Ženske od moškega hočejo ...

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
tega pa ne verjamem

grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
To pa ne bo držalo. Moj mož se je k meni priselil skoraj brez gat
wink-1.gif
. Sedaj pa zasluži več kot jaz, heh....
P.s. pa tudi s taščo nima nikakršnih problemov. 2x mesečno ji prižge svečko na britofu
wink-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Moj mož se je k meni priselil skoraj brez gat
wink-1.gif

No sej! Al dnar al pa tisto, ki se vidi, ko je brez gat.
aplauz.gif

Čeprav se z leti vedno bolj nagibam k prvemu.
cheer.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Obe sta cagave..nic od nic.
tongue-1.gif
A bejž....
Sicer pa je to bil dogovor med ženskami, a ne... če hočeš pa zraven pa zini že... enga mačka bova pa že ukrotili. Mam doooolga leta izkušenj z takšnimi in drugačnimi mačkoni
evil.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Stare masine dobr laufajo...sicer je treba fejst podmazovat, ampak nic hudega..
smile-1.gif
Vsi tak rečemo, ko si ne moremo novejših privoščit
frown-1.gif

Oh Capl no!
Kdo je pa rekel, da je novejše boljše?
shocked-1.gif

Saj tudi ti čez svoje "tamlade" poveš, da ti niso povšeči. In če ti ne ustrezajo v osnovnih stvareh, kaj bi šele z njimi počel v bolj sofisticiranih trenutkih?
smile-1.gif

Dej no, ti bi si za kaj drugega (sam da je kaj drugega, karkoli že) vse prste obliznil
cheer.gif


Amak doma je pa zihr ! Zihr je pa zihr !!!
cool-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Amak doma je pa zihr ! Zihr je pa zihr !!!
cool-1.gif

ja sej to je to
frown-1.gif
ko smo tisti brez € diskriminirani in nam je mlado meso nedostopno
ka češ pol....kot si rekla, ziher je ziher
smirk-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
No vidiš, sej to je to. Ko se staramo, so nam vedno ljubši pojavi v smislu rutine, počasnosti, neambicioznosti, nerazmišljanja, čakanja na penzijo, predvsem zato, da bomo lahko dolgo spali.
wink-1.gif

Reveži smo. Dolgo bo treba čakat. Ne vem, s čim naj se v vmesnem času zamotim. Šivanje, kvačkanje, TV, branje,sex.........vnukov še nimam, da bi lahko živela zanje....s čim se ti zamotiš? Nimam cilja.
p.s.
tole je bistvu zelo depresiven post, zato se, prosim, ne norčuj.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
.........vnukov še nimam, da bi lahko živela zanje....s čim se ti zamotiš? Nimam cilja.
p.s.
tole je bistvu zelo depresiven post, zato se, prosim, ne norčuj.
Zakaj bi pa živela za vnuke. To je ena največjih napak naše generacije. Koker ena spezdi tistga froca na svetlo, pa vsi skačejo okoli nje in malega, ko da je energetski problem sveta rešila, kot da je to ne vem kaj.
ne-ne-1.gif
vsaka mačka to zna
jst mam navado, da pri vsaki tamladi, ki že nekaj časa hodi k bajti, ob priliki, v hecu povem, da vnukov ne rabiva, ker imava psa.
....ne smeš jim dat občutka da so jedrsko fuzijo odkrili, če jim uspe prestopit svoj egoizem in se razmnožijo, to ni noben dosežek, to je dolžnost vseh živih bitij in ni se treba na trepalnice okol njih metat, če se za to odločijo.

Zase živiš!
Svoje si nardila ko si svoje vzredila. -konec dolžnosti! , Vse naprej je lahko samo neobvezujoč hoby.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ok.
Me zanima, koliko bi bil sposoben udejanjat svojo filozofijo v primeru, da bi te tvoja pustila za 5 let oz. da bi praktično ostal sam na svetu. Ti povem, svet se ti odrola.Pa sem sama pustila njega, ki me je tepel. Pa je zdaj že več kot 6 let. Očitno smo zmešani s temi odnosi. Žiiviš zase, prej si pa za družino. Manjko je ubijalski. Pes (13 let) je umrl 18.7. smo imeli družinsko slovo. In tedaj sem spet začutila, da rabim družinske uteži. Čeprav, verjemi, bi s s svojim izgledom/postavo lahko lovila 25 letnice. Preverjeno. Ne morem več pshično. Ne da se mi več, ker mi to ne prinaša nič pozitivnega.. Bla sem na psihiatriji, bla se marsikje. Ni rešitve. Čakam le svoj konec. Kljub mlajšemu ljubimcu, ki pa meni, da je on zame top rešitev. Eh ja.
Oprosti, tebe mam še za relevantnega sogovornika. Sicer mi je vseeno.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
sem spet začutila, da rabim družinske uteži.
Sej verjetno je to normalno
sam jst imam pa srečo da nisem čist normalen in mi je glede tega vseeno. Pa če me zdele vsi zapustijo, bi mi bil edini problem samo, ker je treba vse prodat, ker nimam dnara da bi babo izplačal in bi se moral selit v kakšno podrtijo al pa garsonjero.
Kar se tiče pa samskega življenja, se pa ne bojim, da bi koga pogrešal. Pravzaprav bi tak znoru, če baba ne bi bla na šiht in bi bla vedno doma. Tak sva pa oba na izmenah, ki se povečini križajo in imam zadosti miru.
Tud za mulce se mi jebe. Tavelkega, ki ni doma, včasih po nekaj mesecev ne vidim, pa se prav nič ne sekiram.

šele ko nekaj takšnega preberem, se zavem kakšno srečo imam, da nisem čist normalen in razumem da vam je normalnim v takšni situaciji mogoče res težko.
tak da sploh ne vem kaj naj ti rečem ....
sprasujem se.gif
.....