iz naše strani... na kratko pa priporoča se uporaba zunanjih diskov se pravi ne USB ključev vsaj 500GB nekaj v tem smislu Trdi disk .

Prvič ko se disk priklopi ga Cisco sprejemnik formatira na svoj datotečni sistem in je disk oz. vsebina diska uporabna samo na tem sprejemniku zaradi avtorskih pravic.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.479
113
Čuj, DIGITel, kako je sedaj z vsebinami v videoteki, koliko stanejo, je kaj zastonj, za testirat?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.479
113
Kje pa se to najde?

Aja, pa na HD SLO kanalih je EPG zamenjan...torej na SLO 1 je EPG za slo 2, in obratno.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.783
6.069
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kje pa se to najde?

Aja, pa na HD SLO kanalih je EPG zamenjan...torej na SLO 1 je EPG za slo 2, in obratno.

Ja fanjte to pa res nebi bilo problem zamenjat.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
@DIGITel se sploh ne oglaša na temo EPG-ja
frown-1.gif

Nisem spregledal samo žal nemorem kej več na to temo naredit
d055.gif
.
Sem posredoval naprej pristojnim tako,da upam da bo čim prej kaj na to temo narejeno.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kje pa se to najde?

Aja, pa na HD SLO kanalih je EPG zamenjan...torej na SLO 1 je EPG za slo 2, in obratno.

V videoteki pod rubriko Market - Free.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Danes končno dočakal,da sem prišel na vrsto,ko sem klical na Telemach.
Celi blok ima neko motnjo in nikomur ne deluje internet kot bi moral,tako da nisem edini ki sem padel v časovno luknjo z hitrostjo interneta enaki klicnemu modemu
smile-1.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
@DIGITel se sploh ne oglaša na temo EPG-ja
frown-1.gif

Nisem spregledal samo žal nemorem kej več na to temo naredit
d055.gif
.
Sem posredoval naprej pristojnim tako,da upam da bo čim prej kaj na to temo narejeno.

Imate še kak drug mail kot info@telemach.si, da jim še "navadni" uporabniki zatežimo? Maili, ki jih folk pošilja na info, nimajo nobenega učinka.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Nisem spregledal samo žal nemorem kej več na to temo naredit
d055.gif
.
Sem posredoval naprej pristojnim tako,da upam da bo čim prej kaj na to temo narejeno.

Vedno se da kaj naredit, ne nam prodajat bučk, ker mi to storitev plačujemo vsak mesec znova..