Telemach!!!

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik marc pravi:
me čudi, kako tolerirate takšne polizdelke in zanje plačujete? Si naročniki res ne zaslužimo česa boljšega?
Mene tudi čudi, kako tolerirate takšne polizdelke in zanje plačujete? Si naročniki res ne zaslužite česa boljšega?

grims-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Zanimivo da Srbi obljubljajo predvajanje vsebin iz USB-ja in delovanje kot mediacenter Srbski SBB . Me zanima kaj od tega bo res.

Drugače me pa še vedno razkuri da se stranske vrstice ali spodnjega menija ne da izklopit ko preklapljaš med kanali. Telemach ali bo to rešeno, ker me že oči bolijo ko preklaplam.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.320
6.530
113
Ja saj to je bilo tudi tu rečeno, da bo ta cisco enkrat omogočil snemanje/predvajanje na/iz USB.

Problem edino je, da nihče ne ve kdaj bo to.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Danes so očitno imeli totalno sesutje sistema Maribor-Rotovž...

Brez skrbi da ne bo opravičila, kaj šele da bi kje kaj objavili.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Je kaj novega pri EPG? Včeraj 1/2 filmov ni imela opisa, tudi čišsta 10!
Jaz sem že vsaj 10x gnjavil tukaj na tabli glede EPG-ja, pa mi nihče noče odgovoriti
frown-1.gif

Nekako se "odgovorni" izogibajo temu vprašanju.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nope, ni delalo niti v sluzbi pa se okoli sem poklical, so bili vsi brez.

Doma zjutraj ni delalo, v sluzbi pa je vrglo okoli 10. ure, okoli 11. ure se je pobralo.

Modem pa normalno vse lučke normano svetilo, telefon je mel signal
smile-1.gif
ampak ko si htel klicat je blo vse tiho.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Še nekaj ....

Včeraj so mi priklopli novi trojček mix M. Pa sem probal registrirat D3go pa mi vedno napiše da je številka napačna. Uporabil sem sklic iz zadnje položnice, in sprobal sem z/brez SI12, pa še vedno napiše da je napačna številka.

Veste kaj bi bilo narobe?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Še nekaj no.2

Na novem ciscotu, ko drug dan vklopim napravo preko daljinca, se mi kasneje daljinec ne odziva. Vklopi se potem pa ne morem ne naprej ne nazaj. Seveda pomaga le hard reset - stikalo off/on. Edino kar sem imel nastavljeno je bilo da sprejemnik gre v standby v 2eh urah, v upanju da se bo manj grel in ne bo trošil eletrike po nepotrebnem. Zdaj sem standby izklopil, pa da vidimo kaj bo. Samo se mi butasto zdi da obstaja v meniju neka opcija, ki v bistvu ne dela.