Streljanje v Izoli

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

O, Bog! Eden naših je tam kirurg ...

Ta svet je postal nor, saj pa pri nas pač ne hodiš kar s pištolo po svetu, nismo amerika
crazy1.gif
, ali pač?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Eden od policajev je odšel, za še nekaj drugih se borijo, streljal je pa neki izkušeni poštni ravbar ?
crazy1.gif
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
V Ameriki bi tak gnil v arestu 30 let, pri nas je pa verjetno dobil za oborožen rop pošte 2 leti pogojno....
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Naslednjič ko bo tak tebe ali tvoje ustrelili boš tudi šel na sodišče pa reku da je prav da je bil psihič na prostosti a ne.
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
Naslednjič ko bo tak tebe ali tvoje ustrelili boš tudi šel na sodišče pa reku da je prav da je bil psihič na prostosti a ne.
Če nekdo daje neke primerjave med državami, naj da vsaj kako relevantno , Sloveniji.. Ne pa tozadevno, primerjat Slo z eno večjih kriminalnih vukohebin na svetu...P.S. --- Sicer predvidevam, da si star kakšnih 10 let, da trobezljaš take nebuloze, zato sem ti tudi odgovoril, samo, da pojasnim... Pa lepo pozdravljen...
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Ker na forumu obstajajo ljudje, ki posredno zagovarjajo zlocine migrantov, se bo nasel nekdo, ki mu ni povseci, da so deda fentali. Evo take mamo...
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Dej ne prbiji
smile-1.gif
folk se jim strela po cestah,oni pa z radar pistolcam raji dnar iz zepov vlecejo.....in za to bi visje place? Komedija!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mehiški zdravnik? Ki so ga ustrelili?
Narodnost strelca me zanima
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Citat:
Uporabnik Playertwo345 pravi:
Policisti si zaslužijo višje plače...če Cerar ne zna tega zagotoviti naj odstopi....
Važno je bolj, da bodo kupili nov vodni top za okrogel milijonček...P.S. -- Plače morda niso niti toliko pomembne, bolj pomembno bi bilo vložiti denar v osebno zašæito in opremo.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.240
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Mehiški zdravnik? Ki so ga ustrelili?
Narodnost strelca me zanima
Narodnosti se ne objavlja, samo državljanstvo.
V na zahodu so vsi strelci/bombaši "lokalni državljani".