Telemach!!!

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Romancek1 pravi:
Danes sem bil na Telemachu - Mestni trg v Ljubljani. Iz firbca sem hotel naročiti 2 meseca brezplačnega paketa PINK. Zaposlen mi je hotel dati v podpis naročilo tega brezplačnega paketa. Po pogovoru ZAKAJ TAKO, mi je povedal, da ti po 60 dneh avtomatsko prične teči plačljivi način, če storitev na Telemachu ne prekličeš (gotovo pismeno). Enako velja tudi za telefonsko naročilo. Zato vse opozarjam na pazljivost pri naročanju!!!
sprasujem se.gif

Itak pa zmagajo s podnapisi v cirilici
stupid-1.gif
 

verma

Pripravnik
2. nov 2011
246
7
18
Pozor pri odpovedi naročniškega razmerja.
Naročnino smo odjavili 13.4.2012 (pisno), njihov datum na prejeti pošti pa je 17.4.2012 zaradi tega so mi zakasirali celo naročnino.
Po razgovoru z njihovo računovodkinjo sem lahko še srečen ker v nekih splošnih pogojih pišr da mi lahko računajo še naročnino za naslednji mesec. Tega pa ni v pogodbi.
lp
 

ganadoxos

Zelenc'
28. dec 2011
4
0
1
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik Romancek1 pravi:
Danes sem bil na Telemachu - Mestni trg v Ljubljani. Iz firbca sem hotel naročiti 2 meseca brezplačnega paketa PINK. Zaposlen mi je hotel dati v podpis naročilo tega brezplačnega paketa. Po pogovoru ZAKAJ TAKO, mi je povedal, da ti po 60 dneh avtomatsko prične teči plačljivi način, če storitev na Telemachu ne prekličeš (gotovo pismeno). Enako velja tudi za telefonsko naročilo. Zato vse opozarjam na pazljivost pri naročanju!!!
sprasujem se.gif

Itak pa zmagajo s podnapisi v cirilici
stupid-1.gif

od kdaj pa je pink paket preveden oz podnapisan
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.319
6.528
113
Citat:
Uporabnik verma pravi:
Pozor pri odpovedi naročniškega razmerja.
Naročnino smo odjavili 13.4.2012 (pisno), njihov datum na prejeti pošti pa je 17.4.2012 zaradi tega so mi zakasirali celo naročnino.
Po razgovoru z njihovo računovodkinjo sem lahko še srečen ker v nekih splošnih pogojih pišr da mi lahko računajo še naročnino za naslednji mesec. Tega pa ni v pogodbi.
lp

Ja no, saj je logično, da plačate toliko, koliko časa še uporabljate storitve, saj vam niso odklopili priključka na dan, ko ste poslali pismo, ampak ko so sprejeli in "obdelali". Drugače bi vi nekaj dni zastonj uporabljali.
 

feeltch

Zelenc'
23. maj 2012
3
0
1
Ali bojo tam kjer na novo polagajo optiko pod cestami in koax do hiše odstranjevali stare nadzemne koaksialne kable, ali bodo ti ostali aktivni?

Gre se za področje Črnuč.

Pa zanima me še: Če bodo pod asfaltom polagali optiko, kje bo potem pretvornik in to, da gre potem koaksialc v hišo?
 
Nazadnje urejeno:

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
158
2
18
ksz

a še komu po updejtu na viewright 2.1.2.3, win-x86. ne deluje več d3go? Meni IE8 javi napako "Prišlo je do napake, koda=-1 "Unknown error".", Chrome pa stalno pravi da ViewRight ni nameščen....
 

atacar

Pripravnik
14. avg 2010
36
0
6
37
Citat:
Uporabnik scsiii pravi:
ksz

a še komu po updejtu na viewright 2.1.2.3, win-x86. ne deluje več d3go? Meni IE8 javi napako "Prišlo je do napake, koda=-1 "Unknown error".", Chrome pa stalno pravi da ViewRight ni nameščen....

men tud ne dela že 2 dni
 

vest

Zelenc'
24. feb 2012
16
0
1
Citat:
Uporabnik atacar pravi:
Citat:
Uporabnik scsiii pravi:
ksz

a še komu po updejtu na viewright 2.1.2.3, win-x86. ne deluje več d3go? Meni IE8 javi napako "Prišlo je do napake, koda=-1 "Unknown error".", Chrome pa stalno pravi da ViewRight ni nameščen....

men tud ne dela že 2 dni

Tudi pri meni ne deluje in prav tako FF ne pozna dodatka in ga hoče nameščat v nedogled
bonk.gif



Kolega s Telemacha, ali lahko kaj urgirata ?!
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Žal je res prišlo do napake,storitev trenutno ne deluje na osebnih računalnikih,tehniki se trudijo napako odpraviti.
 

atacar

Pripravnik
14. avg 2010
36
0
6
37
Kaj je s tem epg-jem. A je res težko napisati slovesnko za slovenske kanale. Zdela gledam košarko na Š1 pa piše polufinale, prejšni teden je bil hokej četvrtfinale.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.319
6.528
113
Človek skoraj ne more verjeti, da imate takšne probleme s tem, zadeva je videt dokaj enostavno iz vidika programerja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.319
6.528
113
Tako težko tudi ne more biti, siol ima podobno storitev spedenano že nekaj časa.

Pomoje je problem v tem, ker se za takšne projekte najema kakšne študente, da se le čimbolj poceni pride skozi. Sem prepričan, da bi sposoben folk tole uredil "en dva tri" je pa res, da takšen folk stane več kot nekaj 10 študentov.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik feeltch pravi:
Ali bojo tam kjer na novo polagajo optiko pod cestami in koax do hiše odstranjevali stare nadzemne koaksialne kable, ali bodo ti ostali aktivni?

Gre se za področje Črnuč.

Pa zanima me še: Če bodo pod asfaltom polagali optiko, kje bo potem pretvornik in to, da gre potem koaksialc v hišo?
Pa bi Telemach z optiko res rad prehitel Telekom na področju Črnuč. Pri nas je mladec od Telemacha že pridobival soglasja in optika pride čisto do hiše
cheer.gif
.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Če ti aktivacija ne uspe z referenco ali šifro kupca pokliči na tehnično podporo,da preverijo,če je vse vredu.