Telemach!!!

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Odlično! Na papirju zgleda super stvar. Tudi daljinec.
Kako ste pa kaj uporabniki zadovoljni s tem sprejemnikom? Razlima med prejšnjimi Ciscoti ali pač...?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
A smo že dobili kakšno razumno razlago, zakaj pri hudiču še vedno ni EPG-ja pri SLO HD kanalih? A bi bilo tako hudičevo težko uporabiti tistega od "navadnih" ?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Je imel kdo problem pri novem MIX paketu pri telefoniji,da ko hoče klicat mu reče da je geslo za storitev napačno?

Ja..resetiral sem modem in je delalo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
A smo že dobili kakšno razumno razlago, zakaj pri hudiču še vedno ni EPG-ja pri SLO HD kanalih? A bi bilo tako hudičevo težko uporabiti tistega od "navadnih" ?

Ja, za EPG skrbi drugo podjetje in ne Telemach. Očitno se tistemu podjetju ne mudi, Telemach pa je zadovoljen z njihovo storitvijo in ne težijo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem držal 20 skund gumb za reset pa ni bilo efekta,še vedno jamra da je geslo za storitev napačno.

p.s.
Sedaj sem držal reset gumb 30 sekund in začuda je nehalo z tem geslom @Darjan hvala za nasvet.

@Digitel

To bi lahko nekam zapisali na vaši strani,da bodo ljudje vedeli kaj jim je storiti,če pride do iste težave.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Ta EPG je očitno postala znanost pri Telemachu.
A mi lahko nekdo pove, kaj je tukaj težkega?

Dejte vsaj sparsat iz tle ven, pa bo zastonj...
http://www.siol.net/tv-spored.aspx (btw, en boljših tv sporedov, tak, kot mora biti!)
Še enkrat ni bilo manjkajočih podatkov gor, najbrž ga fila kak študent za 3eur/uro!

smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Je imel kdo problem pri novem MIX paketu pri telefoniji,da ko hoče klicat mu reče da je geslo za storitev napačno?

HBO programe imaš še vedno na MIX L paketu? Je blo rečeno, da jih ne bom več mel, pa so še kar.
 

damci

Pripravnik
12. sep 2007
247
6
18
meni so v petek priklopili tega novega Ciscota in EPG-ja še do danes ni vidnega na nobenem programu
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Evo, končno smo dobili nov cisco sprejemnik. Zdaj tudi razumem, zakaj mora prit tehnik, ker je mora zamenjati vtičnico in kabel.

Me pa zanima nekaj...je možno spremeniti vrstni red kanalov ali kako si naj človek uredi, da ima slo HD kanale na začetku in ne nekje tam na 160 mestu ?
 

BluTuTh

Pripravnik
18. sep 2009
140
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
A smo že dobili kakšno razumno razlago, zakaj pri hudiču še vedno ni EPG-ja pri SLO HD kanalih? A bi bilo tako hudičevo težko uporabiti tistega od "navadnih" ?

Ja, za EPG skrbi drugo podjetje in ne Telemach. Očitno se tistemu podjetju ne mudi, Telemach pa je zadovoljen z njihovo storitvijo in ne težijo.
Šalabajzerji...
smirk-1.gif

Ko bi le imel alternativo...
crazy1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Khm, novi cisco HD sprejemnik, EPG ne dela, ga sploh ni. Pod nastavitvami piše da ni internetne povezave, katera pa je nujna za delovanje EPGja.

Kaj narediti, oz kako usposobiti zadevo?