Telemach!!!

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Bom jaz poskusil še enkrat s tem 1GB klučem. Snemal bom samo vreme, kar traja par minut, tako da bi velikost morala zadostovati.

Bi pa bilo fino, če bi telemach tole nekako uredil s tem, da bi cisco dovolil priklop samo XY velikih diskov, podobno kot ima rešeno siol BOX, če imaš kluček manjši od 8GB, ga sploh ne "sprejme".


Obstaja verjetnost vsaj po informacijah sodeč, da bo zadeva enaka, kakor recimo pri določenih TV, kjer ne sprejme vse USB-je prav tako da bo nek sam svoj zapis in dejasnko se bo gledalo samo na sprejemniku in nikamor drugje.


Moj predlog je, da se še počaka z nakupi diskov, ker ni nujno da bo to delovalo.


Lp.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Ja, tega ključka, ki ga formatira tale cisco, računalnik sploh ne prepozna, piše da je neveljaven datotečni sistem ali nekaj takega.

močno dvomim, da je cisco razvil kaj svojega, verjetno imajo kakšen linux sistem?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Pa je bralo tam sistem, ali tudi ne?

Pomoje je finta zgolj v datotečnem sistemu, ki je nekako neznan računalniku, saj ni cisco razvil svojega + svoj format za predvajanje, to bi bilo sila neekonomično
smile-1.gif
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Disk , ki se formatira na sprejemniku dela samo na tem sprejemniku, ne dela ne na drugem sprejemniku ne na PC-ju. Razlog je zaščita vsebin.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Dobro no, saj ja...naj bi bilo tako.

ampak če so hackerji uspeli razbit zaščito na blu-ray medijih, nekako dvomim, da se tu ne bi dalo
smile-1.gif


Saj nisem mislil, da daš not ključek, pa dela, ampak da je pač potrebno uporabiti kakšen prijem, dva, da zadeva deluje...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Za Handan je obstajal nek program ki ti je potem pustil zadevo vzet iz naprave in si potem skonvertiral za ogled na PC.
Vem pa da nikakor nisi mogel prenest oddaj od TV3,ki so bile baje zakodirane in se zato ni dalo.
Probaj vpisat v google model tvojega Cisco in preveri če obstaja kak program.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
glede na težave s ciscoti in po želji, da gledam vsaj nekaj programov v HD iščem dvb-c reciever.

Tecnisat prodajajo v MB in sicer tole
HDT-4
ali
digyboxx omogoče snemanje na zunanji disk. Upam, da se lahko nastavi snemanje v naprej.


ostale stvari ki jih ima tecnisat so pa precej drage od 350€ naprej.

Še kaj drugega mogoče priporočate?
 
Nazadnje urejeno:

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Technisat je najmanj 5 svetlobnih let pred Ciscotom ( oziroma, vsi proizvajalci so 5 svetlobnih let pred Ciscotom ) !
Na testu sem imel veliko DVB-C "škatlic" - ugani, kateri je daleč največja katastrofa !
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Kaj pa je narobe z novim ciscotom ?

Zadnji update je zgleda popravil vse težave; EPG dela lepo, tudi zmrzuje več ne. Snemanje pa bi naj tudi delovalo. Slika je pa neprimerno boljša kot s starim ciscotom.

Edino kar opažam, je Teletekst preko HDMI, ki ne deluje na TV. Deluje potem samo TXT direktno preko ciscota, ampak ta je dokaj bogi, nima niti spomina strani.
 

damci

Pripravnik
12. sep 2007
247
6
18
meni EPG še zmeraj ne deluje, če se na hitro prestavljaš med programi (tako da zelo hitro klikaš recimo naprej ali nazaj) je nato na ekranu pogosto samo črna slika, moraš en program naprej ali nazaj da se prikaže...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Nekaj sem vprašal, pa je zgleda DigiTel spregledal...

Namreč kako je s cenami v tej videoteki? Pri enih zadevah sem opazil, da je zravn napisana cena, pri drugih pa ne, a to pomeni da je tisto zastonj ?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj za vraga dela Telemach v Mariboru da traja 10 minut da ti odpre internetno stran?
Čakal kot bedak da mi odpre Telemach stran in kot je že v navadi pod obvestili nič ne piše,da bi bile kake težave in seveda še bolj znan scenarij,ko pokličeš na help desk ti reče da te pokličejo nazaj ampak tega klica nikoli ne dočakaš.
Mater ej,upam,da pride še kak ponudnik interneta v Slovenijo po nižjih cenah in se bo potem kaj spremenilo na boljše tako kot je to pri plinu.
Kolikor sem do sedaj vsem hvalil Telemach mi gre zdaj že to njihovo obnašanje konkretno na organ.