kombi

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
iščem kombi 5 sedežev (torej 2 vrsti) + tovor (registriran kot tovorno vozilo;)) kaj predlagate? cenovno tam do 5.000 (več mi ni smisla plačevat glede na to da bo to "delovni konj") vito mi je všeč, samo so po večini vsi rjavi...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Vito je baje poden od podna.
Mi je rekel prijatelj, ki ga je imel tudi za "delovnega konja".

Katere ima zdaj, ne vem točno. Lahko pa vprašam.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Vem za enga ustreznega vitota, ampak so trenutno na dopustu za kak ogled.Je pa poltovorni z 2 vrstama sedežev in kleparsko-ličarsko porihtan.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Bom vprasal kolega....nisem pa cist preprican v kaki konfiguraciji je.....

Moral bi ustrezat ker ga je mel za speedway...se prav motorji plus potniki...javim pop/zvecer...
 
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
hanzi je zanimiv samo je predrag. cena solidnega pickup-a je krepko višja kot je cena kombija... to je edini problem;)

kaj smatraš pod solidni pickup? če smatraš toyoto hillux 3,0 automatk potem stvar gre v višave. če si zadovoljen z mazdo B 2500 ta gre skozi za tvoje pare. Sam nabavi double cab, ker enojni cab ma zadi sedeže ki so nek ploh + čip blazina čez. če sediš pol ure gor riti ne čutiš če vozš po makadamu ti je žal da si se rodil
tongue-1.gif


avta ni škoda, tud če kam rukineš motorji so basic (celo klasični dizel brez turbine se da dobt), tko da za laufat je stvar kar orng poceni. Gre povsod, tko da tle se ni za bat. Kolega jo ma in no problem. Zlo zadovoljen
zmaga.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.260
5.819
113
pri taščici
Mene pa zanima kako se ( in se bodo) obnesli Rangerji.
Zadeva ima preko tono nosilnosti. za dober denar, dobiš sorazmerno veliko avta. Je pa res da lastništvo takega avta ni ravno primerljivo s cliotom. Ampak...

Poznam enega ki ima praktično novega" in ga občasno naloži da.... se mi kar malo smili...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
mont daj povprašaj kaj je bilo z Vitom narobe...

Sem ga poklical, samo je dal telefon enemu od zaposlenih, da ima mir tistih 10 dni na leto, ko je na dopustu.
Pride naslednji ponedeljek, mi je rekel ta poba.
Če ti ne bo prepozno.

Spomnim se, da je Vitota preklinjal po dolgem in počez.
Pa je MB servis njegova stranka, tako da ga niso nategovali.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
Vsaj klimo pa naj bi inel tudi pickup;) sem gledal mitsubishija starega pa je koj 5000...

Ranger mi je tudi vsec starejsi.

Mazda za 2 jurja mislim da je vecino zivljenja ze pustila v hosti
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.918
2.396
113
Off

Kaj.mora imeti zaposleni ba sluzbeni poti v kombiju, ki je registriran na delodajalca kot fizicno osebo, ne podjetje, ne s.p. Opravlja se dostava. Da je vse 100% kot je treba za oba.
 

burgy

Pripravnik
18. mar 2009
223
0
16
Dovol je je potni nalog, s katerim lahko vedno dokaže, da ga je delodajalec napotil na pot s službenim vozilom.
Pri težjih tovornih vozilih je zraven obvezna še pogodba o zaposlitvi, čeprav mislim, da zdaj ni več obvezna ali pa kmalu en bo več.
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Off

Kaj.mora imeti zaposleni ba sluzbeni poti v kombiju, ki je registriran na delodajalca kot fizicno osebo, ne podjetje, ne s.p. Opravlja se dostava. Da je vse 100% kot je treba za oba.