Telemach!!!

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Ne bit žleht DongerDJ. Saj veš, da je vse iz Amerike premium. Tudi Comedy Central
wink-1.gif
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
smile-1.gif

Zdaj komaj vidim, kak je Slovenija svetlobna leta pred ameriško-balkanskimi različicami "premium" programov
wink-1.gif


Je pa zanimivo, ko vidiš npr. ameriško-nemško verzijo tega programa ( HD, DD, ... ).
Se vidi, da nas še zmeraj smatrajo kot balkance.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.958
113
Ne vem ali bi novo temo odprl ali kar tukaj vprašal.

Torej situacija je taka: Sedaj imam M trojčka analognega, 6/1 internet za 39eur na mesec. Zakaj je do sedaj bilo tako nebom razlagal.

Zdaj bi paket spremenil na MIX. Ampak se ne morem odločit kaj izbrati:

- S paket (4/786) + HBO + osnovna programska shema = 38eur
ali
- M paket (10/1) (osnovna shema je itak v paketu) = 39 eur.

Torej dilema je : hitrejši internet ali malenkost počasnejši internet (v primerjavi s tem kar imam sedaj) + HBO.
 
Nazadnje urejeno:

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Me punca iz Tlemacha ni poklicala nazaj...

Ali pri Telemachu lahko imaš tri stacionarne številke ali imaš lahko samo dve?

Hvala!
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.958
113
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Raje vzami 10/1, kaj boš s HBO-jem.
Ma ne vem. Nikoli še nisem gledal HBO-ja in niti ne vem kak program ima. Pač mislim si, ker je nonstop fama o HBOju pa si mislim da je oh in sploh.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Očitno Telemach pri HBO služi precej manj kot pri POP non stop da tukaj bereš take bedarije. A paketov se pa ne da spreminjati, vzameš najprej s HBO, pa če ti ne bo ok, pa spremeniš na 10/1 brez HBO? Pa tudi sam najbolj veš koliko dejansko DLjaš kake večje stvari, za navadno brskanje po spletu ne boš opazil razlike.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Ne vem ali bi novo temo odprl ali kar tukaj vprašal.

Torej situacija je taka: Sedaj imam M trojčka analognega, 6/1 internet za 39eur na mesec. Zakaj je do sedaj bilo tako nebom razlagal.

Zdaj bi paket spremenil na MIX. Ampak se ne morem odločit kaj izbrati:

- S paket (4/786) + HBO + osnovna programska shema = 38eur
ali
- M paket (10/1) (osnovna shema je itak v paketu) = 39 eur.

Torej dilema je : hitrejši internet ali malenkost počasnejši internet (v primerjavi s tem kar imam sedaj) + HBO.

Odgovor je preprost vzemi prvo kar te bolj "mika" , če ti nebo všeč lahko čez en mesec zamenjaš
zmaga.gif
.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.958
113
Kaj je kermu uspelo na novem Ciscotu skinit skinit seznam kanalov in epg ob vsakem predtavljanju kanalov. Enostavno me to živcira. Pa imam pod uporabniške nastavitve vse na off pa se mi po vsakem prestavljanju kanalov spodaj pojavi epg, ki pa itak ne dela? Is it a bug, or it is a future?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.958
113
Aja še vprašanje, čemu služi USB port na novem Ciscotu? Če priklopim usb disk, se ne zgodi nič, proizvajalec pa menda ni zaradi estetike zmontiral USB na prednjo stran.